'سفید زندگی از ماده" اسپری در Arthur Ashe یادبود - Tue, 17 Jun 2020 PST

RICHMOND, Va. (AP) — مجسمه آفریقایی آمریکایی آرتور اش قهرمان افسانه ای تنیس در ریچموند, ویرجینیا, بنای خیابان

توسط NASERINEWS در 29 خرداد 1399

RICHMOND, Va. (AP) — مجسمه آفریقایی آمریکایی آرتور اش قهرمان افسانه ای تنیس در ریچموند, ویرجینیا, بنای خیابان است تخریب شده است با عبارت "سفید زندگی می کند مهم است."

عکس ها نشان می دهد پایه بنای تاریخی با برچسب سفید رنگ اسپری و کلمات "سفید زندگی ماده" و همچنین حروف "HONG." کسانی که حرف اول بودند و سپس بعد از آن رنگ آمیزی شده با "پل."

ریچموند پلیس گفت: آنها هشدار داده شد به خرابکاری در حدود 10:15 صبح چهارشنبه. پلیس می گویند قرمز رنگ در مجسمه خود را در حال حاضر در حال تمیز کردن توسط اعضای جامعه.

پلیس گفت که آنها باید اطلاعات ممکن است مظنون و درخواست جامعه به تماس خود را Crime Stoppers خط در صورتی که اطلاعات در مورد چه کسی مسئول این خرابکاری.

آرتور اش (arthur Ashe بنای تاریخی اختصاص داده شده بود در سال 1996 به تتم ریچموند بومی و متعادل رشته مجسمه در یادبود خیابان اختصاص داده شده به رهبران مؤتلفه.

این خرابکاری از مجسمه اش می آید به عنوان چند مؤتلفه مجسمه شده اند سرنگون, تخریب و میله میله برای حذف در شهرستان در طول تظاهرات باعث مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن