جفری اپستاین کاردانی Ghislaine ماکسول دستگیر

توسط جیم MUSTIAN و لری NEUMEISTERانگلیسی مقتدر Ghislaine ماکسول دستگیر شد توسط FBI در روز پنج شنبه به اتهام او

توسط NASERINEWS در 12 تیر 1399

توسط جیم MUSTIAN و لری NEUMEISTER

انگلیسی مقتدر Ghislaine ماکسول دستگیر شد توسط FBI در روز پنج شنبه به اتهام او کمک کرد تا تهیه زیر سن قانونی شرکای جنسی برای سرمایه جفری اپستاین.

کیفرخواست عمومی گفت: ماکسول که زندگی سال با اپستاین و مکرر خود را همراه سفر خود را در سفر در سراسر جهان تسهیل اپستین جنایات توسط "کمک به اپستاین به استخدام و داماد و در نهایت سوء استفاده از" دختران جوان 14. همچنین گفت که او در شرکت و سوء استفاده جنسی.

اپستاین 66 کشته خود را در فدرال بازداشتگاه در نیویورک در تابستان گذشته در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

ماکسول تا سال متهم شده است توسط بسیاری از زنان از استخدام آنها را به اپستاین ماساژ, که در طی آن تحت فشار بودند و به جنسیت. کسانی که اتهامات تا به حال هرگز منجر به اتهامات جنایی.

کیفرخواست شامل فقره توطئه برای جلب افراد زیر سن قانونی برای سفر به تعامل با غیر قانونی جنسی اعمال, ترفند جزئی برای سفر به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی توطئه برای حمل و نقل افراد زیر سن قانونی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی, حمل و نقل از جزئی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی و دو فقره دروغ.

جنیفر Araoz یک زن که می گوید اپستاین raped او در نیویورک عمارت در سال 2002 زمانی که او 15 گفت: او می ترسید سرمایه را حلقه ای از توطئه گران برای سال.

"در حال حاضر که حلقه گرفته شده است, من می دانم که من نمی تواند صدمه دیده است دیگر" او در بیانیه ای گفت. "روز به روز من باید منتظر اخبار ماکسول که دستگیر شده و پاسخگوی اعمال او است. دستگیری او یک گام در این جهت و آن را واقعا بدان معنی است که سیستم عدالت را فراموش نمی کند در مورد ما."

پیام های فرستاده شده بودند روز شنبه به چند تا از ماکسول وکلای مدافع به دنبال نظر. او قبلا بارها و بارها تکذیب تخلف و نام برخی از ادعاهای او را در برابر "مطلق زباله."

در میان پر شور ترین اتهامات یک ادعا توسط یکی اپستاین قربانی ویرجینیا رابرتز Giuffre که ماکسول مرتب برای او به داشتن رابطه جنسی با بریتانیا پرنس اندرو در لندن خانه شهری. Giuffre تقویت اتهامات او را با یک عکس از او اندرو و Giuffre که او گفت:, گرفته شده در آن زمان است.

اندرو را رد کرده است. او ذکر نشده بود با نام در کیفرخواست.

Maxwell, 58 گفت: در یکی از رسوب که Giuffre بود "کاملا دروغ است."

"من شده اند به طوری کاملا وحشت زده با داستان و وحشت زده با تمام خصوصیات آن را," او گفت: عذرخواهی برای رشد خیلی نا امید که او شروع به کوبیدن بر روی میز است.

براد ادواردز یک وکیل است که نشان دهنده Giuffre و چند تن دیگر اپستاین قربانیان گفت: مشتریان خود رها شدند با اتهامات عنوان شده علیه. "امروز یک روز بسیار خوب," او گفت:.

دادگاه مقالات گفت: اپستین سوء استفاده از دختران رخ داده در منهتن عمارت و دیگر اقامت در پالم بیچ فلوریدا; Sante Fe, جدید مکزیک و لندن است.

ماکسول توصیف شد در یک طرح دعوی در دادگاه توسط یکی دیگر از اپستاین قربانی سارا Ransome به عنوان "بالاترین رتبه کارمند" از اپستاین را به اتهام قاچاق جنسی سازمانی. او نظارت و آموزش دیده استخدام, توسعه, استخدام برنامه و کمک به پنهان کردن فعالیت از اجرای قانون طرح دعوی در دادگاه ادعا.

کیفرخواست آینه بسیاری از ادعا می کند که قبلا ساخته شده در دعاوی مدنی علیه ماکسول. اما آن را شامل اتهامات که تا قبل Giuffre ادعا می کند در برابر اندرو گفت ماکسول به عنوان اوایل به عنوان سال 1994 را "جلب و داماد" جزئی دختران با درخواست آنها در مورد زندگی خود را در مدارس و خانواده خود را.

"از طریق این فرایند ماکسول و اپستاین ترغیب قربانیان به شرکت در فعالیت جنسی با اپستاین. در برخی موارد ماکسول بود و در حال حاضر برای شرکت در سوء استفاده جنسی از جزئی قربانیان" کیفرخواست گفت.

کیفرخواست گفت: Maxwell بارها و بارها دروغ گفته زمانی که سوال در مورد رفتار او. آن را می گوید او مرتکب دروغ در سال 2016 در بخشی انکار دانش اپستاین طرح برای جذب دختران زیر سن قانونی.

در زمان جنایات رخ داده است ماکسول بود در یک رابطه صمیمی با اپستاین و همچنین پرداخت شده توسط او برای مدیریت خواص مختلف با توجه به کیفرخواست که شامل یک عکس از اپستاین با بازوی خود را در اطراف ماکسول و سر خود را nuzzling او.

اپستاین در ابتدا مورد بررسی در فلوریدا و التماس کرد گناه را به اتهامات عنوان شده علیه دولت در سال 2008 است که اجازه داده او را به اجتناب از طولانی حکم زندان. او آزاد بود کمی پس از یک سال در زندان است.

در آن زمان دادستان فدرال در فلوریدا امضا کردن توافق در ابتدا در زمینه راز که منع دولت فدرال از شارژ "هر بالقوه co-توطئه گران از اپستاین." الکساندر Acosta, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق کار, منشی, استعفا داد و در سال گذشته پس از آمدن زیر آتش برای نظارت بر این توافق زمانی که او در آمریکا وکیل در میامی.

جفری برمن سابق آمریکا وکیل در منهتن استدلال کرد که دادستان فدرال در نیویورک بودند زیرا که توافق در آورده و جارو کیفرخواست علیه اپستین. برمن قول داد برای ادامه به دنبال عدالت برای اپستین قربانیان حتی پس از سرمایه مرگ بود اما به طور ناگهانی اخراج ماه گذشته.

ماکسول کیفرخواست جشن گرفته شد توسط وکلای برخی از اپستین شاکیان. اسپنسر T. Kuvin که نشان دهنده برخی از زنان گفت: ماکسول بود "امیدوارم بود که برای اولین بار از بسیاری از شرکت های توطئه گران را به صورت عواقب ناشی از این وحشتناک جنایات است."

___

آسوشیتد پرس نویسنده کورت اندرسون کمک به این گزارش از میامی و Danica Kirka کمک از لندن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب