MLB بازیکنان حاضر به کاهش به 89 بازی ها می خواهید نرم افزار-دارای پول منابع می گویند

نیویورک—بازیکنان بیس بال نقل مکان کرد به سمت تیم باقی ماند اما دور از هم از لحاظ اقتصادی در آخرین پیشنهاد برای

توسط NASERINEWS در 21 خرداد 1399

نیویورک—بازیکنان بیس بال نقل مکان کرد به سمت تیم باقی ماند اما دور از هم از لحاظ اقتصادی در آخرین پیشنهاد برای شروع این بیماری همه گیر-تاخیر در فصل قاطعانه آنها دریافت کامل نرم افزار تاریخ حقوق در حالی که ارائه به قطع فصل به طور منظم به 89 بازی.

این پیشنهاد توسط بازیکنان در انجمن داده شده به لیگ اصلی بیس بال الکترونیکی سهشنبه شب بدون مذاکره, جلسه بود دقیق به آسوشیتد پرس توسط یک جفت از مردم آشنا با این مذاکرات است. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ اطلاعیه ها مجاز شدند.

MLB به نظر نمی رسد برای مشاهده این پیشنهاد به عنوان مولد ساخته شده اما هیچ نظر. MLB گفته است که وجود ندارد و توافق آن می توانید پیش بروید کوتاه مدت با برنامه شاید 50 بازی.

بازیکنان ساخته شده حرکت خود را یک روز پس از مدیریت برش پیشنهادی خود را برنامه از 82 بازی به 76. این اتحادیه پیشنهاد فصل به طور منظم شروع به 10 ژوئیه و اکتبر به پایان رسید. 11 و آن را پذیرفته MLB طرح به گسترش پس از فصل از 10 تیم به عنوان بسیاری از 16. اما اگر مدیریت اعلام برنامه بدون توافق, آن را نمی خواهد بود قادر به تغییر تاسیس پست-فصل فرمت.

اتحادیه طرح را سری جهانی در اواسط تا اواخر ماه نوامبر و بازیکنان گفتند که قبول MLB پیشنهاد به توانایی برای تغییر پس از فصل بازی ها را خنثی سایت.

تیم ها می گویند آنها از ترس موج دوم coronavirus و نمی خواهید به گسترش سری جهانی در ماه اکتبر گذشته. معاون کمیسر دن Halem گفت: اتحادیه 76-برنامه بازی نمی تواند برگزار مگر اینکه بازیکنان به توافق یک معامله توسط چهار شنبه.

بازیکنان در ادامه به اصرار بر پر طرفدار دارای حقوق مشخص شده در مارس 26 توافق دائمی اختلافات دو طرف. این قرارداد به بازیکنان زمان سرویس در این رویداد هیچ بازی در این سال همراه با $170 میلیون (آمریکا) حقوق و دستمزد پیشرفته.

MLB می گوید که به دلیل فصل به احتمال زیاد می توان در خالی ballparks بدون طرفداران غیاب دروازه مربوط به درآمد منجر به از دست دادن $640,000 برای هر اضافی بازی یک شکل اتحادیه سوالات. MLB پیشنهاد خواهد بازیکنان را تضمین 50 درصد از نرم افزار-دارای حقوق و دیگر 20 درصد اگر پس از فصل به اتمام است و تیم خواهد صندوق $50 میلیون استخر برای بازیکنان پست های نجومی سهام حتی اگر بدون بلیط به فروش می رسد. MLB نیز خواهد ببخشد 20 درصد از حقوق و دستمزد پیشرفته.

بازیکنان تعیین شده بود برای به دست آوردن حدود 4 میلیارد دلار در حقوق این سال قبل از روز افتتاحیه عقب رانده شد از مارس 26 با توجه به جدید کروناویروس و اتحادیه اولیه اقتصادی پیشنهاد در مه 31 به نام برای 114-برنامه بازی در حال اجرا از طریق اکتبر و حقوق در مجموع $2.8 میلیارد دلار است. کوتاه برنامه در طرح جدید کاهش این مقدار به حدود 2.2 میلیارد دلار است.

MLB را ارائه دوشنبه به کمتر از 1.3 میلیارد دلار در حقوق, اما تنها در حدود 1 میلیارد دلار خواهد بود تضمین شده است. بقیه مشروط است در پست فصل را به اتمام.

مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول بالاترین پرداخت بازیکن با $36 میلیون حقوق را دریافت کنید $19,777,778 تحت هر اتحادیه ، MLB را ارائه خواهد تضمین هر یک از $8,723,967 با این شانس را به افزایش به $12,190,633 هر کدام اگر پس از فصل به اتمام است.

یک بازیکن در $563,500 حداقل را کسب $309,577 تحت اتحادیه طرح و به $244,492 از MLB را ارائه دهد. کسانی که در $1 میلیون — حدود نیمی از کسانی که در زمان فعال فهرست اسامی را دریافت $549,383 تحت اتحادیه پیشنهاد و به $389,496 در MLB فرمول.

50-برنامه بازی با نرم افزار تاریخ حقوق را در مجموع بیش از $1.2 میلیارد دلار و ترک کول و ماهی قزل آلا در $11,111,111 هر.

بازیکنان پیشنهاد شده است که 5 میلیون دلار از مدیریت مشترک-بودجه اتحادیه مشخص شده نسبت به حمایت از غیر اتحادیه جزئی leaguers و اجتماعی باعث می شود. بازیکنان موافق برای شرکت در رویدادی مانند فصل all-star game و/یا صفحه اصلی اجرای دربی و به پخش پیشرفت مانند پوشیدن میکروفن در طول بازی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

این اتحادیه را قبول نمی کند مدیریت را به حالت تعلیق رایگان-عامل جبران این فصل که از بین بردن مقدماتی ارائه می دهد که باعث برخی از تیم ها به کاهش خود به دنبال بازیکن است.

بازیکنان پذیرفته شده MLB پیشنهاد که در معرض خطر بازیکن می تواند انتخاب کردن از این فصل در حالی که از دریافت حقوق و دستمزد و خدمات اما که دیگر بازیکنان که انتخاب کردن نمی خواهد دریافت حقوق و دستمزد و یا زمان سرویس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de