ریچ لوری: هیچ تهمت نمی خواهید به رها کردن - سه شنبه, 07 Jul 2020 PST

پس از او بارها و بارها جان سالم به در برد unsurvivable ما قرار است به این باور است که رئیس جمهور دونالد مغلوب

توسط NASERINEWS در 17 تیر 1399

پس از او بارها و بارها جان سالم به در برد unsurvivable ما قرار است به این باور است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است ترک ریاست جمهوری قبل از اینکه آن را واقعا آغاز می شود به دلیل موجی از منفی رای گیری.

این آخرین پچ پچ در میان (نام) جمهوری خواهان با توجه به کثیرالانتشار فاکس نیوز گزارش و اخبار کابل سر صحبت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و فرار است و همه چیز می تواند عجیب و غریب اگر او تا کنون در آخر هفته. اما این ایده است که او در حال رفتن به سقوط بر روی شمشیر خود را به دلیل عقل متعارف تبدیل شده است به شدت در برابر شانس خود را اجرا می شود کاملا ضد به همه تهمت را predilections و از اعمال گذشته.

موفق باشید قانع کننده او را برای رفتن به از دست دادن پس از او جان سالم به در برد "Access Hollywood" نوار که تا به حال ایران officeholders ترک او را در خیل و پس از او غالب در یک شب انتخابات که بسیاری از افراد نزدیک به او فکر می کردم او مطمئن شوید که برای رفتن به پایین شکست.

هیچ چیز وجود دارد هر گونه سیاسی مشاور ناظر انتخابات و یا مشاور می توانید به او بگویید در مورد وخیم سیاسی شرط که او شنیده نشده و اخراج قبل از.

اگر رای گیری به نظر می رسد بد برای او در حال حاضر هیلاری کلینتون تا به حال قابل ملاحظه فروش در سال 2016 بیش از حد.

این فرض در پشت مغلوب ساختن پیشی جستن-ممکن است رها کردن پچ پچ است که رئیس جمهور می خواهم برای جلوگیری از روانی نیش از دست دادن, اما او در حال حاضر نشان داد که چگونه او را تحمل یک شکست – گفت: او دزدیدند.

ناشناس خواهان گمانه زنی در مورد این سناریو قطعا می خواهید-ریخته گری و فرض دیگر – هر – ایران نامزد انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود بهتر است برای این حزب شانس. این هم تردید است.

چگونه قطره-و-سوئیچ حتی کار می کند ؟ این حزب خواهد بود به طور ضمنی اذعان که وقت جمهوری خواه رئیس جمهور بود چنین فاجعه است که او حتی نمی تواند اجرا برای یک دوره دوم – و سپس به نوبه خود در اطراف و از رای دهندگان برای چهار سال دیگر رئیس جمهوری جمهوریخواه.

یکی از نکات در این ورزش خواهد بود برای رد تهمت, اما چگونه می تواند حزب موجه انجام است که پس از وفاداری و شور و شوق حمایت او را برای چهار سال ؟ که می تواند به نوبه خود روی صفحه نامزد کنید ؟ جانشین طبیعی خواهد بود معاون رئیس جمهور مایک پنس اما او بدیهی است که بیشتر در ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن از هر شکل دیگر در این حزب علاوه بر رئیس جمهور مستقیم بستگان.

چگونه در مورد یک مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد می گویند ایالت نبراسکا بن Sasse? اما چنین انتخابی خواهد بود whiplash القا تغییر جهت برای یک حزب به رهبری لحظه ای قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور پایه نمی خواهد برود و حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او دوباره در حال اجرا و آن احساسات را به حساب گرفته شود – نه به ذکر است که تهمت وفاداران را تا سهم نامتناسب از حزب جمهوری خواه کنوانسیون نمایندگان که احتمالا انتخاب یک نامزد جدید.

در یک زمان پوپولیستی شور در ایران, تصمیم گیری بر روی یک نامزد ریاست جمهوری بدون مستقیم می گویند از هر گونه رای دهندگان خواهد بود مملو از خطر به حداقل می گویند – و به احتمال زیاد برای تولید یک جنگ داخلی و نه تعارف.

سپس سوال خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. مگر اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن-پله-کنار سناریو می شود حتی بیشتر محتمل و شامل او استعفا ریاست جمهوری و گرفتن کاهش یافته است توسط دریایی در یک صومعه برای شروع چهار ماه سکوت او برای رفتن بی سر و صدا به رعایت برخی دیگر از جمهوریخواهان خیساندن تا تمام توجه عمومی است که همراه با یکی از دو نفر چه کسی خواهد بود که رئیس جمهور بعدی ایالات متحده است.

شاید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در واقع با دوام 10 نقطه منجر شود که در این صورت هیچ چیزی وجود ندارد که ایران می توانید انجام دهید برای جلوگیری از وحشتناک drubbing. اگر بایدن است که قوی برخی از اورژانس جایگزینی جمهوری خواه نامزد – عجله انتخاب میان سیاسی وحشت – نمی خواهید را به نفع خود یا.

آن را بیشتر احتمال دارد هر چند که این مسابقه به طور طبیعی سفت و مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت خواهد بود اما در محدوده و ضر شانس.

بدون در نظر گرفتن وجود دارد هیچ راه او واریز شده حتی بدون تلاش به پیروزی نهایی vindication برای هر رئیس جمهور و نهایی انکار از منتقدان خود را.

ریچ لوری در توییتر @RichLowry.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن