تورنتو FC تایید جدید علیه ایران برای هافبک Marky Delgado

تورنتو FC تایید شنبه که هافبک Marky Delgado است امضا قرارداد بلند مدت است.GM علی Curtis گفته بود در اواخر ماه

توسط NASERINEWS در 6 تیر 1399

تورنتو FC تایید شنبه که هافبک Marky Delgado است امضا قرارداد بلند مدت است.

GM علی Curtis گفته بود در اواخر ماه آوریل که MLS تیم رسیده بود توافق بر سر یک قرارداد جدید با 25 سال, کالیفرنیا, بومی, در انتظار, لیگ تصویب. که برخی از دو ماه بعد به تورنتو و دیگر تیم های آماده برای جولای 8 شروع MLS برگشت مسابقات در فلوریدا.

"علامت گذاری شده است از جمله بخش بزرگی از TFC موفقیت" کورتیس در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. "همه ما بسیار خوشحال است که او خواهد بود باقی مانده با باشگاه او را به عنوان بخش مهمی از گروه ما.

"او بازی های برگزار شده است در برخی از باشگاه ما بزرگترین مسابقات در طول سال به دست آورد و به مقدار زیادی از تجربه. او جوان طول می کشد مراقبت از خود و کار فوق العاده سخت که عوامل حیاتی در حصول اطمینان از او باقی مانده با TFC برای بلند مدت است."

ابرو مطرح شد در طول پیش فصل در اواخر ماه ژانویه هنگامی که Delgado, ورود به آخرین سال از قرارداد موجود توییتی "سال آخر بیایید از آن لذت ببرید."

Delgado ساخته شده $253,000 (ایالات متحده) در فصل گذشته که رتبه 16 در میان TFC بازیکنان با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط MLS بازیکنان ارتباط است.

در فصل ششم با تورنتو — و نهم در MLS — Delgado ساخته شده 170 حضور در تمام مسابقات برای TFC با 14 گل و 19 پاس گل. او در رتبه چهارم در تورنتو تمام وقت ظاهر لیست پشت سر جاناتان Osorio, جاستین مارو و مایکل بردلی (آرکانزاس).

Delgado قطعه مهم از TFC پازل کمک به نگه داشتن حمله نورد با انتقال سریع عبور می کند.

او خواهد بود بخشی از شلوغ تورنتو هافبک زمانی که تیم رزومه بازی در روز 10 ژوئیه در برابر دی سی ایالات متحده در جام جهانی به سبک مسابقات به قبل از بازی خالی می ایستد در دیزنی جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در منطقه اورلاندو.

با برادلی و آرژانتین تازه وارد پابلو Piatti هر دو جا دوباره و بازیساز Alejandro Pozuelo اتوماتیک انتخاب است که برگ دلگادو Osorio, نیک DeLeon, اریکسون, گالاردو, Tsubasa Endoh لیام فریزر و یعقوب Shaffelburg مانورهای رندانه برای موقعیت در هافبک پشت مهاجم ستاره جوزی آلتیدور.

Delgado در اصل به دست آورد تورنتو FC در نوامبر 2014 پراکندگی پیش نویس پس از Chivas USA بسته فروشگاه. او هفتمین و آخرین بازیکن انتخاب شده است.

تورنتو مربی گرگ Vanney می دانست آنچه که او بود. سابق دستیار مربی در Chivas او تا به حال دیده می شود جوان Delgado استعدادهای دست اول.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"در 16 او در (Chivas) زیر 19 تیم آموزش با اولین تیم" Vanney به یاد می آورد در یک مصاحبه در ماه اکتبر گذشته. "او فقط باور نکردنی ظرفیت برای پوشش زمین. جیم Liston (TFC مدیر تربیت بدنی و علوم ورزشی) مشغول به کار بود با ما در Chivas که در آن زمان. او گفت: "این بچه در کلاس جهانی موتور."'

Delgado به دست آورده است شش کلاه برای آمریکاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب