مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مقصر antifa, اعتراض سوابق نشان می دهد اندک شواهد

توسط مایکل BIESECKER مایکل KUNZELMAN جیک BLEIBERG و ALANNA DURKIN غنی ترواشنگتن (AP) — اسکات نیکولز یک بادکنک,

توسط NASERINEWS در 17 خرداد 1399

توسط مایکل BIESECKER مایکل KUNZELMAN جیک BLEIBERG و ALANNA DURKIN غنی تر

واشنگتن (AP) — اسکات نیکولز یک بادکنک, هنرمند بود خانه خود را در روروک مخصوص بچه ها از تظاهرات شمعی مینیاپولیس آخر هفته گذشته هنگامی که او زده بود توسط یک لاستیک گلوله شلیک شده از یک خوشه از افسران پلیس ضد شورش.

"من فقط طول کشیده و قرار داده دست من تا آنجا که من نمی خواهم به کشته شدن" گفت: نیکولز 40. "کسی که مرا می شناسد می داند که من در خارج وجود دارد به علت مشکلات."

نیکولز که قبل از coronavirus همه گیر ساخته شده زندگی خود را انجام در جشن تولد فرزندان تحت نام مرحله "شگفت آور, Scott" صرف دو روز در زندان قبل از اینکه منتشر شده اتهامات جنایی از شورش و نقض مقررات منع رفت و آمد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص است کسانی که در تضاد با اجرای قانون پس از جورج فلوید مرگ زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس به عنوان سازمان رادیکال و چپ اراذل و اوباش درگیر شدن در داخلی, تروریسم, یک ادعای مکرر توسط دادستان کل ویلیام Barr. برخی از دموکرات ها از جمله مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و مینیاپولیس شهردار یعقوب فری در ابتدا سعی کردم به سرزنش کردن از دولت راست نفوذی برای ناآرامی ها قبل از راه رفتن پشت این اظهارات.

شواهد اندکی هم درست است.

آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل سوابق دادگاه, استخدام, تاریخ اجتماعی رسانه ها نوشته ها و دیگر منابع اطلاعاتی برای 217 نفر بازداشت آخر هفته گذشته در مینیاپولیس و منطقه کلمبیا دو شهر در کانون اعتراضات در سراسر ایالات متحده است.

به جای خارج از آشوبگران بیش از 85 درصد از کسانی که توسط پلیس دستگیر شدند و ساکنان محلی است. از کسانی که به اتهام ارتکاب به عنوان نقض مقررات شورش و عدم اطاعت از اجرای قانون تنها تعداد انگشت شماری به نظر می رسد به هر گونه وابستگی با گروه های سازمان یافته.

کسانی که با اتهام جدی تر جرائم مربوط به غارت و تخریب اموال – مانند آتش سوزی و دزدی و سرقت – اغلب در گذشته سوابق کیفری است. اما آنها بیش از حد بودند و اکثریت ساکنان محلی با استفاده از هرج و مرج است.

رسانه های اجتماعی پست ها نشان می دهد تنها تعداد کمی از کسانی که در بازداشت هستند به سمت چپ متمایل فعالان از جمله خود توصیف آنارشیست. اما دیگران تا به حال نشانه ای از بودن در این کشور و از جمله برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

رئیس جمهور در تلاش است برای به تصویر کشیدن معترضان و غارتگران با قلم پهن به عنوان "رادیکال چپ بد مردم" ominously استناد به نام "antifa" یک اصطلاح جمعی برای حمله شبه نظامیان محدود بیشتر باور از ساختار سازمانی است. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه گذشته که او برنامه ریزی شده برای تعیین antifa به عنوان یک سازمان تروریستی است.

"این اقدامات داخلی و ترور" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک باغ گل رز گفتار دوشنبه, لحظات پس از شدت مسلح نیروهای نظامی و پلیس ضد شورش پیشرفته بدون هشدار بر صلح آمیز معترضان در سراسر خیابان را از کاخ سفید است.

Barr را در اتهام سازماندهی پلیس و نظامی پاسخ فعال FBI مشترک با تروریسم نیروی کار در آخر هفته گذشته به هدف اعتراض سازمان.

"خشونت تحریک و انجام شده توسط Antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم و درمان خواهد شد و بر این اساس" Barr گفت: در بیانیه صادر شده در روز یکشنبه ،

شده اند وجود دارد اعمال خشونت آمیز از جمله اموال تخریب و سرقت است. افسران پلیس و معترضان شده اند به طور جدی زخمی و کشته شدند. اما فدرال مقامات اجرای قانون را ارائه شواهد کمی که antifa تراز معترضان می تواند پشت یک جنبش است که به نظر می رسد تقریبا به طور همزمان در صدها نفر از شهرستانها و شهرهای کوچک در تمام 50 ایالت فلوید پس از مرگ است.

AP به دست آمده نسخه از روزانه محرمانه "هوش یادداشت" توزیع این هفته به محلی اجرای قانون توسط وزارت امنیت داخلی که تکرار بدون استناد به مدارک و شواهد که "سازمان یافته خشونت آمیز اپورتونيست — از جمله مشکوک آنارشیست افراط گرایان — می تواند به طور فزاینده ای مقصر بودن در سراسر کشور هدف از اجرای قانون و زیرساخت های حیاتی."

"ما عدم گزارش دقیق نشان می دهد سطح سازمان و برنامه ریزی توسط برخی از خشونت اپورتونيست و ارزیابی است که بسیاری از خشونت به تاریخ شده است آزادانه سازمان یافته در یک سطح دیده می شود با قبلی گسترده شیوع خشونت های قانونی تظاهرات" ارزیابی برای دوشنبه می گوید.

روز بعد ارزیابی اشاره کرد: "چند uncorroborated گزارش از آجر که از قبل در صحنه در برنامه ریزی اعتراض سالن در سراسر کشور."

"اگر چه ما شده اند قادر به بررسی گزارش از طریق کانال های رسمی این عملیات از سلاح های دست ساز در حوادث برنامه ریزی شده است که یک تاکتیک معمول استفاده می شود خشونت اپورتونيست" سه شنبه ارزیابی می گوید.

اما رسانه های اجتماعی پست های هشدار دهنده که پشته از آجر گذاشته شده اند در اعتراض سایت در آتلانتا بوستون و لس آنجلس شده اند افشا و خنثی توسط مقامات محلی که باید توضیح داد که سنگ تراشی بود که در باز قبل از تظاهرات و یا برای استفاده در پروژه های ساخت و ساز.

نیکولز, بادکنک, هنرمند, به سختی متناسب با تصویری از یک رادیکال.

او به تازگی به دست آورده محلی توجه کنید برای یک بالون های غول پیکر و خرگوش و دیگر مجسمه های نمایش داده شده در حیاط جلویی خود را برای عید پاک. او خندید وقتی پرسید که آیا او تا به حال هر گونه روابط به antifa یا دیگر گروه های شبه نظامی. یک مرد سفید پوست زندگی می کند که کمتر از نیم مایل از جایی که فلوید کشته شد در 25 مه نیکولز گفت: او در اعتراض به حمایت از همسایگان خود را, بسیاری از آنها سیاه و سفید هستند.

"این دیوانه ترین چیزی که من دیده ام در زندگی من," او گفت:. "این شهر بود."

نیکولز گفت که او و یک دوست کمک douse یک آشغال آتش سوزی در نزدیکی یک ماشین لباسشویی. او به خاطر گرفتن متن از مادر خود گفت که مینیاپولیس تا به حال مجموعه 8 بعد از ظهر حکومت نظامی اما او فکر کردم این امر می تواند اجرا آزادانه.

"من تا به حال شناخته شده که پس از منع رفت و آمد خواهد بود چنین مجازات شدید من هرگز آن را انجام داده" نیکولز گفت:, و اضافه کرد که او از دست رفته پسرش فارغ التحصیلی دبیرستان در حالی که او در زندان است.

لارس Ortiz 35-سال-قدیمی کلاسیک, موسیقیدان گفت که او در حال رانندگی بود فقط بلوک از مینیاپولیس خانه در مه 29 پس از بازدید از یک دوست و دوره نقاهت بعد از COVID-19 زمانی که افسران کشیده و او را از ماشین خود را در زور اسلحه. او گفت که او تا به حال شده است غافل از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی تصویب آن شب.

اورتیز و یکی دیگر از دوستان در ماشین با او قرار شد در پستی کراوات محدودیت و مجبور به صبر کردن در اتوبوس برای ساعت ها قبل از اینکه پلیس آنها را به زندان جایی که او صرف تعطیلات آخر هفته.

"این ترسناک بود. آن را گیج کننده است. من احساس نقض گفت:" اورتیز یک نوازنده که شناسایی به عنوان یک سیاه و سفید دیک, مکزیکی آمریکایی است.

اورتیز برگزار شد در یک شورش به اتهام نقض مقررات منع رفت و آمد. او گفت: به او گفته شد زمانی که او از زندان آزاد شده در دوشنبه جدی تر شورش شارژ کاهش یافته بود.

سرهنگ اندی Knotz از Anoka County Sheriff است که نمایندگان مستقر شدند از حومه شهرستان شمالی از مینیاپولیس به شهرستان برای کمک به ناآرامی ها گفت: این یک "هرج و مرج صحنه" و Ortiz بود که از جهت تظاهرات. Knotz گفت Ortiz حذف شد از ماشین خود توسط گشت ایالتی مینه سوتا و Anoka معاون او را به ایستگاه پلیس.

"در هرج و مرج بود که شما نمی توانید تعیین کنید که حلال است و نیست که" Knotz گفت.

ناتالی کوک, 43, که سفید گفت که او تا به حال هرگز قبل از شرکت در یک اعتراض اما می خواستم به آنجا خواهد بود برای حمایت و محافظت از او 24 ساله پسر که سیاه است.

"نه تنها من می خواهم برای رفتن به یک متحد برای مردم سیاه و سفید, اما من می خواستم برای رفتن به حمایت از پسر من" کوک گفت. "همچنین من می ترسم به او ارسال توسط خودش."

کوک گفت: آنها راهپیمایی مسالمت آمیز با حدود 100 معترض برای ساعت در زمانی که پلیس شروع به استفاده از گاز اشک آور و تیراندازی و گلوله های لاستیکی. به عنوان آنها سعی کردند به دور آنها اسپری فلفل و پسر او اصابت کرده بود در محدوده نزدیک توسط یک لاستیک گلوله, او گفت:. آنها هر دو در زندان و در روز دوشنبه منتشر متهم به شورش و نقض مقررات منع رفت و آمد.

کوک گفت که پسر او بود عمیقا تحت تاثیر فلوید مرگ و او مجبور نیست هر تاسف در مورد رفتن به صدایشان شنیده شود.

"من واقعا در حال مبارزه با آن" او گفت:. "ما نمی تواند فقط بنشینند و تماشا کنند."

AP ثبت سوابق درخواست به دنبال دستگیری, گزارش و اسناد و مدارک دیگر که ممکن است نشان می دهد آنچه که شواهد مأموران اجرای قانون باید در برابر نیکولز, ارتیز آشپز و دیگران دستگیر و در مینیاپولیس. کسانی که ثبت نشده است ارائه شده است.

در واشنگتن, d. C. شهری پلیس دستگیر حداقل 81 نفر در آخر هفته گذشته از جمله برخی به عنوان جوان به عنوان 13. اکثر آنها به اتهام نقض مقررات و جنایت شورش است که می تواند در نتیجه تا 180 روز در زندان و 5000 دلار جریمه.

در میان بالاترین مشخصات بازداشت شده توسط مقامات فدرال در هفته گذشته بود متی لی روپرت. دادستان ها ادعا می کنند که 28 ساله ایلینوی مرد سفر به مینیاپولیس به شرکت در شورش و پس از آن ارسال شده ویدئوها در Facebook صفحه نمایش او را غارت فروشگاه ها و توزیع مواد منفجره است.

در یک ویدئو روپرت جنایت کار محکوم می گوید: "ما به شورش پسر! این چیزی است که ما آمد!"

هر چند روپرت گفته که باید هدفمند افسران پلیس وجود ندارد و شواهد ذکر شده در کیفرخواست او وابسته به هیچ گروه سازمان یافته. در میان چند شاخص از اعتقادات سیاسی بود و یک سری از Facebook posts جشن مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 افتتاح. "مغلوب ساختن پیشی جستن است رئیس جمهور من اما من نژاد پرست نیستم," او نوشت:, و اضافه کرد که او دوست دارد مواد غذایی مکزیکی است.

روپرت که ساخته شده اولیه دادگاه ظاهر جمعه باقی مانده در زندان فدرال. فدرال مدافع عمومی اختصاص داده شده به نمایندگی از ایشان در پاسخ به یک پیام صوتی به دنبال نظر.

مایکل آلمانی سابق اف بی آی عامل و همکار با Brennan Center for Justice در دانشگاه نیویورک گفت: مردم اغلب مسافرت و عبور از خطوط دولت برای شرکت در تظاهرات, و نه همه آنها باید صلح آمیز قصد. او گفت: سیاستمداران و اجرای قانون اغلب با استناد به حضور out-of-towners برای توجیه بیشتر نیروی پلیس در برابر معترضان.

"این یک تاکتیک برای اجرای قانون پلیس تظاهرات نشان می دهد که مشکلات ناشی بودن خارج آشوبگران," آلمان گفت. "از آن باز می شود تا فرصت برای بیشتر خشونت پلیس در پاسخ."

در میان کسانی که سفر به مینیاپولیس در اعتراض به فلوید را کشته بود تارا sulla black یک زن 36 ساله و وکیل و عضو Couchiching اول کشور از شمال مینه سوتا است. یک فعال بومی حقوق او دستگیر شد, مینیاپولیس, شب شنبه گذشته و به اتهام نه مطابق با یک افسر صلح.

Sulla black که با حضور کالج و مدرسه در این شهرستان گفت: او با یک گروه چند بلوک از کجا فلوید درگذشت زمانی که پلیس به آنها گفت که آنها شکستن حکومت نظامی. گفتند آنها از رفتن به خانه, او گفت:, و پس از آن ماموران آمار آنها را با اسپری فلفل و پستی بسته دست خود را.

"تقریبا هر کس که در ما برگزاری مخزن با ما بود از مینه سوتا" sulla black گفت.

سیرا غرب, 29, از کانزاس سیتی میسوری گفت که او سوار به مینیاپولیس با یک دوست به خاطر او است "اینقدر عصبانی در مورد آنچه اتفاق می افتد" با خشونت پلیس و می خواستم به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند.

پس از راهپیمایی برای ساعت و غرب را شکست و به دور از جمعیت بود و راه رفتن به ماشین خود را از طریق یک کوچه تنها زمانی که پلیس او را دستگیر و اوایل روز شنبه در شورش و نقض مقررات منع رفت و آمد اتهامات عنوان شده علیه. او گفت که او چیزی برای تحریک چهار افسر که مواجه او.

"آنها پنهان شده بودند و آنها به معنای واقعی کلمه شروع به پریدن کرد از سایه با اسلحه کشیده شده در من," او گفت:. "خیابان به طور کامل خالی است."

غرب که سفید است و به توصیف خودش را به عنوان یک حامی قوی از زندگی جنبش آزاد شد از زندان در روز دوشنبه بعد از ظهر.

دانشگاه مینه سوتا دانشکده حقوق دانشجو سانتانا Louise, 23 گفت: یک افسر پلیس اسپری فلفل در صورت on May 28 قبل از او جدا-گاز کشته و دو روز بعد و پس از بازداشت روز یکشنبه به اتهام غیر قانونی مجمع و نقض مقررات منع رفت و آمد.

حدود 15 دقیقه قبل از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی, Louise گفت که او و دوست پسر او پیوست و جمعیت زیادی از راهپیمایان در بزرگراه بین ایالتی 35. افراد مرتبط با اسلحه و kneeled قبل از اینکه دو خط از افسران پلیس با تشکیل نزدیک به معترضان. او گفت که او هرگز شنیده می شود هر گونه سفارشات به پراکنده.

"این چیزی بود مثل یک شورش. این یک تحصن در" او گفت:.

بولتون ، یک زن سفید نقل مکان کرد که از میشیگان به مینیاپولیس به حضور در دانشکده حقوق دستگیر شد و صرف 16 ساعت در بازداشت است. او توضیح داد که خودش را به عنوان "فلسفی یک آنارشیست" اما "نه انقلابی."

"Antifa حتی واقعی نیست," Louise گفت. "به عنوان یک فرد واقعی که با شناسایی سیاسی برچسب آنارشیست تنها چیزی که آنارشیست ها انجام شده است که جلسات آنها استدلال می کنند که در آن به مدت پنج ساعت و به دست آوردن چیزی انجام می شود."

___

Kunzelman گزارش از سیلور اسپرینگ مریلند Bleiberg از دالاس و Durkin غنی تر از غرب هارویک ماساچوست. آسوشیتد پرس نویسندگان برایان Slodysko و اشرف خلیل در واشنگتن آماندا Seitz و همین Babwin در شیکاگو و لری Hinnant در پاریس کمک به این گزارش.

___

دنبال آسوشیتد پرس تحقیقی خبرنگار مایکل Biesecker در http//:توییتر.com/mbieseck

___

یک نکته? تماس با AP جهانی تیم تحقیقاتی در Investigative@ap.org

___

این داستان درست شده است تا منعکس کننده که مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در باغ گل رز پس از نه قبل از مقامات پیشرفته معترضان در سراسر خیابان را از کاخ سفید است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن