دبیرخانه قهرمان قهرمانان در مجازی Kentucky Derby

دبیرخانه برنده مجازی کنتاکی دربی در برابر 12 همکار تاج سه گانه برندگان 47 سال پس از کلت شاه بلوط برنده مسابقه

توسط NASERINEWS در 14 اردیبهشت 1399

دبیرخانه برنده مجازی کنتاکی دربی در برابر 12 همکار تاج سه گانه برندگان 47 سال پس از کلت شاه بلوط برنده مسابقه واقعی در Churchill Downs.

1 1/4 مایل نژاد های computer-generated imagery برگزار شد شنبه همان روز 146 دربی برنامه ریزی شده بود تا از آن به تعویق افتاد با این بیماری همه گیر کوروناویروس. دربی شده است تنظیم مجدد برای سپتامبر. 5.

دبیرخانه بود 7-2 مورد علاقه اگر چه هیچ wagering. در عوض طرفداران انتخاب برنده اسب آنلاین وارد شد به پیروزی VIP تجربه در دربی این سقوط. Churchill Downs متعهد برای مطابقت با 1 میلیون دلار (ایالات متحده) در فن کمک های مالی به COVID-19 امداد.

مجازی دربی بود که بخشی از ان بی سی سه ساعت برنامه تلویزیونی نشان داد که بخشهایی از 2015 پوشش است که در آن آمریکایی فرعون برنده در راه خود را به تبدیل شدن به مسابقه را برای اولین بار قهرمان تاج سه گانه در 37 سال است.

نشان می دهد باز با Churchill Downs bugler استیو Buttleman بازی "تماس به پست" از مراحل خود لویی صفحه اصلی. آن را نقل مکان کرد به آهنگ با عکس خالی می ایستد شرط بندی ویندوز و سوارکاران اتاق.

آهنگ ثبات منطقه است به بازگشایی مارس 11 با مسابقه زنده رود, رزومه, مارس 16.

"این عجیب و غریب بودن وجود دارد" باب Baffert که آموزش دیده آمریکایی فرعون گفت: در مصاحبه ای از او در خانه کالیفرنیا.

لری drf formulator که خواستار تاج سه گانه مسابقه برای NBC ارائه یک تماس زنده به صورت مجازی دربی دیدن آن آشکار برای اولین بار فقط به عنوان او انجام شده است در اولین دوشنبه در ماه مه.

"که سرگرم کننده بود 'تماس' دبیرخانه و دیگر تاج سه گانه برندگان" او هنوز توییتی.

مجازی سیاتل کشت که برنده 1977 تاج سه گانه led مقدار از راه را تا زمانی که در حال پیشی گیرد و در کشش.

دبیرخانه رسید به سرب در کشش عمیق در وسط آهنگ. بدون حاشیه ارائه شد.

دبیرخانه شده بود اسب و جاروب دربی Preakness و Belmont, برنده آخرین مسابقه با رکورد 31 طول سال 1973 ،

استناد 1948 تاج سه گانه قهرمان دوم به پایان رسید. سیاتل کشت سوم قرار گرفت. در تأیید این 1978 قهرمان, چهارم بود و پس از آمریکا فرعون.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

ان بی سی نشان داد که آمریکایی واقعی فرعون در Ashford, گل میخ, که در آن یک تلویزیون صفحه تخت راه اندازی شد در مقابل غرفه برای نشان دادن مسابقه. در حال حاضر 8 سال او موفق stallion با یک گل میخ هزینه از $200,000.

همچنین در این مسابقه بودند 1946 قهرمان حمله 1919 قهرمان آقا بارتون 1930 قهرمان شجاع روباه 1937 قهرمان جنگ ادمیرال 1941 قهرمان Whirlaway, 1943 قهرمان تعداد ناوگان 2018 قهرمان توجیه و 1935 قهرمان اوماها (روباز انتخابی).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب