DC شهردار: ما باید به نگرانی در مورد ویروس جهش

By KELLI کندی, DANICA KIRKA و پابلو GORONDIمیامی (AP) — رزا Jimenez کانو احساس مجبور به شرکت در یک تظاهرات علی

توسط NASERINEWS در 12 خرداد 1399

By KELLI کندی, DANICA KIRKA و پابلو GORONDI

میامی (AP) — رزا Jimenez کانو احساس مجبور به شرکت در یک تظاهرات علیه خشونت پلیس ایستاده با همکار آمریکایی های سیاه و سفید و سپس متوجه شدم که بعد از آن چقدر coronavirus همه چیز پیچیده.

"این می تواند یک نوع tinderbox برای COVID ،" 39 ساله سرمایه داری گفت: پس از حضور در یک تظاهرات در فلوریدا در پاسخ به مرگ جورج فلوید توسط پلیس در مینه سوتا است.

به عنوان سواحل بیشتر کلیساها و مساجد و مدارس و کسب و کار بازگشایی در سراسر جهان, ناآرامی های مدنی در ایالات متحده بیش از تکرار نژادی و بی عدالتی است افزایش ترس از شیوع ویروس جدید در کشور است که بیشتر به عفونت و مرگ و میر از هر جای دیگری در جهان است. و این نه فقط در ایالات متحده آمریکا — لندن میزبان بزرگ ضد نژادپرستی تظاهرات روز شنبه که قطعا نقض اجتماعی دولت سوريه قوانین.

رزا Jimenez کانو گفت که او برنامه ریزی شده به خود قرنطینه برای 14 روز نگرانی او شاید "غیر مسئولانه" در حضور در تظاهرات شنبه شب در میامی و در معرض خودش را به "بسیاری از مردم است."

تظاهرات بیش از فلوید مرگ را متزلزل این کشور از مینیاپولیس به نیویورک از آتلانتا به لس آنجلس. بعضی از آنها تبدیل به شورش و درگیری با پلیس ترک فروشگاه در شعله های آتش و به آتش کشیدند اتومبیل در خیابان.

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت مارس 25 در مینیاپولیس گفت: "من نمی توانم نفس بکشم" پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او. این آخرین در یک سری از مرگ و میر مردان سیاه و زنان در دست پلیس در آمریکا است.

کارشناسان بهداشت و درمان که از ترس سکوت حامل ویروس می تواند ناخواسته آلوده دیگران در تظاهرات که در آن مردم در حال بسته بندی شده گونه به گونه بسیاری از بدون ماسک بسیاری از شعار آواز خواندن و یا فریاد. این ویروس پراکنده میکروسکوپی قطرات در هوا تا زمانی که مردم و سرفه و عطسه کردن و آواز خواندن و یا صحبت کردن.

"هیچ سوالی وجود دارد که هنگامی که شما را به صدها یا هزاران نفر از مردم با هم در نزدیکی زمانی که ما باید این ویروس در سراسر خیابان ... آن را سالم" مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: در سی ان ان "وضعیت اتحادیه".

"دو هفته از هم اکنون در سراسر آمریکا, ما در حال رفتن به پیدا کردن اینکه آیا یا نه این به ما می دهد سنبله و درایوهای اعداد بازگشت دوباره یا نه."

ایالات متحده دیده می شود بیش از 1.7 میلیون عفونت و تقریبا 104,000 مرگ و میر در این بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت نژادی در یک کشور است که در مراقبت های بهداشتی جهانی.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود گفت: او بسیار نگران آن است که تظاهرات در پایتخت کشور و در جای دیگر می تواند زمینه مناسبی برای یک سری جدید از شیوع بیماری. بسیاری از معترضان با پوشیدن ماسک, اما وجود دارد هیچ تلاش و اجتماعی فاصله.

"ما در حال کار بسیار سخت در این هشت تا 10 هفته به هر گونه تجمع جرم" او گفت:. "به عنوان یک ملت ما باید نگران دوباره بجای اول برگشتن."

حتی بسیاری از معترضان با پوشیدن ماسک تضمین شده نیست حمایت می کند. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید: پارچه ماسک نگه داشتن افراد آلوده از گسترش این ویروس اما هستند طراحی شده است برای محافظت از استفاده کنندگان از آن است.

تظاهرات توده ای در ارتباط با فلوید مرگ نیز برگزار می شود در اروپا است.

در لندن هزاران نفر از مردم در راهپیمایی یکشنبه شعار "نه عدالت! نه صلح!" در حالی که حمل علائم خواندن "عدالت برای جورج فلوید" و "نژاد پرستی یک مسئله جهانی است." بسیاری از تظاهرکنندگان با پوشیدن ماسک و بیشترین جمعیت در میدان ترافالگار بسته بندی شده بودند نزدیک به هم. بریتانیا دیده می شود تقریبا 38,500 ویروس و میر, دومین کشور در جهان پس از ایالات متحده است.

در برلین صدها نفر از معترضان اعتصاب در خارج از سفارت آمریکا در دوشنبه شب تحت شعار: "عدالت برای جورج فلوید." دیگران راهپیمایی در نزدیکی سفارت آمریکا در کپنهاگ دانمارک است.

بسیاری از آمریکایی ها بازگشت و یکشنبه به فرد در خدمات کلیسا برای اولین بار در هفته و ده ها هزار نفر از بازگشایی مساجد در سراسر خاورمیانه که از کشورهای هند به کلمبیا هنوز هم شاهد افزایش تعداد عفونت های جدید.

حدود 6.1 میلیون عفونت گزارش شده است در سراسر جهان با نزدیک به 370,000 مردم در حال مرگ, با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. واقعی تلفات اعتقاد بر این است به طور قابل توجهی بالاتر از بسیاری از قربانیان این ویروس بدون که تا کنون آزمایش شده است.

وضعیت بدتر یکشنبه در هند که در آن روزانه موارد صدر 8,000 برای اولین بار و 193 بیشتر مرگ و میر گزارش شده است. با وجود این که هند هنوز هم کاهش محدودیت در مغازه ها و حمل و نقل عمومی در بیشتر کشورهای آغاز و تا روز دوشنبه اگر چه مترو و مدارس بسته باقی خواهد ماند.

در عربستان سعودی مساجد بازگشایی یکشنبه برای اولین بار در بیش از دو ماه اما اسلام جنش سایت در مکه باقی ماند بسته شده است. در اورشلیم کثیری از نمازگزاران منتظر در خارج از مسجد الاقصی قبل از آن بازگشایی شد. بسیاری از عینک فولاد ماسک و منتظر متوسط چک به آنها وارد شده است.

در بوگوتا پایتخت کلمبیا مقامات قفل کردن یک منطقه نزدیک به 1.5 میلیون نفر به عنوان موارد به افزایش ادامه داد. شهردار لوپز کلودیا گفت: هیچ کس در طبقه کارگر کندی منطقه — افتتاح اواخر رئیس جمهور آمریکا جان اف کندی در سال 1961 — اجازه خواهد داشت از جز به دنبال غذا یا مراقبت های پزشکی و یا در مواقع اضطراری است. کارخانه ها نیز باید دید.

در اسپانیا نخست وزیر پدرو سانچز روز یکشنبه گفت که او از مجلس برای نهایی دو هفته تمدید این کشور وضعیت اضطراری که قرار است به پایان می رسد در ماه ژوئن 7. که اجازه می دهد تا دولت به حفظ سفارش مستند اقدامات خود را به کنترل شیوع کروناویروس که ادعا کرده حداقل 27,000 زندگی بسیاری از آنها غرق در خانه های سالمندان.

"ما تقریبا رسیده safe harbor" سانچز گفت.

در واتیکان پاپ فرانسیس هشدار داد مردم در برابر بدبین که ظهور آنها از coronavirus مستندات.

در طول توده در کلیسای سنت پیتر به wwe یکشنبه فرانسیس اشاره کرد تمایل به می گویند که "هیچ چیز را به عنوان قبل از." این نوع از تفکر فرانسیس گفت: تضمین می کند که "یکی از چیزهایی که قطعا نمی بازگشت امید است."

___

Kirka گزارش از لندن و Gorondi گزارش از بوداپست. AP خبرنگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن