سیاتل اعضای شورای شهر با شدت بهم زدن, شهردار, رئیس پلیس بیش تظاهرات - Sun, 07 Jun 2020 PST

سیاتل سیاتل اعضای شورای شهر به شدت انتقاد شهردار جنی Durkan و رئیس پلیس کارمن بهترین پلیس با استفاده از فلش بن

توسط NASERINEWS در 19 خرداد 1399

سیاتل سیاتل اعضای شورای شهر به شدت انتقاد شهردار جنی Durkan و رئیس پلیس کارمن بهترین پلیس با استفاده از فلش بنگ دستگاه ها و اسپری فلفل برای متفرق کردن معترضان یک روز پس از Durkan و جوانان گفت: آنها در تلاش برای به تعویق انداختن همه پرسی.

مقامات گفتند سنگ و بطری و مواد منفجره پرتاب کردند ماموران در کاپیتول هیل محله شنبه شب.

پلیس گفت: از طریق توییتر که چندین افسر زخمی شدند "بداهه مواد منفجره است."

ضرب وشتم در شهر کاپیتول هیل محله آمد در نهمین روز متوالی از جورج فلوید تظاهرات در این شهر است. آن را به دنبال بزرگ و مسالمت آمیز تظاهرات زودتر پزشکی کارگران تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

آن را نیز یک روز پس از Durkan و بهترین اعمال 30 روز توقف در بخش استفاده از یک نوع از گاز اشک آور.

سیاتل رئیس شورای شهر Lorena گونزالس در توییتر نوشت در شنبه شب که او "خشم" توسط پلیس, پاسخ. "این چیزی است که د تشدید می رسد!"

و عضو شورای شهر ترزا-little images خواست Durkan و بهترین به "توقف حادثه معترضان و همسایگان" و گفت در توییتر او دریافت گزارش می دهد که تظاهرات صلح آمیز بوده است.

گروه کوچکی از معترضان شروع به پرتاب اشیاء در افسران حدود 7:30 p. m. روز شنبه گفته است و جمعیت دستور داده شد برای متفرق کردن. دستگاه های آتش زا بودند و سپس مورد استفاده قرار گیرد. بعد از فلش چتری اعزام شدند چند اعضای شورای شهر و دیگر مقامات منتخب رفت و به اعتراض خطوط.

بعد از پلیس به شدت مورد انتقاد قرار معترضان و مقامات دولتی به طور یکسان برای استفاده از گاز اشک آور و اسپری فلفل برای متفرق کردن صلح آمیز جمعیت Durkan و بهترین روز جمعه گفت در خارج از گروه را بررسی و به روز رسانی جمعیت سیاست های کنترل از جمله استفاده از اسپری فلفل و نیروی مرگبار تکنیک های مانند گردن و خفگی نگه می دارد. بهترین و شهردار افزود که بان کی مون در یک نوع از گاز اشک آور شناخته شده به عنوان CS می تواند تمدید شود اگر گروه نیاز به زمان بیشتری برای بررسی سیاست.

پلیس گفت: CS گاز استفاده نمی شود شنبه شب.

در نامه ای سرگشاده به Durkan روز یکشنبه رئیس سیاتل پلیس اتحادیه سرزنش شنبه ناآرامی در "جنایی آشوبگران که در ادامه به تلاش برای دامن زدن به پلیس."

پلیس سیاتل افسران صنفی جمهور مایک سلن گفت: این اتحادیه در پشتیبانی از تظاهرات مسالمتآمیز و اصلاحات تلاش اما یک عنصر جنایی در جریان تظاهرات ایجاد خطر است.

"این وضعیت در حال تبدیل شدن به بیشتر قابل دفاع است روز به روز و من از ترس قانون و نظم و SPOG اعضا ایمنی هستند در خطر" سلن نوشت.

در اوایل روز شنبه هزاران نفر از پزشکان و پرستاران و دیگران – بسیاری از پوشیدن کت آزمایشگاه مالش و ماسک صورت – راهپیمایی از Harborview Medical Center به سالن شهرستان در روز شنبه. یکی از نشانه گفت: "پرستاران زانو زدن با شما نیست بر شما." یکی دیگر گفت: "خشونت پلیس و نژادپرستی هستند اضطراری برای بهداشت عمومی."

معترضان را جمع آوری کرده اند در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان برای نشان دادن در برابر مرگ فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که پس از شفاعت هوا به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن.

سیاتل هفته گذشته نیز خطاب نگرانی های دیگر از معترضان بلند کردن آن حکومت نظامی و منع افسران که تظاهرات از پوشش خود را نشان اعداد.

این تظاهرات در روزهای اخیر بیشتر شده است صلح آمیز از آخر هفته گذشته زمانی که به گروه های درگیر در شورش و غارتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن