Jordin Tootoo می گوید ادمونتون نام تیم بحث باید مرکز احساسات Inuk مردم

Jordin Tootoo می گوید که او نمی پیدا کردن ادمونتون اسکیموها' نام تیم اعتراض, اما این بدان معنا نیست که CFL باش

توسط NASERINEWS در 19 تیر 1399

Jordin Tootoo می گوید که او نمی پیدا کردن ادمونتون اسکیموها' نام تیم اعتراض, اما این بدان معنا نیست که CFL باشگاه باید آن را نگه دارید.

ادمونتون وعده داده شده برای سرعت بخشیدن به بررسی آن نام و ارائه به روز رسانی در پایان این ماه پس از حداقل یکی از حامیان آن اعلام کرد که قصد دارد برای کاهش روابط با این تیم مگر اینکه آن را تغییر نام آن است.

این تیم دیده می شود تماس های مکرر برای تغییر نام در گذشته و چهره تجدید انتقاد به عنوان تیم های ورزشی در کانادا و ایالات متحده و جاهای دیگر می خواست به حذف منسوخ شده و گاهی اوقات نژادپرستانه اسامی و تصاویر.

Tootoo اولین Inuk به بازی NHL گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه که این بحث باید "در اطراف چگونه Inuk مردم احساس" در مورد مدت است. او گفت: برخی ممکن است احساس غرور و افتخار در حالی که دیگران ممکن است احساس صدمه دیده است.

"همه ما باید درک آنچه در اصطلاح به معنی به Inuk مردم," او گفت:. "پدر من نسل متصل می شود این اصطلاح برای توصیف آنها چه کسانی هستند. او را به مراجعه خود را به عنوان یک اسکیمو. نسل من در اشاره به خود را به عنوان Inuk. آنچه برای من مهم است این است که مردم این را درک کنند. و هنگامی که با اشاره به Inuit مردم آنها احترام است که ما با مراجعه به خودمان را امروز به عنوان Inuk.

"من درک می کنم وجود دارد اسامی تیم های ورزشی است که بازگرداندن احساسات از ظلم و ستم به مردم و من می توانید ببینید که چرا این نام را باید تغییر داد" Tootoo اضافه شده است. "این باعث می شود من سوال بپرسید آیا اصطلاح اسکیمو برای ادمونتون حق رای دادن بازگرداندن احساسات سرکوب برای Inuk مردم ؟ برای من, آن را نمی کند. که یک دلیل برای حفظ نام و نام خانوادگی. وجود دارد می تواند دیگران را برای آنها آن را ایجاد کنید آن احساسات است."

Tootoo گفت: این تیم باید توضیح دهد که چرا آن را در ابتدا انتخاب نام آن است.

"به این دلیل شارژ و یا آن را به دلیل تحسین توانایی اسکیموها به رشد در آب و هوای سرد برای خود روحی و جسمی سختی و انعطاف پذیری خود را?" او گفت:. "نظر من این است که زمینه واقعا مهم نیست. و آنها نیاز به صداقت با خود و با مردم است. حقیقت می رود راه طولانی است."

Tootoo از Rankin Inlet, Nunavut, بازی های برگزار شده 13 فصل NHL با Nashville, دیترویت, نیوجرسی و شیکاگو است. 37 ساله و بازنشسته در سال 2018 است.

او تاسیس تیم Tootoo صندوق در سال 2011. صندوق سایت می گوید هدف آن است که برای کمک به خیریه از جمله سازمان های غیر انتفاعی آدرس خودکشی آگاهی و پیشگیری است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب