مایک لینچ Skywatch: گرمتر درخاکسپاری اما نه به عنوان خطر ناک

شب خیال پرستی خود را از دست داده لرز اما راستش هم کمی از آن هیجان است. روشن زمستان فلکی خود ادامه خروج تدریجی

توسط NASERINEWS در 14 اردیبهشت 1399

شب خیال پرستی خود را از دست داده لرز اما راستش هم کمی از آن هیجان است. روشن زمستان فلکی خود ادامه خروج تدریجی از آسمان شب دیده نمی شود دوباره در شب تا پاییز بعدی. از ماه مه تا اواسط ماه ژوئن آسمان شب است که در یک بیت از یک وقفه بین روشن ستاره ها و صور فلکی زمستان و بیشتر از تابستان shiners. من را دریافت نمی اشتباه. هنوز هم وجود دارد بسیاری از جواهرات با شکوه برای دیدن در مه آسمان شب است.

اگر شما لذت بردن از گرمتر مهتابی شب شما را دوست دارم این هفته برای اولین بار از ماه مه. این آخر هفته شب روشن می شوند تا توسط یک اپیلاسیون هلال ماه و پنجشنبه اول ما باید یک ماه کامل. اگر به نظر می رسد به شما که ماه کامل است کمی بزرگتر و روشن تر حق با شماست. این یکی دیگر از Supermoon گذشته یکی از سال 2020 است. ماه خواهد بود بیش از 16000 کیلومتر نزدیک تر از میانگین به زمین است. به عنوان دوست داشتنی به عنوان ماه کامل می شوند و ماست مالی کردن آسمان ساخت آن را دشوار برای دیدن دیمر ستاره آسمانی و گنجینه.

یکی از قربانیان این ماه را نور این هفته اوج سالانه اتا Aquarids meteor shower. این قله در طول ساعات اولیه صبح از این سه شنبه و پنج شنبه از کمی پس از نیمه شب به درست قبل از صبح گرگ و میش. به طور معمول شما می توانید 10 تا 20 شهاب سنگ و یا "ستاره تیراندازی" یک ساعت اما به دلیل بیش از حد مهتاب شما راه کمتر از آن. نکته جالب اینکه در مورد اتا Aquarids است که از آن تولید شده توسط بقایای به جا مانده از ستاره دنباله دار هالی است.

سیاره زهره بشاش بسیار روشن در اوایل شب غربی آسمان است. در اوایل ماه مه این مجموعه حدود سه ساعت پس از غروب آفتاب. آن را به عنوان روشن به عنوان آن می شود و در مورد به عنوان نزدیک به زمین به عنوان آن می تواند باشد. در شروع ممکن است زهره حدود 39 میلیون مایل دورتر و در پایان ماه آن را تنها خواهد شد در حدود 27 میلیون مایل از زمین است. این است Venus' grand finale ما در آسمان شب برای سال 2020 است. به عنوان ممکن است در ادامه آن شروع خواهد شد در شب پایین تر و پایین تر در غرب و در اوایل ماه ژوئن, زهره را ناپدید شده اند.

به عنوان روشن و نزدیک به زهره آن از تلسکوپ هدف با آن بسیار متراکم و تکمیل پوشش ابر. چه جالب در این ماه است که حتی از طریق یک تلسکوپ یا دوربین دوچشمی, زهره را شبیه یک هلال نازک ماه. پس از ونوس که در مدار خود به دور خورشید نهفته در درون مدار زمین آن می رود از طریق مراحل مثل ما ماه. زهره نزدیک است آنچه به نام پایین تر از رابطه که آن را تقریبا در یک خط بین زمین و خورشید است.

ما هنوز هم برخی از زمستان صورت فلکی holdouts مانند برج جوزا و ارابهران در پایین غرب-شمال غرب آسمان پس از شب, گرگ و میش, اما, همه, بهار فلکی اند. در جنوب-شرق, شما باید بدون مشکل پیدا کردن روشن صورت فلکی لئو شیر. سمت راست از لئو مشخص در عقب علامت سوال از ستاره ها که به تشریح سر و قفسه سینه کیهانی شیر. در پایین دوره از علامت سوال است که لئو درخشان ترین ستاره Regulus که نشان دهنده قلب شیر.

در شمال آسمان شب از دب اکبر سوار بالا و وارونه در آغاز ماه و شروع به چسبیدن به آن رسیدگی در پایان ماه. از نظر فنی دب اکبر است عقب پایان و دم صورت فلکی دب اکبر بزرگ خرس.

در جای دیگر در شمال آسمان است Little Dipper, دروغ گفتن بر روی دسته آن با شمال ستاره در پایان رسیدگی است. The Little Dipper نیز بیشتر به طور رسمی شناخته شده به عنوان Ursa Minor, خرس کوچک است. نیز وجود دارد الکرسی ملکه شبیه یک W در بسیار پایین شمال غربی آسمان است.

بالا در آسمان شرق درخشان ترین ستاره شما می توانید ببینید که Arcturus. آن را درخشان shiner در صورت فلکی داد bootes کشاورز و همچنین یکی از درخشان ترین ستاره ها در کل آسمان شب است. داد bootes به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک غول بادبادک با Arcturus مارک دم. با توجه به اساطیر یونانی داد bootes کشاورز است که شکار کردن Ursa Major, این خرس بزرگ.

غول منظومه شمسی ما سیاره مشتری و زحل در حال نگه داشتن نزدیک شرکت در اوایل صبح قبل از گرگ و میش. به دنبال آنها را در کنار هم مانند چشم گربه است در پایین جنوب-جنوب شرقی آسمان در حدود پنج درجه از هم جدا. شما می توانید آنها را از دست ندهید! آنها ستاره درخشان مانند اشیاء که در بخشی از آسمان است. مشتری است که روشن تر از این دو با زحل به سمت راست آن ، از آنجا که آنها بسیار پایین در آسمان مشاهده آنها را از طریق یک تلسکوپ کوچک ممکن است کمی ناامید کننده است. آنها خواهید بود فازی به دلیل لایه ضخیم تر از جو زمین نزدیک به افق است.

کمی به سمت چپ مشتری و زحل در پایین جنوب شرقی آسمان روشن و مجزا قرمز آغشته به سیاره مریخ است. ما مریخی همسایه است روشن تر و روشن تر به عنوان آن می شود آماده برای بزرگ خود را نشان می دهد در آسمان شب در ماه اکتبر هنگامی که آن را فوق العاده به زمین نزدیک است. در ارتباط باشید!

مایک لینچ است یک کار شناس و بازنشسته پخش هواشناس برای WCCO رادیو در مینیاپولیس و سنت پل. او همچنین نویسنده از "ستاره ها: ماه به ماه تور صور فلکی" منتشر شده توسط ماجراجویی نشریات و موجود در کتابفروشی ها و adventurepublications.net. مایک نیز در دسترس به صورت خصوصی ستاره احزاب است. شما می توانید با او تماس بگیرید در mikewlynch@comcast.net.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن