جنوبی, St. Paul با توجه به خاموش نمودن سیستم خود را به تناسب اندام کسب و کار در مرکز جامعه

جنوبی, St. Paul خانههای گلی خالی است که آیا برای خروج از کسب و کار تناسب اندام در میدان مرکزی این شهر مرکز جام

توسط NASERINEWS در 30 تیر 1399

جنوبی, St. Paul خانههای گلی خالی است که آیا برای خروج از کسب و کار تناسب اندام در میدان مرکزی این شهر مرکز جامعه است که سهام آن با منطقه مدرسه.

شهر و مدرسه مقامات می گویند این ایده آن است که آنها به عنوان آماده برای جولای 6 بازگشایی این مرکز در میان coronavirus همه گیر است و رانده شدن توسط چند عامل: کاهش عضویت و درآمد; افزایش رقابت در تناسب اندام و بازار و افزود: بودجه فشارهای ناشی از این بیماری همه گیر.

"بدیهی است که coronavirus تاثیر بوده است بزرگ برای همه ورزشگاه تناسب اندام مناطق" گفت: Joel Hanson, شهرستان, مدیر سایت. "اما حتی قبل از آن وجود دارد چالش ها از کاهش ثبت نام. و بنابراین این نوع ارزیابی: آیا این امکان پذیر است به کار برای دراز مدت ؟ آن را پایدار؟"

مرکز جامعه اجرا شده توسط شهر, پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه و جنوب St. Paul مدارس دارای ساختمان است. این مرکز که در مدرسه راهنمایی و دبیرستان پردیس افتتاح شد در سال 2002 پس از ساکنان تایید یک پیوند رفراندوم است که اختصاص داده شده $1.7 میلیون برای بازسازی ساختمان و اضافه کردن فضای بیشتر به آن است.

در آن زمان تنها چند تناسب اندام فرصت های در دسترس بودند در جامعه: منحنی که در خدمت یک زن-فقط مشتریان; غرب سنت پل YMCA; و بیشه آبزی و تناسب اندام مرکز در اینور گروو هیتس مرکز جامعه.

اما در سال های اخیر شرکت های بزرگ, تناسب اندام, زنجیر, Anytime Fitness, LA تناسب اندام و سیاره تناسب اندام نقل مکان کرد و به همسایه وست سنت پل.

"هنگامی که لا تناسب اندام را باز کرد تا ما شاهد یک کمی از تاثیر اما عضویت خود را به قیمت خیلی نزدیک به ما گفت:" کریس اسر غرب سنت پل پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیر. "هنگامی که سیاره تناسب اندام باز بود که یک بازی را تغییر فقط به خاطر اینکه آنها را بسیار عمیق-تخفیف عضویت در قیمت در مقایسه با آنچه که ما داشته باشد."

کاهش عضویت, درآمد,

بازار فشار مجبور میدان مرکزی جامعه مرکز هیئت مدیره به قرار دادن یک نگه بر افزایش عضویت در قیمت گذاری پنج سال گذشته اسر گفت. حتی با این که همراه با اتخاذ چند تناسب اندام و بازپرداخت ارشد برنامه تناسب اندام مشوق عضویت در ادامه به کاهش است.

هسته بهره برداری از میدان مرکزی وابسته به عضویت و برنامه درآمد. عضویت آمار یک اوج در سال 2013 در 1,002 و باید به طور پیوسته کاهش یافته است پس از. در سال گذشته به پایان رسید و با 692 عضویت 31 درصد کاهش از سال 2013; درآمد $بود 139,491 یک 22 درصد کاهش از آن سال است.

در حالی که میدان مرکزی درآمد همچنان به کاهش هزینه های عملیاتی منظور افزایش با توجه به تورم و به طور منظم هزینه های اسر گفت. برای حفظ آینده این مرکز افزایش مالیات دهندگان یارانه است که به احتمال زیاد مورد نیاز است.

تحت 2002 مشترک قدرت توافق شهرستان پرداخت نمی کند اجاره یا مشارکت در هزینه های آب و برق — یک وضعیت است که اجازه میدان مرکزی به کار در 15 سال گذشته اسر گفت.

"اما اگر ما تا به حال شده است پرداخت اجاره, اگر ما تا به حال به پرداخت هزینه برای نرم افزار," او گفت: "ما حق عضویت خواهد بود بیش از آنها هستند و من فکر می کنم که ما تا به حال این گفتگو قبل از در حال حاضر."

ارشد برنامه نویسی باید باقی می ماند

اسر گفت: یک نگاه این مرکز در آینده نیز حس می کند در حال حاضر به دلیل مدرسه منطقه برنامه های خود را به حرکت جایگزین دبیرستان, جامعه, مرکز آموزش از داگ Woog عرصه و به یک بازسازی ساختمان اداری خاموش تامپسون این خیابان قرار می گیرند. که اجازه خواهد داد که پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه به حرکت بازگشت به عرصه ای که در آن عمل برای بسیاری از سال قبل به سال 2002.

جنوبی, St. Paul مدارس سرپرست دیو Webb گفت: هر گونه تصمیم گیری در مورد آینده مرکز جامعه خواهد بود ساخته شده در اتحاد با شهر.

شهرستان مدیر هانسون گفت که زمانی که شورای شهر مورد بحث و مرکز جامعه را در آینده در یک جلسه کار در ماه گذشته توافق شد که هر بیشتر بحث نیز باید مرکز در ساخت مطمئن شوید که ارشد برنامه نویسی نمی کند و برود. منطقه مدرسه اجرا می شود, ارشد, برنامه نویسی در این مرکز از طریق جامعه آموزش و پرورش است.

Webb تکرار که فکر می کردم.

"ما هنوز در حال رفتن به انجام ارشد, برنامه نویسی," او گفت:. "ما هنوز در حال رفتن به انجام اوایل (آموزش و پرورش) برنامه نویسی. ما در حال برنامه ریزی برای ادامه خدمت به جامعه و شهر بدون در نظر گرفتن آنچه در این تصمیم گیری به پایان می رسد تا."

اسر گفت که او برنامه ریزی شده است به معرفی این ایده به هیئت مدیره مدرسه در جولای 27 نشست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب