خطی رونالدو آگهی یوونتوس به نهم مستقیم سری تاج

رم—این بدون اغراق بگویم که کریستیانو رونالدو تا به حال بیشتر از تاثیر بر چلسی رکورد گسترش نهم مستقیم سری یک عن

توسط NASERINEWS در 6 مرداد 1399

رم—این بدون اغراق بگویم که کریستیانو رونالدو تا به حال بیشتر از تاثیر بر چلسی رکورد گسترش نهم مستقیم سری یک عنوان از هر کس دیگری.

پنج-زمان Ballon d'or برنده همسان یک رکورد به ثمر رساند در 11 مستقیم مسابقات لیگ برتر را قبل از شکستن برای این بیماری همه گیر کوروناویروس و به سرعت به دست آورد فرم خود را در طول راه اندازی مجدد با رسیدن به 30-هدف علامت گذاری تنها پس از 30 بازی در فصل دوم خود را در ایتالیا.

برای 31st, هدف رونالدو بازکن گل زمانی که یوونتوس ضرب و شتم زنیت 2-0 در روز یکشنبه به مهر عنوان با دو بازی به فراغت.

رونالدو نیاز به تنها یک هدف برای شکستن یک کراوات برای یوونتوس تک رکورد فصل برای لیگ اهداف تعیین شده توسط فلیس Borel در 1933-34.

رونالدو ' 10 گل بعد از مستند بیش از هر بازیکن دیگر در اروپا پنج لیگ با منچستر سیتی در نیمه بایرن مونیخ Robert Lewandowski هر گل نه.

"سوابق همیشه مهم است اما نکته مهم این است که تیم برنده شود" رونالدو گفت. "این چیزها خوب هستند اما به ثمر رساند عنوان یک فرایند طبیعی است که می آید به عنوان یک نتیجه از به ثمر رساند به پیروزی در بازی برای تیم است."

در 35 رونالدو آغاز کرده است و در هر بازی پس از راه اندازی مجدد.

"او این توانایی های باور نکردنی برای بازیابی" یوونتوس مربی Maurizio Sarri گفت. "من فکر می کنم آن را فقط در DNA توانایی های خود را به پروژه های خود را به هدف در هر زمان. او روحی و جسمی بهبود نرخ قطعا منحصر به فرد است."

رونالدو توسعه موثر همکاری با پائولو Dybala در طول راه اندازی مجدد.

"ما ممکن است برخی از لحظات در یک بازی که در آن ما نمی پوشش محوطه جریمه به کمال اما همه چیز جبران می شود توسط خود فرد قدرت" Sarri گفت. "ما در حال صحبت کردن در مورد دو بازیکن که در ترکیب به نمره 41 گل در این فصل است. که سطح کلاس جهانی."

متوالی رگه

تا همین اواخر ترین متوالی عنوان برنده در سری آ شده بود پنج مجموعه برای اولین بار توسط Juventus از 1931-35.

پنج-فصل رگه شد و سپس همسان با تورینو از 1943-49 — از جمله یک دوره قطع جنگ جهانی دوم و اینتر میلان از 2006-10.

یوونتوس در حال حاضر دارای طولانی ترین خط در اروپا پنج لیگ. اگر چه بایرن مونیخ که به تازگی برنده بوندسلیگا برای هشتمین بار متوالی نه چندان دور در پشت.

طولانی ترین بالا پرواز خط در هر نقطه در اروپا بود 14 مجموعه توسط lats باشگاه Skonto از 1991-2004 و لینکلن جبل الطارق از 2003-16.

SARRI سیستم

یکی از عمده انتقاد اطراف یوونتوس قبلی هشت عنوان شد که این تیم زیبا نیست به تماشای.

سه عنوان را به دست آورد تحت آنتونیو کونته و سپس بعد از پنج زیر یوونتوس ماسیمیلیانو درگیر تیم های مشخص برای خود خفه کننده دفاع و به موقع ضد حمله.

سال اول مربی Sarri بود و انتظار می رود به نصب چشم خود را باز سیستم سویفت عبور و توهین آمیز جادوگری — یک سیستم او honed به نزدیک به کمال در ناپولی قبل از غلبه بر شک برای هدایت چلسی به لیگ اروپا عنوان آخرین فصل است.

اما با فردی ستاره مثل رونالدو Dybala و Higuain قادر به تصمیم گیری در مسابقات خود به خود اتفاق نظر است که "Sarriball" نه کاملا به طور کامل به اجرا در تورین است.

اگر Sarri می توانید خود را ترجیح داده هافبک Georgie به ترک چلسی و پیوستن به او را در یوونتوس فصل آینده این مربی می تواند بیشتر از یک اثر است.

در ضمن Sarri می توانید لذت بردن از اولین عنوان عمده در ایتالیا — و تنها جایزه در کشور خود پس از هدایت Sansovino به سری D ایتالیا جام قهرمانی در سال 2003.

Sarri اول دو احتمال در عنوان این فصل از دست داده بودند — به لاتزیو در سوپر جام در ماه دسامبر و پس از آن به ناپولی در فینال جام حذفی ماه گذشته.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

لیگ قهرمانان بعدی

بنابراین غالب در سری آ یوونتوس' هدف بزرگتر در این نقطه است که برنده لیگ قهرمانان اروپا.

یوونتوس میزبان لیون در تاخیر دور-از-16 دوم پا در اوت. 7 نیاز به سرنگونی 1-0 دست از فوریه. اگر یوونتوس می توانید انجام دهید که آن را در پیشبرد به مرحله نهایی هشت در لیسبون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب