عمومی, بازدیدکننده داشته است می تواند به زودی ارائه شکستن از جداسازی منگنز به ساکنان خانه سالمندان در میان coronavirus

پس از چند ماه زندگی در انزوای نسبی ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت می تواند به زودی به دیدن خانواده خود را دوبا

توسط NASERINEWS در 30 خرداد 1399

پس از چند ماه زندگی در انزوای نسبی ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت می تواند به زودی به دیدن خانواده خود را دوباره.

مینه سوتا وزارت بهداشت منتشر شد دستورالعمل اواخر روز چهارشنبه برای جمع امکانات مراقبت از قبیل خانه های سالمندان و زندگی کمک مراکز به شروع ارائه, هوای آزاد, بازديد بین ساکنان و عزیزان. در اوایل این هفته گروه به روز شده در دستورالعمل برای بازدید از ساکنان در باز کردن ویندوز.

"ما همچنان به رسمیت شناختن چگونه اثرات انزوا می تواند اثرات جدی بر سلامت و رفاه ساکنان و می دانید که بازدید کننده محدودیت شده اند بسیار چالش برانگیز برای همه ما در طی این چند ماه" مقامات بهداشت در بیانیه ای گفت.

"ما شده اند به طور فعال مشغول به کار در توسعه راهنمایی است که می تواند به ساکنان خانواده و دیگر دوستان و یا عزیزان که با اتصال یک بار دیگر" بیانیه ای گفت:. "هوای بازدیدکننده داشته است می تواند کمک به آن اتصال در یک زمان هنگامی که آن را بیشتر مورد نیاز است, به ویژه هنگامی که این بازدیدها انجام می شود در یک راه امن تر."

بازدید تسهیلات مراقبت دراز مدت شده اند محدود پس از coronavirus همه گیر شروع به حفاظت از ساکنان COVID-19. اما آنها بوده است و چپ قادر به دیدن خانواده های خود و در موارد بسیاری را محدود به تعامل با ساکنان دیگر.

دستورالعمل برای بازدیدکننده داشته است عبارتند از:

  • تعیین موقعیت و برنامه ریزی برای بازدیدکننده داشته است.
  • مناسب نیروی انسانی برای انتقال ساکنان نظارت بر تعاملات و تمیز بازدید از مناطق.
  • غربالگری بازدید کنندگان برای COVID-19 علائم در یک منطقه تعیین شده در خارج از امکانات.
  • نیاز به ماسک و اجتماعی فاصله شش پا بین بازدید کنندگان و ساکنان.
  • ارائه ضد عفونی کننده دست و تمیز کردن دیگر اقدامات احتیاطی به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض.

ساکنان که آزمایش مثبت برای COVID-19 دارای علائم یا تحت قرنطینه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض واجد شرایط نیست برای بازدید از این دستورالعمل گفت.

امکانات فقط باید برنامه بازديد در روز هنگامی که آب و هوا را از ساکنان و بازدید کنندگان در معرض خطر است.

سناتور. کارین Housley R-St. Marys Point که منجر سنا پیری کمیته گفت, هوای آزاد, بازدید از رفتن نیست به اندازه کافی دور.

"من امیدوار بودم برای دیدن دقیق تر طرح که شامل یک چارچوب برای فرد بازدیدکننده داشته است" Housley در بیانیه ای گفت. "من عمیقا نگران افرادی که سلامت آنها را مانع از نقل مکان کرد که در خارج از منزل و من مصرانه از وزارت در نظر گرفتن اجرای ارشاد برای داخل ساختمان بازديد شاید به پایان زندگی و دیگر دلسوز معنی است."

مینه سوتا را coronavirus شیوع آمار دراز مدت مراقبت از امکانات سخت. حدود 80 درصد از دولت 1,344 مرگ و میر شده است ساکنان جمع امکانات مراقبت.

وجود بیش از 900 امکانات در سطح ایالت است که تا به حال حداقل یک مقیم و یا کارکنان تست مثبت برای coronavirus. برای محافظت از حریم خصوصی بیمار, دولت است که تنها با انتشار نامهای از امکانات با 10 یا بیشتر ساکنان.

از روز شنبه وجود دارد 314 امکانات در لیست دولت از شیوع بیماری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب