سالانه مونترال F1 لغو مسابقه برای سال 2020 به دلیل COVID-19

مونترال—کانادا جایزه بزرگ لغو شده است در این سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.پروموتر فرانسوا Dumontier

توسط NASERINEWS در 4 مرداد 1399

مونترال—کانادا جایزه بزرگ لغو شده است در این سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

پروموتر فرانسوا Dumontier گفت: جایزه بزرگ شده بود آزمایشی موکول برای اکتبر. 9-11 در مدار ژیل وینیو در مونترال Parc Jean-Drapeau پس از آن اصلی ژوئن تاریخ به تعویق افتاد.

اما او گفت: نقطه عطف رسید که محلی بهداشت عمومی مقامات مطلع مروج و فرمول یک است که اگر این رویداد بودند به پیش بروید بدون فن خواهد بود اجازه ورود.

"از آن لحظه به عنوان یک کسب و کار خصوصی شد و دیگر قابل دوام" گفت: Dumontier که یک معامله با F1 برای قرار دادن در کانادا جایزه بزرگ تا 2029.

"همچنین ما مانع از کمک به هزینه های مسابقات و هزینه آوردن F1 به آمریکای شمالی است که در میان همه گیر شد بسیار بالاتر از حد معمول است. که نقطه عطف" او گفت:.

Dumontier گفت که او تخمین زده است که هزینه های حمل و نقل به تنهایی می توانست بالغ در حدود 10 میلیون دلار برای میزبانی سال 2020 رویداد.

آن را به طور معمول هزینه حدود 20 میلیون دلار در سال برای ترویج و رویداد حامیان به راه اندازی جایزه بزرگ در مونترال.

آخرین بار کانادا جایزه بزرگ بود لغو شد در سال 2009. در آن زمان این رویداد پروموتر و F1 نمی تواند رسیدن به توافق بیش از این حقوق برای نشان دادن مسابقه.

"ما ناامید هستند که ما نمی خواهد در مسابقه در کانادا در این سال و می دانم که طرفداران ما را از دست ندهید هیجان مسابقه در مونترال همیشه فراهم می کند" تعقیب کری, F1 رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت: قبلا در روز جمعه.

"ما نمی توانیم صبر کنید تا بود در سال آینده و ما می دانیم که همه طرفداران ما خواهد بود هیجان زده هنگامی که ما بازگشت."

به جای F1 گفت: این برنامه ریزی برای ادامه 2020 فصل در اروپا پس از روسیه جایزه بزرگ در سپتامبر. 27.

سه مسابقه اضافه شده اند به این سال برنامه, از جمله یکی در آلمان Nurburgring مدار on Oct. 11 تاریخ که قبلا تعیین شده برای این رویداد در مونترال.

در پرتیمانو جایزه بزرگ در پرتغال و ایمولا جایزه بزرگ بعدی خواهد آمد در F1 تقویم معنی است که هیچ مسابقه برگزار خواهد شد در آمریکا در این سال است.

وجود خواهد داشت 13 مسابقه در این سال در طول بیماری همه گیر.

F1 به طور معمول تلاش می کند تا به نگه داشتن 15 تا 18 حوادث و با هدف پایان فصل در ماه دسامبر با نژادها در بحرین و ابوظبی.

مونترال راننده F1 لنس قدم زدن در روز جمعه گفت که او "دل شکسته" که کانادا جایزه بزرگ تا به حال به لغو شود.

"مونترال است که قطعا یکی از هیجان انگیز ترین تعطیلات آخر هفته در تقویم و همه می توانم بگویم این است با تشکر از شما برای حمایت شما و من واقعا به دنبال به جلو به سال آینده" قدم زدن در بیانیه ای گفت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

این تصمیم به معنی کانادا دو تا از بزرگترین سالانه خودرو نژادها نمی سال جاری برگزار خواهد شد.

در اوایل سال جاری IndyCar لغو هوندا ایندی تورنتو در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن