آخرین: سابق CIA Valerie Plame از دست می دهد N. M. مسابقه

توسط آسوشیتد پرسآخرین روز سهشنبه اولیه انتخابات (تمام زمانها به وقت شرق آمریکا): 1:05 صبح سابق CIA Valerie Pla

توسط NASERINEWS در 14 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین روز سهشنبه اولیه انتخابات (تمام زمانها به وقت شرق آمریکا):

1:05 صبح

سابق CIA Valerie Plame دهکدهای از دست داد او در رقابت های مقدماتی حزب دموکرات برای باز کردن صندلی نمایندگی نیومکزیکو در کنگره است.

وکیل ترزا Leger فرناندز غلبه شش رقبا را به نفع خود حزب نامزدی برای موفقیت در کنگره ایالات متحده بن Ray لوخان به عنوان او اجرا می شود برای آمریکا. سناتور. تام Udall بازنشسته است.

در اولین اجرا برای دفتر عمومی Plame مهار شهرت او به عنوان یک سابق گروهک تروریستی که با هویت مخفی بود در معرض خپله پس از دیپلمات شوهر اختلاف اطلاعاتی ایالات متحده استفاده می شود برای توجیه 2003 به عراق حمله.

Leger فرناندز او اولین پیشنهاد برای اداره عمومی به عنوان یک حرفه ای برای حمایت از آمریکایی های بومی جوامع و رای گیری در مسائل حقوق.

او می تواند تبدیل به اولین زن به نمایندگی از دولت 3rd کنگره منطقه یک دموکرات-سنگین منطقه.

___

12:10 صبح

بحث آیووا جمهوریخواه کنگره Steve King دهکدهای از دست داد پیشنهاد خود را به نامزد برای 10 مدت است.

71 سال آیووا بومی مواجه چهار رقبا در روز سه شنبه آیووا اولیه. شکوه این زمینه به خوبی بودجه دولت سناتور, سفت Feenstra که ارائه پشتیبانی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تندرو سیاست های مهاجرتی و دیگر محافظه کار views بدون پادشاه چمدان.

اظهارات تحریک آمیز ستون تا در طول سال بوده است کشیدن پادشاه در آخرین مبارزات انتخاباتی. او در مقایسه با مهاجران عبور از مرز به طور غیر قانونی به گاو ساخته شده و نور از تجاوز به عنف و زنای با محارم در دفاع از خود ضد سقط جنین انداز و تعجب با صدای بلند هنگامی که اصطلاح "سفید supremacist" شد توهین آمیز است.

سال گذشته آمریکا و محروم پادشاه خود را به کمیته تکالیف بعد از اظهارات خود ظاهری به دفاع از سفید ناسیونالیسم به نظر می رسد در نیویورک تایمز. پادشاه گفت: "آنها خارج از متن گرفته شد.

منتقدان در هر دو طرف را متهم کرد که پادشاه است و دیگر موثر نماینده آیوا 4th کنگره منطقه در بخش کشاورزی و دیگر مسائل محلی. بدتر برای شاه حتی هواداران خود را نگران است که او می تواند از دست دادن صندلی به یک دموکرات رقیب اگر او نامزد شدند دوباره.

___

10:45 p. m.

جو بایدن به ثمر رساند تا یک جارو تمیز از هفت متحده انجام دموکراتیک انتخابات مقدماتی روز سه شنبه در همه جای تعجب با توجه به این که presumptive دموکراتیک نامزد هیچ فعال مخالف است.

در عین حال نماینده مسافت مهم است که بایدن هدف از به دست آوردن اندازه کافی نمایندگان به ادعای نامزدی حزب دموکرات را قبل از حزب در تابستان کنوانسیون. روز سه شنبه نتایج ممکن است ترک بایدن فقط کوتاه از 1,991 نمایندگان به او نیاز دارد اما مقدماتی هفته آینده در گرجستان و غرب ویرجینیا می تواند او را بیش از بالا.

از روز سه شنبه انتخابات پنسیلوانیا می تواند اضافه کردن بیشتر نمایندگان به بایدن را حساب کند. او همچنین برنده مسابقات در مریلند, ایندیانا, Rhode Island, New Mexico, مونتانا و داکوتای جنوبی.

همچنین انتخاب یک نامزد شنبه در حال رای دهندگان در منطقه کلمبیا. این نتایج در حال انتظار.

___

10:44 بعد از ظهر

ده ها تن از مریلند اولیه رای دهندگان در حال انتظار در خط به رای دو ساعت پس از نظرسنجی برنامه ریزی شده بود به نزدیک است.

در یک مکان در بالتیمور حدود 100 نفر از مردم هنوز در انتظار به رأی گیری حدود 10 p. m. روز شنبه. محل دیگری تا به حال حدود 50 نفر در خط.

رای گیری بود که آهسته توسط تعداد محدودی از افراد مجاز در داخل مراکز رای دهی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بیشترین رای گیری صورت گرفت از طریق پست و از آنجا که از virus.

اما انتخابات مقامات مجاز شش فرد در مراکز رای گیری در بالتیمور بیش از نگرانی های است که برگه های رای نمی شد ورود به ایمیل به عنوان برنامه ریزی شده.

بالاترین-مشخصات مسابقه در انتخابات است بالتیمور انتخابات شهرداری. رای دهندگان به دنبال یک رهبر است که می توانید جرم و جنایت خشونت آمیز تحت کنترل آدرس ريشه فقر و بازگرداندن اعتماد به دولت محلی پس از سال ها از رسوایی و اختلال.

___

10:19 بعد از ظهر

جو بایدن برنده مونتانا ریاست جمهوری اولیه او به عنوان پیشرفت به سمت هدف کسب درآمد به اندازه کافی نمایندگان به ادعای حزب دموکرات نامزدی قبل از تابستان کنوانسیون.

اولیه در مونتانا انجام شد از طریق پست در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus.

بایدن همچنین برنده سه شنبه مسابقات در پنسیلوانیا و مریلند, ایندیانا, Rhode Island, New Mexico و داکوتای جنوبی.

با هیچ فعال مخالفت بایدن در حال حاضر این حزب نامزد احتمالی. اما معاون سابق رئیس جمهور مسافت از نمایندگان از روز سه شنبه رای گیری او را هل می دهد و نزدیک به 1,911 نمایندگان او نیاز به ادعای دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

رای دهندگان در چندین ایالت و ناحیه کلمبیا شرکت کرده اند در انتخابات مقدماتی روز سه شنبه. آنها همزمان با زمان بحران در سراسر کشور است. رای دهندگان مجبور به حرکت به هر دو نگرانی های سلامت بیش از coronavirus و تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

___

9:30 p. m.

دموکرات جو بایدن برنده جدید ریاست جمهوری مکزیک اولیه, آخرین پیروزی خود را در روز سه شنبه رای گیری به عنوان او راه پیمایی به سمت کسب درآمد به اندازه کافی نمایندگان به ادعای این حزب نامزدی قبل از تابستان کنوانسیون.

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام متعهد شده است برای کمک به بایدن با اتصال نژادی و قومی اقلیت رای دهندگان در دولت است. او همچنین در مورد صحبت شده است به عنوان یک امکان بایدن همسر در حال اجرا.

بایدن همچنین برنده سه شنبه مسابقات در پنسیلوانیا و مریلند, ایندیانا, رود آیلند و داکوتای جنوبی.

با هیچ فعال مخالفت بایدن در حال حاضر این حزب نامزد احتمالی. اما معاون سابق رئیس جمهور مسافت از نمایندگان از روز سه شنبه رای گیری او را هل می دهد و نزدیک به 1,911 نمایندگان او نیاز به ادعای دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

رای دهندگان در چندین ایالت و ناحیه کلمبیا در حال شرکت در انتخابات مقدماتی. آنها همزمان با زمان بحران در سراسر کشور است. رای دهندگان مجبور به حرکت به هر دو نگرانی های سلامت بیش از coronavirus و تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

___

9:13 بعد از ظهر

دموکرات جو بایدن برنده, داکوتای جنوبی, ریاست جمهوری, اولیه, racking تا پیروزی دیگری در روز سه شنبه رای گیری به عنوان او راه پیمایی به سمت کسب درآمد به اندازه کافی نمایندگان به ادعای این حزب نامزدی قبل از تابستان کنوانسیون.

وزیر امور خارجه دفتر فرستاده absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه ثبت نام رای دهندگان در داکوتای جنوبی در اواخر ماه مارس در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بایدن همچنین برنده مقدماتی در مریلند و پنسیلوانیا, رود آیلند و ایندیانا است.

با هیچ فعال مخالفت بایدن در حال حاضر این حزب نامزد احتمالی. اما معاون سابق رئیس جمهور مسافت از نمایندگان از روز سه شنبه رای گیری او را هل می دهد و نزدیک به 1,911 نمایندگان او نیاز به ادعای دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

رای دهندگان در چندین ایالت و ناحیه کلمبیا در حال شرکت در انتخابات مقدماتی. آنها همزمان با زمان بحران در سراسر کشور است. رای دهندگان مجبور به حرکت به هر دو نگرانی های سلامت بیش از coronavirus و تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

___

8:55 بعد از ظهر

جو بایدن برنده مریلند دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

بایدن برنده اعلام شد از روز سه شنبه اولیه در یک شب هنگامی که شش ایالت و ناحیه کلمبیا در حال رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی مسابقه. نتیجه این شده است انتظار می رود به دلیل بایدن رقبای در حال حاضر کاهش یافته است از این مسابقه است.

رای دهندگان در ایالت مریلند شد و به شدت خواست برای رای دادن از طریق پست به دلیل نگرانی در مورد گسترش بیشتر coronavirus.

بایدن را مسافت از نمایندگان از ایالت مریلند نفع خود و پیروزی در پنسیلوانیا, رود آیلند و Indianan او فشار نزدیک به 1,911 نمایندگان او نیاز به گرفتن دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

___

8:40 بعد از ظهر

دموکرات جو بایدن برنده پنسیلوانیا اولیه ریاست جمهوری که وعده بزرگترین مسافت از نمایندگان در میان هفت متحده انتخاب خود را نامزد ریاست جمهوری در روز سه شنبه.

بایدن همچنین برنده دموکراتیک مقدماتی در رود آیلند و ایندیانا است.

با هیچ فعال مخالفت بایدن در حال حاضر این حزب نامزد احتمالی. اما معاون سابق رئیس جمهور مسافت از نمایندگان از روز سه شنبه رای گیری او را هل می دهد و نزدیک به 1,911 نمایندگان او نیاز به ادعای دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

رای دهندگان در چند کشور در حال شرکت در انتخابات مقدماتی. آنها همزمان با زمان بحران در سراسر کشور است. رای دهندگان مجبور به حرکت به هر دو نگرانی های سلامت بیش از coronavirus و تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

___

7:05 بعد از ظهر

دموکرات جو بایدن و جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برنده ایندیانا ریاست جمهوری اولیه.

ایندیانا است که در میان ایالت و ناحیه کلمبیا با مقدماتی در روز سه شنبه. پنسیلوانیا ارائه می دهد روز بزرگترین گنجینه ریاست جمهوری نمایندگان.

دموکراتیک نتیجه در ایندیانا بود و انتظار می رود به دلیل بایدن رقبای در حال حاضر کاهش یافته است از این مسابقه است.

معاون سابق رئیس جمهور مسافت از نمایندگان از ایندیانا پیروزی او را هل می دهد و نزدیک به 1,911 نمایندگان او نیاز به گرفتن دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

دولت اصلی به تعویق افتاد, هفته به دلیل شیوع کروناویروس.

___

4:40 بعد از ظهر

رای دهندگان در نه ایالت و ناحیه کلمبیا در حال شرکت در مقدماتی روز سه شنبه.

ایالات متحده رای گیری هستند آیداهو, ایندیانا, آیووا, مریلند, مونتانا, New Mexico, پنسیلوانیا, رود آیلند و داکوتای جنوبی.

ایندیانا انتخابات در حال برنامه ریزی برای نزدیک برای اولین بار در 7 p. m. به وقت شرق. پنسیلوانیا ارائه می دهد روز بزرگترین گنجینه ای از نمایندگان. جو بایدن در حال حاضر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد اما او نیاز به پیروزی 89 درصد از تمام نمایندگان در خطر شنبه به طور رسمی پرچ نامزدی. اگر او نمی کند رسیدن به تعداد لازم در روز سه شنبه او فرصت بیشتری برای انجام این کار در اواخر این ماه.

رای دهندگان در حال مرور coronavirus نگرانی و منع رفت و آمد در محل اعتراض جورج فلوید را به قتل توسط پلیس. در شخص رای گیری است که در هر کشور به عنوان بسیاری از رای دهندگان بودند را تشویق به رای دادن از طریق پست به دلیل بیماری همه گیر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب