خود را MLB تیم بازی در خانه ؟ یک تیم توسط تیم نگاه کنید احتمال به لیگ برتر هدایت COVID-19

لیگ اصلی بیس بال را پیشنهاد 82-بازی فصل در خانه ballparks ابتدا در ماه جولای تقریبا به طور قطع خواهد آمد دقیقا

توسط NASERINEWS در 29 اردیبهشت 1399

لیگ اصلی بیس بال را پیشنهاد 82-بازی فصل در خانه ballparks ابتدا در ماه جولای تقریبا به طور قطع خواهد آمد دقیقا آن را به عنوان امید به لطف بسیاری از عوامل است که می تواند کمین کردن یک فصل بازی در میان یک بیماری همه گیر.

مهمترین MLB امیدوار است از برگزاری بازی ها در صفحه اصلی ballparks بدون فن خواهد بود موضوع را به 28 بازارهای در حال پاک به یک هدف با به طور مداوم در حال حرکت.

کمیسر راب مانفرد گفت: در پنجشنبه ظاهر در سی ان ان که او صحبت می کرد با 18 فرمانداران با MLB franchises در کشورهای خود را که "اکثر فرمانداران ابراز امید ما می خواهم که قادر به استفاده از امکانات بدون طرفداران."

اما نه همه می تواند یک موضوع در محدوده زمانی معین به عنوان بازی هدایت یک فصل در COVID-19 بحران است. مانفرد ذکر شده بسیاری از طرح های احتمالی برای تیم است که ممکن است مسائل بازی در خانه خود را در بازار. بسیاری از کسانی که در نهایت ممکن است شامل بازی در بهار آموزش سایت در فلوریدا و آریزونا که در آن هر دو فرمانداران باید برای لحظه ای گذاشته حصیر خوش برای ورزش بدون تماشاگر.

یکی دیگر از عوامل کلیدی است MLB را سال 2020 برنامه ریزی که باید تیم بازی تنها در برابر تیم های خود را در بخش یا منطقه جغرافیایی: شرق مرکز و غرب است. استفاده از نزدیکی می تواند به خطر بیافتد اگر برخی تیم ها باید نقل مکان.

در شش هفته آینده MLB برنامه های بسیار زیادی باقی می ماند یک هدف در حال حرکت; اجتماعات بزرگ باقی می ماند ممنوع حتی به عنوان تقریبا هر دولت سست اقامت در خانه محدودیت. و برخی ممکن است مجبور به برداشتن یک گام رو به عقب در حال حاضر و در ماه ژوئن (زمانی که MLB امید اردوگاه های آموزشی باز) و امید-برای باز کردن فصل در ماه جولای.

در حال حاضر, اما در اینجا یک بازار توسط بازار نگاهی احتمال از تیم توانایی بازی در صفحه اصلی — و که در آن آنها ممکن است اگر آنها نمی تواند:

Arizona Diamondbacks: رژیم صهیونیستی است. mlb گذاشته تشک خوش آمدید برای تمام تیم های ورزشی برای بازی آمده در دولت بود و آنها بومی و یا نقل مکان او به عنوان OK می خواهم ناهار خوری در رستوران و اجازه دهید چند دیگر stay-at-home محدودیت منقضی خواهد شد. باید شرایط باقی می ماند و به آنها دایاموند به احتمال زیاد شرکت در تعقیب زمینه با احتمال دیگر تیم ها در غرب خواهد شد نیاز به یک خانه بیش از حد.

Atlanta Braves: Truist زمینه ساکن در خارج از محدوده شهر ترک آن را به کاب کانتی و دولت گرجستان با نهایی تماس در اجتماعات بزرگ. رژیم صهیونیستی. برایان کمپ اجازه اقامت در خانه منظور منقضی مارس 30, اما ممنوعیت باقی می ماند در تجمعات بیش از 10 نفر; یک پناهگاه در محل سفارش باقی مانده برای ساکنان 65 ساله و مسن تر و یا کسانی که با بیماری های زمینه ای.

Baltimore Orioles: مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان بلند است دولت بمانند اما بالتیمور باقی خواهد ماند, جک شهردار جوان پنج شنبه اعلام کرد با استناد به عدم کافی تست. شهرستان کمیسیون بهداشت و درمان Letitia Dzirasa نیز گفت: این شهرستان با تلاش شد پاسخ به تماس با ردیابی.

Boston Red Sox: شهردار مارتی والش گفت: بوستون گلوب روز جمعه که وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در Fenway پارک در این فصل اما او می تواند به Red Sox میزبانی بازی ها در خالی ورزشگاه — ارائه MLB را COVID-19 پروتکل های ملاقات و یا بیش از شهرستان خود را استاندارد. ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر هنوز مشخص نشده که تا چه حد او را شل اقامت در خانه محدودیت زمانی که فاز 1 از بازگشایی آغاز دوشنبه. مقامات دولتی نیز ابراز نگرانی در مورد کاهش شیوع; این likeliest Plan B برای Red Sox برای آموزش و بازی خواهد بود بهار خود را تسهیلات در فورت مایرز, Fla.

Chicago Cubs, White Sox: رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر تمدید ممنوعیت ناهار خوری در ژوئن 26, در حالی که معیارهای دیگر نیز نگران کننده است. ایلینوی ثبت آن مرگبارترین روز (192 مرگ) در شنبه و پریتزکر روز پنجشنبه گفت: "این بیماری همه گیر نشده است. و به تظاهر در غیر این صورت غلط تلاش برای اصلاح آنچه ما از دست داده اند تنها این تاریخ و زمان آخرین طولانی تر است." توله (مسا) و White Sox (ققنوس) هر دو قطار در ایالت آریزونا.

Cleveland Indians سینسیناتی ردز: اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت USA TODAY Sports "این یک امکان" قرمز و سرخپوستان می تواند در این تابستان اما MLB طرح برای محافظت از بازیکنان و عایق بازدید تیم از کلیدی خواهد بود. دولت اجازه نداد محدود بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و سالن های این هفته با ماسک صورت مورد نیاز و ایجاد دستورالعمل برای بازگشایی استخر ورزشگاه و تازه بیس بال و سافتبال بانوان لیگ.

Colorado Rockies: دنور شهردار مایکل Hancock گفت: ممکن است 5 است که این شهرستان می تواند در پیوستن به دولت را شل stay-در-خانه محدودیت را قادر می سازد از 50 درصد مشتری ظرفیت برای خرده فروشی و تجاری کسب و کار و قرار ملاقات-تنها دهانه برای سالن تو سرو و آرایشگاه.

Detroit Tigers: میشیگان همچنان تحت اقامت در خانه سفارش از طریق مارس 28 و رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: دولت در مرحله 3 — مسطح — شش-مرحله باز کردن. Whitmer روز جمعه گفت که ورزش با طرفداران در حضور و غیاب نمی خواهد رخ می دهد در میشیگان تا واکسن در محل و توزیع شده است. جابجایی می تواند اضافه کردن سفر فشار به ببر که قطار در لیکلند فلوریدا.; شش نفر از آنها نه مرکزی آمپول قطار در آریزونا.

Houston Astros: در حالی که تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اجازه ایالت stay-at-home منظور منقضی مارس 30, شهرستان هریس, قاضی لینا هیدلگو امضا یک نظم جدید است که نگهداری غیر ضروری کسب و کار بسته طریق حداقل مارس 20. آستروس تنها تیم در هر دو غرب را بدست آورد که قطار در فلوریدا.

Kansas City Royals: این شهرستان آغاز شد مرحله به مرحله بازگشایی مارس 6 است که سختگیرانه تر از ایالت سفارش و شهردار Quinton لوکاس گفت: USA TODAY Sports او معتقد است اوایل ماه جولای است "تهاجمی جدول زمانی" برای بازگشت به شهرستان خود را.

Los Angeles Angels: مانند دیگر چهار کالیفرنیا باشگاه فرشتگان را به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به حرکت دولت به فاز 3 از بهبودی خود را که اجازه می دهد برای ورزش تجمعات بدون طرفداران; دولت در مارس 8 نقل مکان کرد و تا حدی به فاز 2 اجازه می دهد برای منظقه خرده فروشی وانت و دیگر سست محدودیت. اورنج کانتی هنوز حک شده خود را به اقامت در خانه سفارشات.

Los Angeles Dodgers: هیئت مدیره شهرستان سلامت مدیر باربارا فرر نظرات که L. A. شهرستان اقامت در خانه سفارش را گسترش طریق جولای موجب زنگ و آنها بعد از روشن برای نشان دادن جنبه های آن می تواند آرامش قبل از اواسط ماه اوت است. هنوز نرخ بالای عفونت در شهرستان (350 در هر 100 ، 000) مذکور منظور و Newsom کلی احتیاط در سطح دولت نشان می دهد داجرز که قطار در شهر فینیکس قابل توجه اسکان به بازی در ورزشگاه طفره زن.

Miami Marlins: فلوریدا در حالی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بود آهسته به دولت و سریع برای نرم کردن محدودیت میامی-Dade و پالم بیچ شهرستان (خانه Marlins پارک و تیم بهار تسهیلات به ترتيب) باقی می ماند تحت تهاجمی تر محدودیت. میامی-Dade را تیره و تار متریک (533 مورد در هر 100000 نفر 535 مرگ و میر) و در ادامه هجوم موارد جدید (274 گزارش روز پنج شنبه) ممکن است نگه داشتن آن را تحت محدودیت های بیشتری برای یک دوره طولانی هر چند روزانه مورد بار به نظر می رسد مسطح. کنترل آب و هوا Marlins پارک قطعا نشان دهنده جذاب دارایی برای MLB آن را به عنوان تلاش می کند به جام جم از طریق کوتاه فصل است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

Milwaukee Brewers: شاید هیچ بازار بیشتری فرماندار-شهردار تقسیم می شود. ویسکانسین دادگاه عالی زده کردن رژیم صهیونیستی است. تونی Evers' stay-در-خانه سفارش لغو محدودیت در کسب و کار و گردهمایی های اعمال شده توسط دولت را اما نگه داشتن در محل بسته شدن مدارس تا سقوط. اما میلواکی شهردار تام برت نشان داد این شهر اقامت در خانه سفارش را در محل باقی می ماند به طور نامحدود. "که منظور باقی می ماند در اثر شامل تمام مقررات در مجامع عمومی و رستوران و بار, عملیات," او گفت: شنبه شب. منحنی در میلواکی کانتی در لحظه است نه تشویق — جمعه آورده 137 جدید مورد تأیید بزرگترین آن روز تنها و در عین حال در یک شهر است که ممکن است یک کلید hub برای MLB آن مسقف ورزشگاه و محل مرکزی.

Minnesota Twins: رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را سست اقامت در خانه سفارش طول می کشد تا اثر 18 مه و در حالی که رستوران ها, میله, ورزشگاه, آرایشگر مغازه ها و تئاتر بسته باقی خواهد ماند اگر رهنمود ملاقات آنها می تواند به عنوان اوایل به عنوان در تاریخ 1 ژوئن. که بعد از بازار آمریکا برنامه ای برای بازگشایی شده است.

New York Mets, یانکی ها: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در اواخر ماه آوریل که او می تواند "پیش بینی بازی بیس بال" در سیتی زمینه و استادیوم یانکی در این تابستان و گفت که صحبت با صاحبان تیم های ورزشی. Yankees جمهور سفت Levine شده است در میان این ورزش را بیشتر گوش خراش بازگشت-به-این-زمینه طرفداران و گفت: در حوزه های مختلف است که نقاط است که "ما بازیکنان میهن پرستان" و او شگفت زده شد بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci پیشنهاد نجومی ممکن است لغو شود. در حالی که این شهر باقی مانده است COVID-19 نقطه داغ سیاسی را به بازی وجود دارد و ممکن است به خصوص تلفظ می شود.

اوکلند دو و میدانی, San Francisco Giants: Stay-at-home سفارشات برای شش منطقه خلیج شهرستانهای تمدید شده است از طریق مه 31 و سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد با اشاره به سال 1918 flu pandemic به عنوان یک داستان احتیاطی برای انجام بیش از حد, بیش از حد به زودی. "مردمی انداخت ماسک خود را و رفت به خیابان و partied و تا به حال یک زمان خوب است. و چند روز بعد ما حتی بدتر از زمانی که ما آغاز شده است. ما نمی خواهیم که به اتفاق می افتد در شهر ما" نژاد گفت: در 27 آوریل.

Philadelphia Phillies, پیتسبورگ دزدان دریایی: رژیم صهیونیستی است. تام گرگ عملا قطع سیاسی متنوع دولت در نیمه حرکت بسیار از غرب به زرد "فاز" است که می تواند شامل تجمعات تا 25 آغاز شد و روز شنبه در حالی که نگه داشتن فیلادلفیا و شرق در "قرمز" که در آن تنها "زندگی تداوم کسب و کار" است. فیلادلفیا آمده است نزدیک به یک کلید معیار داشتن کمتر از 800 مورد تأیید بیش از 14 روز به حرکت در خارج از قرمز با توجه به Philadelphia Inquirer. پیتسبورگ شهردار لایحه Peduto گفت که او هنوز هم آهنگسازی دستورالعمل برای چه کد رنگ زرد معنی خواهد بود که در این شهر هشدار داد که در فضای باز ناهار خوری, برای یک, هنوز هفته دور.

San Diego Padres: شهردار کوین Faulconer با ارسال نامه ای به Newsom در مارس 11, اصرار فرماندار به شهرستان سان Diego قدرت به باز کردن بخش اقتصاد است. "این در مورد بازگشت به حالت عادی" Faulconer گفت. "این در مورد اجازه دادن به ما برای شروع با جدید طبیعی است." Newsom است که انتظار می رود به کمک مالی برخی از شهرستانهای استقلال در بازگشایی اما کسانی که در مناطق شهری.

Seattle Mariners: King County, کشور اصلی COVID-19 کانون انتظار می رود برای دیدار با رژیم صهیونیستی. جی Inslee معیار برای فاز 2 از بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن را قادر خواهد ساخت که برخی در فروشگاه ناهار خوری, خرید و خدمات شخصی. شهرستان جدید در مورد تعداد کاهش یافته و به 39 در مارس 12, آن کمترین تعداد از آوریل 10 و پایین تر از اوج 214 در تاریخ 1 آوریل. در ضمن دریانوردان در حال کمک به انجام رایگان تست برای بیماران علامت دار در T-Mobile پارک.

St. Louis Cardinals: این شهرستان نه سهولت اقامت در خانه سفارشات تا در مراحل بعدی ممکن است; آنها منقضی شده ایالت on May 3. شهردار Lyda Krewson "است گفت که او امیدوار است که ما قادر خواهد بود برای دیدن کاردینالز بازی نیمه تابستان" سخنگوی یعقوب بلند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ،

Tampa Bay Rays: Pinellas County شده است بسیار بهتر از آن فلوریدای جنوبی همتایان اما تجربه سنبله در هفته گذشته از 80 مورد در هر 100000 نفر به 99. سن پترزبورگ شهردار ریک Kriseman گفت USA TODAY Sports او می تواند پذیرای کمک به میزبان اضافی MLB تیم در گنبد Tropicana زمینه اگر شرایط بهداشتی مجاز است.

Texas Rangers: رستوران باز, مه 1 در تگزاس و ورزشگاه را به دنبال کت و شلوار ممکن است 18. Tarrant County — خانه رنجرز جدید ورزشگاه — درگیری های هفته و در عین حال برای موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان با 485 گزارش 10 مه بیش از دو برابر قبلی آن بالا است. "ما تا حد زیادی به دنبال به جلو به بازگشت از لیگ اصلی بیس بال و باز از ما جدید جهان زندگی Field — هنگامی که زمان مناسب است" آرلینگتون شهردار جف ویلیامز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در هفته گذشته.

Toronto Blue Jays: MLB تنها کانادا ورود ممکن است likeliest تیم مجبور به بهار خود را تسهیلات. یک مارس 24 اضطراری به منظور مقرر شده است که بازدید کننده های ورودی به کانادا باید خود قرنطینه به مدت 14 روز و نخست وزیر جاستین ترودو گفت که منظور قطعا اعمال به NHL که ممکن است تمایل به ایجاد "هاب" در کانادا به سر بازی. یک شل کردن آن سفارش و یا توسعه قابل اعتماد, تست سريع به احتمال زیاد تنها عوامل که مانع از Blue Jays از آموزش و در نهایت بازی در Dunedin, Fla.

اتباع واشنگتن: d. C. شهردار موریل Bowser خود را تمدید اقامت در خانه سفارش از طریق حداقل 8 ژوئن گفت عفونت کاهش یافته است به اندازه کافی برای شروع به باز کردن شهر است.tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب