سازمان آماده شدن برای Floyd یادبود در مینیاپولیس

سازمان از یک مینیاپولیس یادبود جورج فلوید قرار می گیرد ترتیبات گل در اطراف یک تابوت طلایی روز شنبه به عنوان خا

توسط NASERINEWS در 15 خرداد 1399

سازمان از یک مینیاپولیس یادبود جورج فلوید قرار می گیرد ترتیبات گل در اطراف یک تابوت طلایی روز شنبه به عنوان خانواده و دوستان و افراد آماده برای ادای احترام خود را به مردی که مرگ موجب اعتراضات سراسری و خواستار پایان دادن به نژادی و بی عدالتی است.

یک نعش کش پارک شده بود در خارج از Frank J. Lindquist پناهگاه در شمال مرکزی دانشگاه ساعت قبل از یادبود بود برای شروع در مینیاپولیس — اولین sevice برگزار می شود در شش روز در سراسر سه جوامع که در آن فلوید متولد شد و رشد یافت و درگذشت.

فلوید بود که سیاه, درگذشت مارس 25 در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن در حالی که فلوید بود و دستبند به دست برای چند دقیقه حتی پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا. پس از فلوید نام شده شعار توسط صدها هزار نفر از مردم و قدرت یک جنبش است. برخورد خشونت آمیز بین پلیس و معترضان و ناظران را ملتهب کشور در حال حاضر در وضعیتی وخیم از coronavirus بیماری همه گیر.

در داخل محراب در مینیاپولیس یک پرتره از خود فلوید ایستاده بود به سمت چپ تابوت و آبی و نارنجی نقاشی دیواری است که رنگ شده بود در محل موقت یادبود در محل مرگ او شده است پیش بینی شده در بالا منبر. یک طبل تنظیم صفحه کلید و چهار میکروفن ایستاده بود و آماده برای یک گروه کر کوچک به انجام.

مراسم یادبود بود و انتظار می رود برای جذب یک آرایه وسیعی از مشاهیر حقوق مدنی رهبران و فعالان و سیاستمداران از سراسر کشور است. صندلی محفوظ شد برای بازیگران و کمدین های کوین هارت تیفانی Haddish و Regina Hall; بازیگر و تهیه کننده Tyler Perry; تهیه کننده فیلم خواهد پاکر; مارتین لوتر کینگ سوم; این کشیش جسی جکسون; مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz; مینیاپولیس شهردار یعقوب Frey; در کنگره ایالات متحده Ilhan Omar; U. S بهداشت ، ctq و بسیاری دیگر.

برگرد. Al Sharpton بود در میان کسانی که برنامه ریزی شده به صحبت می کنند به عنوان سازمان از بناهای تاریخی برنامه ریزی شده به اذعان معنی فلوید تا به حال در زندگی خود خانواده بزرگ و گسترده تر معنی او را به عهده گرفت و در مرگ.

"این خواهد بود ناکافی اگر شما نمی توجه به زندگی و عشق و جشن خانواده می خواهد" Sharpton گفت. "اما آن را نیز ناکافی ... اگر شما عمل به عنوان اینکه ما در یک مراسم تشییع جنازه رخ داده است که تحت شرایط طبیعی."

"خانواده است و نه مستقل از جامعه" او گفت:. "خانواده می خواهد برای دیدن چیزی است که اتفاق می افتد."

پس از اولین سرویس فلوید بدن را به Raeford, کارولینای شمالی, دولت, جایی که او به دنیا آمد 46 سال پیش برای دو دقیقه مشاهده عمومی و خصوصی خدمات برای خانواده در روز شنبه.

در نهایت مشاهده عمومی برگزار خواهد شد و دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده بود و زندگی بسیاری از زندگی خود را. 500 نفر خدمات در روز سه شنبه برگزار خواهد شد در چشمه ستایش کلیسا و شامل آدرس از Sharpton, خانواده, وکیل بن Crump و برگرد. ریموس E. Wright, خانواده کشیش. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد ممکن است حضور, و دیگر چهره های سیاسی و افراد مشهور در حال انتظار نیز هست. خصوصی کفن و دفن را به دنبال خواهد داشت.

با توجه به coronavirus چشمه ستایش خواهد بود محدود به 20 درصد از ظرفیت خود را و بازدید کنندگان را ملزم به پوشیدن ماسک.

فلوید نهایی سفر طراحی شده است با قصد Sharpton گفت. داشتن دکمه سمت چپ هوستون برای مینیاپولیس در سال 2014 در جستجوی یک شغل و یک زندگی جدید فلوید خواهد جابجایی است که راه.

"آنها جمعی گفت: ما نیاز به ایجاد اولین یادبود بیانیه ای از شهر او تصمیم گرفت برای رفتن به یک زندگی به پایان رسید که زندگی خود را," او گفت:.

اندازه فلوید مراسم یادبود نشان دهنده تاثیر او و نیاز به رسمیت شناختن گسترده غم و اندوه مرگ او باعث شده است که گفت: Tashel Bordere یک کارشناس در غم و اندوه و دستیار استاد در دانشگاه میسوری. آن را نیز نشان دهنده یک سنت به خصوص در جوامع آفریقایی آمریکایی که بزرگ مجالس ترحیم می تواند به رسمیت شناختن است که عزیزان از دست رفته تلاش برای دریافت در زندگی است.

اما او افزود: "غم و اندوه می رود به مراتب فراتر از تشییع جنازه; شفا می رود به مراتب فراتر از تشییع جنازه. عدالت تجربه شده است که مردم احساس امنیت در جوامع خود و در زندگی خود."

کارسون گفت: تاثیر فلوید مرگ در نهایت می تواند اندازه گیری تغییرات در نحوه پلیس درمان آفریقایی آمریکایی ها و نرخ های متفاوت که در آن سیاه و سفید مردان زندانی هستند.

"در غیر این صورت آن را فقط بعد جورج فلوید و یکی از پس از آن," او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان امی Forliti در مینیاپولیس و Nomaan تاجر در هوستون کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن