اگهی: میله لئونارد, 90, مجموعه, مینه سوتا, ایالات متحده سیاست های غذایی برای دهه

میله لئونارد یک کلید در پشت صحنه بازیکن در محیط دولتی و ملی سیاست های غذایی در طول چند دهه درگذشت, شنبه در وین

توسط NASERINEWS در 27 خرداد 1399

میله لئونارد یک کلید در پشت صحنه بازیکن در محیط دولتی و ملی سیاست های غذایی در طول چند دهه درگذشت, شنبه در وینونا. او 90.

لئونارد دیرین دستیار به اواخر الیور فریمن زمانی که او فرماندار مینه سوتا و بعد به عنوان وزیر کشاورزی تحت رئیس جمهور جان کندی و لیندون جانسون.

میله لئونارد در 90 جشن تولد در ماه دسامبر. (حسن نیت ارائه میدهد از جین لئونارد)

او "یکی از شرکت مخترعان از دولت فدرال کمک های غذایی برنامه هایی که خدمت کرده اند صدها نفر از میلیون ها نفر از آمریکایی ها" سابق مینه سوتا وزیر امور خارجه مارک ریچی و استیو Suppan موسسه کشاورزی و تجارت سیاست نوشت: در ادای احترام به لئونارد.

او در ابراز پیروزی از اکتشاف, کن., در سال 1929 و رشد وجود دارد در طول رکود بزرگ. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه کانزاس در سال 1950 در رشته اقتصاد به خدمت در جنگ کره از سال 1951 تا 1953 به عنوان یک سرجوخه در پیاده نظام و کاریکاتوریست برای ارتش ،

با کمک های مالی از G. I. لایحه لئونارد ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد در رشته روزنامه نگاری در دانشگاه مینه سوتا و به عنوان دستیار سردبیر روزنامه دانشجویی مینه سوتا روزانه. او ملاقات وجود دارد editor-in-chief بتی برگ. ازدواج آنها در سال 1955.

او به طور خلاصه در رسانه های شرکت های بزرگ برای 3M و فعال شد در دموکراتیک-کشاورز-حزب کارگر. زمانی که فریمن انتخاب شد فرماندار در سال 1954 او را استخدام لئونارد خود را به عنوان دبیر مطبوعاتی و رفع مشکل قانونی نوشته است که او برای سه سال نظر.

زمانی که کندی رئیس جمهور انتخاب شد در سال 1960 او منصوب فریمن به عنوان وزیر کشاورزی لئونارد به واشنگتن رفت و با او. کندی به کارگردانی فریمن به منظور توسعه یک خلبان برنامه کمک غذایی به آدرس گرسنگی و فقر و لئونارد پس از سازماندهی گروه کشاورزی دفتر مطبوعات به ریاست این تلاش است. وجود دارد او کمک کرد ایجاد این زنان و نوزادان و کودکان تغذیه مکمل برنامه.

او ادامه داد: در سیاست مواد غذایی تحت ریاست جمهوری جانسون کمک به توسعه "مواد غذایی تمبر" برنامه شبیه به امروز Supplemental Nutrition Assistance Program, شناخته شده به عنوان ضربه محکم و ناگهانی.

پس از جانسون چپ ریاست جمهوری در سال 1969 لئونارد تاسیس جامعه تغذیه موسسه (CNI) در واشنگتن دی سی به توصیه سیاستگذاران فدرال در مواد غذایی برنامه های کمک و حمایت برای ایمنی مواد غذایی است.

او در بازگشت به کاخ سفید چند سال بعد به خدمت در جمهوری جیمی کارتر مصرف کننده امور دفتر, جایی که او مشغول به کار در مواد غذایی برچسب تلاش. پس از کارتر مدت به پایان رسید او رفت و برگشت به CNI جایی که او سر انجام پژوهش و نوشتن و دفاع در مواد غذایی و مزرعه مسائل.

"او کاملا پرشور در مورد مواد غذایی و کشاورزی و سیاست" گفت: پدر جین لئونارد. علاوه بر کمک به تغذیه میلیون ها نفر از مردم او گفت: او یک مربی به ده ها تن از سیاست متخصصان است.

لئونارد همچنین نوشت: دو کتاب در فریمن یکی از شرایط خود را به عنوان فرماندار و دیگر بر روی لئامت دادن خود را به عنوان وزیر کشاورزی.

او و همسرش بازنشسته به مزرعه خانواده اش در نزدیکی Wakhon, Minn., در سال 1998 است. او عضو هیئت مدیره موسسه کشاورزی و تجارت و سیاست در مینیاپولیس, که در آن او ادامه داد: برای حمایت از بازرسی گوشت و مواد غذایی دیگر اقدامات ایمنی.

بتی لئونارد در سال 2001 درگذشت. او به خاک سپرده خواهد شد در یک گورستان خصوصی در کنار قبر او در جزیره, Minn.

در علاوه بر این به دختر, جین لئونارد او جان سالم به در یکی دیگر از دختر کارین Sonneman, پسر, جان, خود, همسران سه نوه برادر آلن لئونارد و متعدد برادرزاده و خواهرزاده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب