بسیار عمومی بیس بال مذاکرات انجام هیچ خوب برای بازی در همه

من عشق را به بازی بیس بال, در این فصل, من واقعا می خواهم. من از بازی من عاشق راه آن را می توان در یک زمان قاتل

توسط NASERINEWS در 21 خرداد 1399

من عشق را به بازی بیس بال, در این فصل, من واقعا می خواهم. من از بازی من عاشق راه آن را می توان در یک زمان قاتل در تابستان تنبل شب و من فکر می کنم چیزی در نوع جالب در مورد این گروه از جوانان Blue Jays.

اما لحن ناشنوا طبیعت از صاحبان تیم و بازیکنان ارتباط خود را بسیار عمومی مذاکرات در چه در این "فصل" ممکن است شبیه به این است که واقعا به من تبدیل کردن بازی به طور کامل.

مطمئن, من که وجود دارد همه نوع از پول در خطر است و هر طرف دارای منافع مقرره در گرفتن آنچه که به آن فکر می کند که یک معامله خوب است. اما به خستگی ناپذیر نشت متنی ارائه می دهد این است که خسته کننده و خسته کننده است و من فکر نمی کنم هر دو طرف است که "برنده شدن" در دادگاه افکار عمومی.

همان نوع از بحث مالی هستند که در بسکتبال و آنها در حال رفتن در هاکی چرا که آنها لازم است برای مدت های طولانی از تصویر مالی است.

اما کسانی ورزشی – صاحبان و اتحادیه – می دانیم که هیچ یک خدمت پی در پی بحث از نرم افزار-دارای نرخ دور پلی آف چگونه بسیاری از میلیاردها دلار اختصاص داده شده به حقوق و دستمزد و چگونه بسیاری از میلیاردها در حال رفتن به از دست داد.

آن را به ذهن بیحس کننده نگه داشتن آن خصوصی کار می کند و به طرفداران هنگامی که آن را انجام داده است.

آن را برای همیشه لطفا برای است در نتیجه با بیس بال چند, نشده است ؟

این acrimony بین مالکیت و اتحادیه وجود داشته است بسیار عمومی برای بسیاری از سال است. آن ریشه دوانده به ورزش و به من به خاطر این بازی بود که رهبری برای یک کار اختلاف در سال آینده حتی قبل از این بیماری همه گیر.

اما این تلخه ؟

مبارزه بیش از 89 یا 73 یا 48 بازی ها و یا هر آنچه در آن به پایان می رسد.

این مبارزه بر سر اینکه آیا بازیکنان باید paycuts بالاتر و فراتر از نرم افزار-دارای حقوق و دستمزد کاهش آنها می خورید ؟

این بحث در مورد اضافه کردن حذفی دور در آشکار چنگ زدن به پول نقد?

تیس است که همه خسته کننده و بی ارزش عمومی و انجام هیچ کس خوب. من مطمئن هستم که در نهایت وجود خواهد داشت یک راه حل وجود دارد و خواهد بود اما بازی shenanigans رسیدن به آن نقطه فوق العاده خسته کننده است با توجه به شرایط زمان است.

من حدس می زنم آن را "بیس بال راه" اما در این زمان ما در تاریخ خود آن را هزینه رفتن به آنها را تا حد زیادی من فکر می کنم.

-

تصور کنید که بیدار شدن از خواب در یک روز انتخابات و رفتن به محلی ایستگاه رای گیری و پیدا کردن شما می توانید رای نیست زیرا برخی از دستگاه شکسته است و هیچ کس نمی داند که چگونه به آن را تعمیر و پشتیبان گیری از برنامه ها کار نمی کنند چون به اندازه کافی رای و موانع به سادگی حق خود را آنقدر بالا است که نمی توان آنها را پاک.

تصور کنید.

بنابراین بسیاری از چیزهایی که در این کشور جنوب ما را به سادگی هیچ حس به من من حدس می زنم شما فقط می توانید اضافه کنید که با یک شمع.

-

بزرگ و غلا از سوالات در کیسه مراسلات پستی به نظر می رسد که من را به یک نگاه سریع در این صبح است.

بیشتر رپتورز بینش در صندوق پستی خود را

جزئیات منحصر به فرد تجزیه و تحلیل هر هفته از خبرنگار که پوشش رپتورز از آغاز با داگ اسمیت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

و آن را بر شما صحیح است و همه شما رو به انجام است که با کلیک بر روی askdoug@thestar.ca و برای من ارسال داند و یا توجه داشته باشید و آن همه مراقبت گرفته شده است.

صحبت کردن با شما به زودی.

-

آن را سرد چک کردن با نیک پرستار دیروز و او را لمس در تمام نقاط برجسته در نیم ساعت بحث او با ما به عنوان من مطمئن هستم که شما تمام جزئیات.

یک نقطه است که احتمالا به داستان به عنوان برجسته به عنوان آن را باید چیزی بود که آن را به مانند زمانی که همه این تیم ها اساسا پنهان و دور از جهان برای یک زن و شوهر از ماه.

در حال حاضر آن را نمی خواهیم مشکلات وحشتناک. هتل های در حال رفتن به اولین-نرخ مواد غذایی خواهد بود فراوان و خوب وجود دارد مطمئن می شود گزینه های سرگرمی در دسترس است که کمک خواهد کرد که کشتن زمان.
اما آنها خواهد شد قفل شده است و دور از خانواده و دوستان برای یک مدت زمان طولانی و به من گفت: قبل از دست زدن به ذهنی که ممکن است تفاوت که wisn که از دست می دهد.

نیک می داند که این همان چیزی است که او گفت: در مورد آن:

"من می بینم که بسیاری از چیزهایی که به بازی می آیند به طور معمول احتمالا به بازی می آیند و حتی بیشتر. نگرش خود را روز به روز در حال رفتن به به چالش کشیده در راه های مختلف پس چگونه شما در حال رفتن به قادر به برای عدم وجود یک کلمه بهتر است – نگه داشتن مردم از فقط شکایت ؟ "انسان آن را بیش از حد داغ خورشید به بیرون" یا "آن را بیش از حد سرد تهویه مطبوع' ،

"شما در حال رفتن به سعی کنید به نگه داشتن اضافی نگرش مثبت برای شروع می شود و شما در حال رفتن به رفتن با جریان کمی و درک رفتن در این است که رفتن به متفاوت"

من تصور نمی بیش از حد بسیاری از کسانی که شکایت می خواهید برای تبدیل شدن به علوفه برای عموم اما در درون موجود زنده است که یک تیم نگه داشتن همه با هم و نه اجازه دادن به خرده ناله از خط خارج چیزهای حیاتی برای رفتن به.

-

اوه آره, نیک را به ما بگویید این داستان در مورد بذر و "خانه دادگاه مزیت" و چگونه برای ایجاد آن است که من فکر می کردم خیلی شسته و رفته است.

-

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما فکر می کنم مذاکرات جاری بین بازیکنان و MLB?

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب