مرغک. مرغک. مرغک. مرغک. جان رحم طول می کشد شارژ در یادبود

DUBLIN, اوهایو—Jon رحم نشان داد شنبه در یادبود چرا او را یکی از مهمترین مواد منفجره بازیکنان در گلف.با خود باش

توسط NASERINEWS در 29 تیر 1399

DUBLIN, اوهایو—Jon رحم نشان داد شنبه در یادبود چرا او را یکی از مهمترین مواد منفجره بازیکنان در گلف.

با خود باشگاه است.

پشت نه که خاموش چه به نظر او یکی از بهترین دوره خود را از مشاغل به رحم 4-تحت 68, تبدیل چهار شات کسری به چهار گلوله سرب و قرار دادن 25 ساله اسپانیایی در آستانه رسیدن به شماره 1 در جهان است.

"امروز می تواند یکی از بهترین دور از گلف من در زندگی من" رحم گفت: ادای احترام به Muirfield ایجاد کرد البته گرفتن خیلی نزدیک به لبه آن جلب مقایسه با اصلی. "و آن را سخت به این باور چگونه منفعلانه آن آمد در مقایسه با چگونه من معمولا."

شور و شوق خود را آنقدر بزرگ است آن صدمه دیده می تواند به همان اندازه به عنوان آن کمک می کند. در این روز رو به این آزمون رحم نگه داشته و خود را سرد. او را تماشا تونی Finau رسیدن به par-5 11th, سوراخ در دو برای مطمئن مرغک که ترک اسپانیولی چهار عکس پشت سر گذاشت.

بدون وحشت وجود دارد. رحم گفت: او گفت: caddie در 13th سه راهی "اگر ما می تواند پایان شش حفره تحت همتراز آن بزرگ به پایان برسد. و هر آنچه که ما باید انجام دهید برای باز گشت ما را گشت."

مرغک. مرغک. مرغک. مرغک.

با کمک از Finau و دو bogeys و رایان پالمر با bogeys در دو تا از گذشته خود سه سوراخ که تبدیل به یک چهار شات منجر به رحم.

یک پیروزی خواهد اجازه می دهد تا او را به پیوستن به Seve Ballesteros به عنوان تنها اسپانیایی ها برای رسیدن به شماره 1 ارائه شده است که Rory McIlroy نیست پایان به عنوان نفر دوم. McIlroy شات 72 — بد نیست تلاش در یک روز که نمره متوسط بود 73.7 — و 10 عکس پشت.

"من به خارج وجود دارد فردا بازی جامد و دوباره این کار انجام می شود و فکر می کنم در مورد شماره 1 پس از آن," او گفت:.

رحم شد و در 12-تحت 204 به عنوان او می رود برای چهارم خود را PGA Tour پیروزی و 10 در سراسر جهان است. Finau و پالمر هر کدام با یک 73, سه نفر پشت سر گذاشت. کارشناسی ارشد سابق قهرمان دنی Willett (70), در خط بعدی در شش عکس به عقب.

Finau بود دیو رایگان در جلو و نه ریخت و در 50 پا زدن توپ مرغک و سپس به راحتی رسیده سبز در par-5 11th برای دو زدن توپ مرغک برای رسیدن به 12 زیر.

یک نوسان همه چیز را تغییر داد.

Finau توپ را روی گوه شات در par-3 12th, در یک چرخش باد میره 15 متری بیش از روم سراشیبی تراشه از ضخیم و خشن به سبز که شد زرد و دویدم به سمت آب. او در سمت چپ آن کوتاه, رنده طریق سبز و دو دیو. Finau در زمان یکی دیگر از دو دیو در 17 سوراخ با بی دست و پا دروغ در خشن.

"خوب بود و سپس آن را خوب" Finau گفت. "این زمین گلف می تواند شما را در یک ضربان قلب. شما فقط سعی می کنید و با قرار دادن بهترین خود را پا به جلو هر سوراخ هر گلوله کنید و سعی کنید و بازی به عنوان به خوبی به عنوان شما می توانید. سبزها شرکت هستند. وجود دارد به اندازه کافی باد وجود دارد به فکر کردن در مورد. آنها سریع است. کمی نا امید در من به پایان برسد اما نگاه من در یک موقعیت خوب به فردا.

"و آن را به سختی می شود فردا."

Muirfield ایجاد کرد که بازسازی تمام سبزها شروع شنبه و مسابقات مسئولان می ترسند به دوره اجازه رفتن به لبه بسیار برای قوی ترین زمینه از سال است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

این آسان نیست برای گرفتن عکس نزدیک است. آن را آسان به سوراخ putts. این آسان نیست برای انجام هر چیزی.

آن را بالاترین نمره متوسط برای دور سوم در یادبود از سال 2012 آخرین سال تایگر وودز به دست آورد. وجود دارد نمی توان از تکرار آن است. وودز گفت: او احساس بهتر و او بهتر ارسال 71. او هنوز هم بود 14 عکس های پشت.

که آنچه ساخته رحم را دور بسیار ویژه. توپ نگه داشته نورد در سبزی و اسپانیولی آن را متوجه شد اتفاق می افتد به همه. او کاهش یافته است و تنها یک شات در par-3 هشتم.

و در پایان به سادگی والا.

رحم در این گروه در مقابل Finau و دیدم او در رسیدن به 11th, سبز, در, دو, مطمئن مرغک. تنها دغدغه او بود برخورد سبز در شماره 12 در تلاش برای انتخاب کنید تا یک مرغک و یا دو و اگر تا به حال به تجمع روز یکشنبه پس از آن می شود.

او با چکش خود توپ را روی گوه شات 360 متری بیش از پناهگاه که راه اندازی یک گوه به 12 فوت برای مرغک در 13th. او عاقلانه گذاشته تا در تاریخ 14 با كم حرکت رو به جلو به بازی در 322 متری و ضربه زدن به گوه به 5 فوت برای مرغک.

حق سبز در par-5 15 در دو سبز در حال اجرا سریع و دور از او ضربه فلاپ-و-اجرا به سه سوم مرغک. و سپس او دربسته در محیط آن را با یک 25-پا زدن توپ مرغک در 16.

فقط می خواهم که او منجر شود. او را در کنترل.

رحم تا به حال ریاضی شانس برای رسیدن به شماره 1 همیشه از گلف از سر شش هفته پیش. او از دست رفته قطع در استعمار به پایان رسید و از بالا 25 در سه رویداد را ایفا کرده است.

در حال حاضر آن را سمت راست وجود دارد در مقابل او — همراه با یک Muirfield ایجاد کرد البته که نمی تواند هیچ آسان تر است.

"هر آنچه که اتفاق می افتد فردا اتفاق می افتد اما آن خواهید بود یک آزمون بزرگ برای من به یاد بگیرند که برای آینده برای قهرمانی عمده," رحم گفت. "به خاطر این است که رفتن به نزدیک ترین چیزی که ما به یک قهرمانی بدون یکی شدن."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن