NHL کمیسر گری Bettman می گوید هیچ برنامه ای برای لغو بقیه فصل

NHL کمیسر گری Bettman می گوید که او هیچ برنامه ای برای لغو مانده از NHL فصل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر

توسط NASERINEWS در 25 اردیبهشت 1399

NHL کمیسر گری Bettman می گوید که او هیچ برنامه ای برای لغو مانده از NHL فصل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Bettman صحبت کرد روز سه شنبه در یک شهر مجازی سالن به میزبانی San Jose Sharks برای اعضای کسب و کار خود داد.

با توجه به جیوه اخبار Bettman در پاسخ به یک سوال در مورد وضعیت این فصل گفت: پایان دادن به آن اوایل بود "چیزی نیست من حتی فکر."

"من باور دارم که اگر زمان مناسب می آید و شرایط مناسب بر اساس تمام گزینه های که ما با توجه و توانایی ما برای اجرای آنها را دریافت خواهیم در این فصل انجام می شود" Bettman گفت:, و اضافه کرد که لغو است "بیش از حد آسان یک راه حل است."

"کشورهای در حال بازگشایی شهرستانها در حال بازگشایی," Bettman گفت. "و اگر ما را از حق چیزهایی که من فکر می کنم ما قادر خواهید بود برای به پایان فصل است."

NHL معلق فصل در مارس 12 با 189 بازی باقی مانده در این فصل با توجه به این رمان coronavirus.

لیگ این است که به دنبال برنامه ای برای متمرکز گروه از تیم های در خطر ابتلا به کم مراکز با بازی برگزار می شود در خالی کردن عرصه به امید از سرگیری این 2019-20 مبارزات انتخاباتی در این تابستان.

آلبرتا برتر جیسون کنی گفته او شده است در تماس با Bettman در مورد امکان ادمونتون اقدام به عنوان یکی از این "مرکز شهر" و انتاریو برتر داگ فورد گفته او صحبت به NHL کمیسر در مورد بازی خارج از تورنتو است. بریتیش کلمبیا برتر جان هرگن در هفته گذشته گفت: او ارائه کرده است NHL یک محل برای بازی اگر لیگ می توانید پیدا کردن یک راه برای از سرگیری این فصل است.

NHL نیست جایزه جام استنلی در سال 1919 در طول اپیدمی آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 2005 به دلیل تحریم.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب