مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش جنگ در توییتر, رسانه های اجتماعی حمایت

توسط ZEKE میلرواشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است افزایش جنگ خود در رسانه های اجتماعی ش

توسط NASERINEWS در 8 خرداد 1399

توسط ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است افزایش جنگ خود در رسانه های اجتماعی شرکت ها در حال آماده شدن برای امضای یک فرمان اجرایی روز شنبه به چالش کشیدن مسئولیت حمایت است که در خدمت به عنوان یک بستر برای نامحدود سخنرانی در اینترنت.

هنوز حرکت می کند به نظر می رسد بیشتر در مورد سیاست از مواد به عنوان رئیس جمهور هدف از هواداران پس از او به شدت انتقاد کرد در توییتر برای استفاده از چک حقیقت به خود توییتهایی.

پیشنهاد سفارش مستقیم خواهد بود اجرایی سازمان از جمله کمیسیون ارتباطات فدرال و کمیسیون تجارت فدرال برای بررسی اینکه آیا آنها می توانند جای قوانین جدید در شرکت های هر چند کارشناسان ابراز شک و تردید بسیار می تواند بدون انجام عمل کنگره.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را که تکیه به شدت در توییتر شفاهی تنبیه کردن دشمنان خود را متهم به تکنولوژی غول در لیبرال متمایل دره سیلیکون از هدف قرار دادن محافظه کاران در رسانه های اجتماعی با واقعیت-چک کردن آنها یا حذف پست های خود را. منظور اجرایی شد و انتظار می رود به استدلال می کنند که چنین اقداماتی باید هزینه این شرکت ها خود را برای حفاظت از پرونده های حقوقی برای چه نوشته شده است بر روی سیستم عامل خود را.

شرکت هایی مانند Twitter و Facebook اعطا مسئولیت حفاظت در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت زیرا آنها می شوند "سیستم عامل" نه "ناشران" است که می تواند در صورت دعاوی بیش از محتوا است.

مشابه فرمان اجرایی بود که قبلا در نظر گرفته شده توسط دولت اما کنار گذاشته نگرانی بیش از آن نمی تواند عبور حقوقی جمع اوری و آن را نقض اصول محافظه کار در مقررات زدایی و آزادی بیان است.

دو مقامات دولت مشخص شده به منظور پیش نویس و در خواست نامش فاش نشود چرا که آن را هنوز هم در حال نهایی پنج شنبه صبح. اما یک پیش نویس بود گردش در توییتر — که در آن دیگری است ؟

"این خواهد بود که یک روز بزرگ برای رسانه های اجتماعی و انصاف!" مغلوب ساختن پیشی جستن است.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany گفت: توییتر چک حقیقت منعکس شده "تعصب در عمل" و مغلوب ساختن پیشی جستن با هدف ثبت سفارش تا پایان روز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه ادعا کرد که تکنولوژی غول "سکوت محافظه کارانه صدای." "ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد."

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود واکنش نشان داد و پس از توییتر اضافه شده هشدار عبارت به دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی که به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای "جعلی" و پیش بینی کرد "جعبه پست الکترونیکی خواهد بود دزدیدند." تحت توییتهایی وجود دارد در حال حاضر یک لینک مطلب "دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای" که هدایت کاربران به یک صفحه با واقعیت بررسی و اخبار در مورد تهمت به ادعاهای بی اساس.

تهمت متهم توییتر از دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری" و اعلام "به عنوان رئیس جمهور من به شما اجازه نمی دهد این اتفاق می افتد." مبارزات انتخاباتی خود مدیر براد Parscale گفت: توییتر را "روشن تعصب سیاسی" بود رهبری این کمپین به جلو "همه ما تبلیغات از توییتر ماه پیش." در واقع توییتر را ممنوع کرده است تبلیغات سیاسی پس از ماه نوامبر گذشته.

اواخر روز چهارشنبه, توییتر, مدیر عامل شرکت جک دورسی توییتی "ادامه خواهیم داد تا به نقطه ای از نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است."

دورسی افزود: "این را نمی کند ما یک داور از حقیقت است.' قصد ما این است که برای اتصال نقطه از اظهارات متناقض و نمایش اطلاعات در اختلاف بنابراین مردم می توانند قضاوت کنند."

از سوی دیگر Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ گفته فاکس نیوز پلت فرم خود را به "سیاست های مختلف, من فکر می کنم از توییتر در این است."

"من فقط به شدت اعتقاد دارند که Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین," او گفت:.

رئیس جمهور منتقدان, در ضمن, بدحجابی این سیستم عامل اجازه می دهد او را به جلو اطلاعات نادرست یا گمراه کننده است که می تواند به اشتباه رای دهندگان.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منظور این است که به سادگی غیر قانونی گفت:" اورگن ایالت Ron Wyden یک دموکرات و مدافع آزادی اینترنت. او "به شدت در تلاش برای سرقت برای خود قدرت دادگاه و کنگره است. ... همه برای توانایی گسترش كلیك كنید نهفته است."

مجلس نانسی پلوسی گفت: آن را "ظالمانه" است که در حالی که توییتر قرار داده بود یک واقعیت-بررسی تگ در مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها ادعا گسترده پست الکترونیکی-در تقلب در انتخابات آن را به حال شده توییتهایی بدون شواهد نشان می دهد که تلویزیون اخبار میزبان بود به قتل یک دستیار سال پیش.

"مدل کسب و کار خود است که پول را در هزینه از حقیقت و واقعیت است که آنها می دانند که" او گفت: از رسانه های اجتماعی غول همچنین ذکر Facebook. او گفت: هدف آنها این است که برای جلوگیری از مالیات "و آنها نمی خواهند به تنظیم شود به طوری که آنها واسطه کار بد به کاخ سفید است."

توییتر تصمیم به علامت تهمت توييتها در مورد پست الکترونیکی-در انتخابات به عنوان رئیس جمهور بود که جرقه دیگر رسانه های اجتماعی طوفان در ادامه به استوک سیتی یک افشا و خنثی تئوری توطئه نشان می دهد میزبان MSNBC جو Scarborough کشته شدن یک کنگره منشی کارمند. چند برجسته جمهوریخواه با انتقاد از او بیش از این حملات که نبوده است مشخص شده با واقعیت بررسی توسط شرکت رسانه های اجتماعی.

بود همچنین انتظار می رود سعی کنید به نگه داشتن پشت فدرال دلار تبلیغات از توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها که "نقض آزادی بیان اصول است."

در ضمن شرکت در حال آماده سازی خود برای مبارزه با اطلاعات غلط در اطراف نوامبر انتخابات است. Twitter و Facebook را آغاز کرده اند نورد از ده ها تن از قوانین جدید برای جلوگیری از تکرار این موارد نادرست در مورد نامزدهای انتخابات و روند رای گیری که خدشه دار 2016 انتخابات.

Coronavirus همه گیر است و بیشتر تشدید این سیستم عامل' پاسخ آنها را که منجر به اقدامات علیه سیاستمداران — حرکت آنها به مدت طولانی مقاومت — را که گمراه کننده ادعا می کند در مورد ویروس.

ماه گذشته توییتر شروع به "حقایق" برچسب مستقیم به رسانه های اجتماعی کاربران به اخبار و مقالات از رسانه های مورد اعتماد در کنار توییتهایی حاوی گمراه کننده و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد ویروس. شرکت گفت: رهبران جدید برچسب می توان به هر کسی که در توییتر و آنها با توجه به استفاده از آنها را در موضوعات دیگر.

کمیته ملی حزب دموکرات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن رای-با-ایمیل توییتهایی باید حذف شده اند نه فقط پرچم برای نقض این شرکت قوانین در ارسال کاذب رای گیری اطلاعات است.

"پس از مصرف بیش از حد طولانی به عمل توییتر بار دیگر آمد از ترس از ناراحت کننده مغلوب ساختن پیشی جستن" این حزب در بیانیه ای گفت.

___

نویسندگان AP, Amanda Seitz و دیوید Klepper کمک کرده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب