پاکستان جت با 98 سرنشین سقوط در نزدیکی فرودگاه کراچی

توسط عادل جوادکراچی پاکستان (AP) — jetliner حمل 98 مردم سقوط کرد روز شنبه در یک محله شلوغ در نزدیکی فرودگاه در

توسط NASERINEWS در 2 خرداد 1399

توسط عادل جواد

کراچی پاکستان (AP) — jetliner حمل 98 مردم سقوط کرد روز شنبه در یک محله شلوغ در نزدیکی فرودگاه در پاکستان در شهر بندری کراچی پس از آشکار خرابی موتور در هنگام فرود. مقامات گفته بودند حداقل دو تن از بازماندگان هواپیما و از آن ناشناخته بود چگونه بسیاری از مردم بر روی زمین صدمه دیده بودند با حداقل پنج خانه نابود شده است.

خلبان خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز 8303 شنیده شد انتقال یک میدی به این برج در مدت کوتاهی قبل از سقوط هواپیمای ایرباس A320 که پرواز از لاهور به کراچی.

تصویری در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن جت پرواز کم بیش از یک منطقه مسکونی با شعله های آتش تیراندازی از یکی از موتورهای آن.

پلیس با پوشیدن ماسک محافظ تلاش برای پاک کردن دور جمعیت در خیابان های باریک از سایت سقوط فقیر و متراکم مسکونی در منطقه شناخته شده به عنوان مدل مستعمره بنابراین آمبولانس می تواند از طریق حرکت می کند. پلیس و سربازان محاصره این منطقه در میان دود و گرد و غبار.

پاکستان تا به حال از سر گرفته پروازهای داخلی در اوایل این هفته پیش از عید-al فطر تعطیلات به مناسبت پایان اسلام روزه ماه رمضان است. پاکستان شده است در سراسر کشور مستند از اواسط ماه مارس به دلیل coronavirus.

کراچی شهردار وسیم اختر در ابتدا گفت: همه سرنشین درگذشت اما دو هواپیمایی مقامات بعدا گفت که حداقل دو نفر جان سالم به سقوط. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به کوتاهی رسانه ها.

ایستگاه های تلویزیونی محلی گزارش داد سه نفر نشستن در ردیف جلو از هواپیما جان سالم به در برد و نشان داد که تصویری از یک مرد بر روی یک برانکارد آنها شناسایی به عنوان ظفر مسعود رئیس بانک مرکزی پنجاب. آنها گزارش کردند که حداقل 11 اجساد بدست آمده از محل سقوط و شش نفر مجروح شدند. آن را بلافاصله روشن نیست اگر تلفات مسافران.

پاکستان civi هوانوردی گفت: این هواپیما انجام شده 91 مسافر و خدمه از هفت. این فرودگاه در شمال شرقی شهر لاهور گفت: تا به حال 107 بودند در هیئت مدیره. هوانوردی ملکی سخنگوی عبدل ستار Kokhar گفت: اختلاف به خاطر سردرگمی در هرج و مرج پس از سقوط.

انتقال از خلبان نهایی ارز با کنترل ترافیک هوایی, ارسال شده در وب سایت LiveATC.net نشان داد او شکست خورده بود به زمین و چرخش به اطراف را یکی دیگر از تلاش.

"ما از اقدام مستقیم آقا — ما از دست داده اند موتور" یک خلبان گفت.

"تایید تلاش خود را در شکم" کنترل ترافیک هوایی گفت: ارائه یک باند.

"آقا – میدی, میدی, میدی, میدی پاکستان 8303" خلبان گفت: قبل از انتقال به پایان رسید.

گفته ایرباس به نظر می رسد سعی کنید به زمین دو یا سه بار.

یکی از ساکنان منطقه عبدالرحمن گفت: او را دیدم هواپیما دایره حداقل سه بار ظاهر می شود سعی کنید به زمین قبل از آن سقوط کرد به چندین خانه.

نخست وزیر پاکستان عمران خان در توئیتر خود نوشت: "شوکه & متاثر شده بودند سقوط... فوری پرس و جو خواهد نهاد. دعا و تسلیت به خانواده متوفی."

ایرباس بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد سقوط. پرواز از شمال شرقی شهر لاهور به طور معمول طول می کشد حدود یک ساعت و نیم.

Airworthiness اسناد و مدارک نشان داد که هواپیما آخرین دریافت در دولت بررسی Nov. 1, 2019. PIA ارشد مهندس امضا جداگانه گواهی مارس 28 گفت: تمام تعمیر و نگهداری انجام شده است. آن گفت: "این هواپیما به طور کامل airworthy و با تمام ایمنی" استاندارد.

مالکیت سوابق ایرباس A320 نشان داد China Eastern Airlines پرواز هواپیما از سال 2004 تا 2014. این هواپیما سپس وارد PIA ناوگان اجاره از جنرال الکتریک سرمایه خدمات حمل و نقل هوایی.

پری Bradley سخنگوی جنرال الکتریک گفت: این شرکت بود "آگاه گزارش از حادثه و از نزدیک نظارت بر وضعیت."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی; Kathy Gannon و منیر احمد در اسلام آباد و Asim تنویر در مولتان پاکستان کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب