مغلوب ساختن پیشی جستن باز گشت تجمع ویژگی های صندلی های خالی کارکنان عفونت - Sat, 20 Jun 2020 PST

TULSA, Okla. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را راه اندازی گشت تجمع روز شنبه با تعریف انتخابات آ

توسط NASERINEWS در 1 تیر 1399

TULSA, Okla. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را راه اندازی گشت تجمع روز شنبه با تعریف انتخابات آینده به عنوان یک استارک انتخاب بین میراث ملی و جناح چپ افراط گرایی است. اما او در نظر گرفته شده نشان می دهد از نیروی سیاسی در میان همه گیر برجسته هزاران نفر از صندلی های خالی و جدید کروناویروس موارد در انتخاباتی خود را کارکنان.

مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته و هشدارهای بهداشتی به برگزاری اولین رالی در 110 روز — یکی از بزرگترین داخل سالن گردهمایی در جهان در طول یک شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 120,000 آمریکایی ها و قرار دادن 40 میلیون ، این تجمع بود به راه اندازی مجدد خود را از انتخاب مجدد تلاش کمتر از پنج ماه قبل از رئیس جمهور چهره آرا دوباره.

"انتخاب در سال 2020 بسیار ساده" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "آیا شما می خواهید برای تعظیم قبل از جناح چپ و اوباش و یا آیا شما می خواهید برای ایستادن بلند و افتخار به عنوان آمریکایی ها؟"

مغلوب ساختن پیشی جستن به هر طریقی ماه از مقید کردن نارضایتی در مورد کوروناویروس که به او لقب "کونگ آنفولانزا" یک نژادپرست مدت برای COVID-19 که در چین نشات گرفته. او همچنین در تلاش برای دفاع از خود دست زدن به همه گیر و حتی به عنوان موارد همچنان به افزایش در بسیاری از ایالت ها از جمله اوکلاهما.

او شکایت کرده است که قوی coronavirus تست شد و رکورد خود نگاه بد و پیشنهاد تست باید تلاش کند.

"در اینجا بد. هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد" او گفت:. "بنابراین من گفت: من به مردم, 'آهسته تست کردن.' آنها تست و آنها تست."

"سرعت تست" مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک حریف جو بایدن توییتی بعد.

در ساعت قبل از تجمع جمعیت به طور قابل توجهی سبک تر از انتظار می رود و کمپین مقامات اوراق قصد دارد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس سرریز فضای خارج از منزل. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن thundered که "اکثریت خاموش است که قوی تر از همیشه قبل از" حدود یک سوم از کرسی های خود را در داخل سالن تجمع خالی شد.

تهمت سعی در توضیح جمعیت اندازه سرزنش رسانه ها برای ترساندن مردم و اصرار وجود دارد معترضان در خارج بودند و "انجام کارهای بد است." اما کوچک جمعیت قبل از تجمع تظاهرکنندگان صلح آمیز و تولسا پلیس گزارش شده فقط یکی از بازداشت پنج شنبه بعد از ظهر.

قبل از این تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی نشان داد که شش عضو هیات بودند که کمک به راه اندازی برای این رویداد تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت: نه تحت تاثیر کارکنان و نه هر کسی که در تماس نزدیک با آنها خواهد حضور در این رویداد.

رئیس جمهور خروشان به مشاوران که کارکنان' موارد مثبت تا به حال ساخته شده, با توجه به کاخ سفید و کمپین مقامات صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد مکالمات خصوصی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اختصاص داده شده بیش از 10 دقیقه از 105 دقیقه رالی — با جمعیت خنده همراه — تلاش برای توضیح یک جفت از عجیب و غریب, تصاویر از سخنرانی خود در آخر هفته گذشته در غرب نقطه سرزنش خود لغزنده چرم-کفی کفش به صورت تصویری از او را در راه رفتن ناشیانه پایین سطح شیب دار به عنوان او در سمت چپ تریبون. و سپس او اعلام کرد که او با استفاده از دو دست برای نوشیدن یک فنجان از آب آن روز چون او نمی خواست به نشت آب در کراوات و اقدام به این نوشیدنی زمان فقط با یک دست.

اما تهمت نیز در تکیه سخت در مسائل فرهنگی از جمله فشار به پاره کردن مجسمه ها و تغییر نام پایگاه نظامی تجلیل مؤتلفه ژنرال زیر را در سراسر کشور تظاهرات حدود نژادی و بی عدالتی است.

"این unhinged جناح چپ و اوباش در تلاش است به خرابگری تاریخ ما بی حرمت ما و آثار ما آثار" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "آنها می خواهند به تخریب میراث ما به طوری که آنها می تواند اعمال خود را جدید رژیم سرکوبگر در خود جای داده است."

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شناور این ایده از یک سال حکم زندان برای هر کسی که به جرم سوزاندن یک پرچم آمریکا یک عمل اعتراض حفاظت شده توسط متمم اول قانون اساسی. و او دوباره حملات خود را در مینه سوتا در کنگره Ilhan Omar که مهاجرت از سومالی به عنوان یک کودک که ادعا می خواهم "را به دولت کشور ما درست مثل کشور از جایی که او آمد سومالی: هیچ دولتی بدون امنیت هیچ هیچ هیچ چیز — فقط هرج و مرج."

"و در حال حاضر او به ما می گوید چگونه به اجرا در کشور ما" مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. "نه ممنون."

پس از سه ماه استراحت از تظاهرات تهمت صرف شب احیای خود greatest hits از جمله می بالد در مورد قبل از همه گیر اقتصاد و شکایت در مورد رسانه ها. اما او scattershot سخنان هیچ اشاره ای به برخی از flashpoints roiling ملت از جمله ناگهانی شلیک وکیل ایالات متحده در منهتن مخرب کتاب جدید از سابق مشاور امنیت ملی و یا کشتن جورج فلوید..

اجتماعات بزرگ در ایالات متحده تعطیل شد, در ماه مارس به دلیل coronavirus. این تجمع برنامه ریزی شده بود بیش از اعتراضات محلی مقامات بهداشت به عنوان COVID-19 موارد سنبله در بسیاری از ایالات در حالی که انتخاب شهر میزبان و تاریخ — آن را در اصل مجموعه ای از برای جمعه Juneteenth در یک شهرستان که در آن یک سال 1921 نژادپرستانه حمله کشته شدند به عنوان بسیاری از 300 نفر — باعث خشم در میان ملی موج اعتراضات نژادی و بی عدالتی است.

اما تهمت و مشاوران او جعلی رو به جلو اعتقاد داشتند که بازگشت به رالی مرحله خواهد reenergize کرد که خشمگین است که او کاهش یافته است در پشت بایدن در انتخابات و اطمینان به طور فزاینده ای نگران خواهان.

اما تهمت تلاش کرده است به زمین موثر در برابر حملات بایدن و broadsides در برابر معاون رئیس جمهور سابق نمی رسم تقریبا تشویق به انجام حفاری خود را در سال 2016 حریف هیلاری کلینتون ،

مقامات شهرستان به حال انتظار می رود جمعیت 100000 نفر یا بیشتر در مرکز شهر تولسا. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را اعلام کرد که آن را دریافت کرده بود بیش از یک میلیون بلیط درخواست. جمعیت که جمع شده بود به مراتب کمتر از آن است که هر چند این تجمع در حال پخش در کابل نیز هدف رای دهندگان در میدان نبرد متحده مانند پنسیلوانیا کارولینای شمالی و فلوریدا.

رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی سعی کردم به انگشت اشاره در جای دیگر در طول کوچکتر از حد انتظار جمعیت معترضان متهم از مسدود کردن دسترسی به دستگاه های فلزیاب و جلوگیری از مردم از ورود به این تجمع است. سه خبر مربوط به روزنامه نگاران گزارش در تولسا برای چند ساعت منجر به رئيس جمهور صحبت نمی بینم معترضان جلوگیری از ورود به منطقه ای که در آن تظاهرات برگزار شد.

کمپین دست از ماسک و ضد عفونی کننده دست با این وجود نیاز است که شرکت کنندگان با استفاده از آنها و چند انجام داد. همچنین شرکت کنندگان قرار گرفتند دما را بررسی کنید.

"من فکر نمی کنم آن چیزی بدتر از آنفولانزا گفت:" برایان Bernard 54 بازنشسته آن کارگر از Baton Rouge, لوئیزیانا که sported یک برگ برنده 2020 کلاه. "من گرفتار یک سرماخوردگی یا آنفولانزا در احتمالا 15 سال و اگر من گرفتار یک سرماخوردگی یا آنفولانزا در عین حال من فکر نمی کنم من میخوام گرفتن COVID."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de