دو Whitecaps بازیکنان استراحت فیزیکی فاصله پروتکل وارد قرنطینه

ونکوور وایت کپس به جلو Yordy Reyna و مدافع Jasser Khmiri وارد 14-روز خود شده و جریمه شده است پس از شکستن فیزیک

توسط NASERINEWS در 19 اردیبهشت 1399

ونکوور وایت کپس به جلو Yordy Reyna و مدافع Jasser Khmiri وارد 14-روز خود شده و جریمه شده است پس از شکستن فیزیکی فاصله پروتکل های.

Reyna پرو, بین المللی, دستگیر شد, در ویدئو سهشنبه در یک وانت فوتبال بازی در ونکوور پارک. MLS باشگاه پس از آن گفت که Khmiri یک تونس بین المللی صورت گرفت و در همان بازی و اعلام کرد او در مواجهه با همان تحریم.

خود را جریمه خواهد شد اهدا به کارگران خط مقدم این باشگاه گفت.

Whitecaps گفت: 26 سال Reyna انجام شد شخصی تمرین هنگامی که او در سراسر بازی. او می دانست که دو نفر از شرکت کنندگان و در زمان بازی برای حدود پنج دقیقه پس از او دعوت برای پیوستن به در.

بازی بود که فیلم برداری جهانی-تلویزیون به عنوان بخشی از یک گزارش ساکنان محلی پس از نه فیزیکی فاصله دستورالعمل در طول COVID-19 بیماری همه گیر. کسی در این باشگاه دیدم این گزارش که ذکر Reyna اما او نشان داد که به طور خلاصه و ارسال آن به اکسل شوستر باشگاه ورزشی مدیر در سه شنبه شب.

"او ساخته شده است یک اشتباه ، او بسیار باز در مورد کل موضوع" شوستر به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس رسانه های تماس شنبه. "او بلافاصله عذرخواهی کرد. او می دانست که او تا به حال انجام کاری اشتباه است."

هنوز شوستر به نام رینا عمل غیر قابل قبول است به ویژه هنگامی که دیگران نیستند زیر قوانین وقتی که می آید به فاصله فیزیکی از آب و هوا را بهبود می بخشد و رشد می کند خسته از محدودیت.

"ما باید به یک مدل نقش" او گفت:.

"آن را حتی بیشتر مهم است که ما گام به گام تا و می گویند: "هی نگاه چگونه ما در حال انجام این کارها'," او اضافه شده است. "این بد بود برای بسیاری از دلایل آنچه که او انجام داد. اما در پایان او یک انسان است."

شوستر گفت: باشگاه مشورت لیگ قبل از اعلام به خود قرنطینه و تحریم. و او به یاد بازیکنان خود را "احترام به قوانین و باید بسیار مراقب باشید."

شوستر رسانه تماس با آمد و قبل از باشگاه مفصل 22 ساله Khmiri دخالت.

MLS به حالت تعلیق در این فصل به دلیل COVID-19 همه گیر در مارس 12, بسته شدن همه تیم امکانات. یک leaguewide توقف در تمرین تیم باقی مانده در اثر مه 15 و معلوم نیست که فصل ممکن است از سر گرفت.

از روز شنبه لیگ باز درب به فردی بازیکن تمرینات خارج از منزل در تیم آموزش زمینه اما تنها تحت دستورالعمل های دقیق. مانند دیگر کانادا باشگاه وایت کپس در فرایند مشاوره با مقامات محلی و لیگ در خود پروتکل برای تمرینات فردی.

Reyna امضا شده با ونکوور در ماه ژانویه سال 2017 از اتریش FC Red Bull Salzburg استفاده هدفمند تخصیص پول است. او به دست آورده US$713,140 آخرین فصل چهارم-بالاترین در Whitecaps حقوق و دستمزد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

او 70 بازی فصل برای ونکوور (از جمله 55 شروع می شود) با 19 گل و 16 پاس گل. پرو تا به حال هفت گل در 25 بازی فصل گذشته.

پنج-پا-هفت 145-کوبنده وارد ونکوور با نام مستعار سحر و جادو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن