تهمت می افزاید: سوخت در اعتراض به آتش سوزی با محکوم جیر

توسط جیل COLVIN و ZEKE میلرواشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوخت اضافه شده به نژادی آتش

توسط NASERINEWS در 9 خرداد 1399

توسط جیل COLVIN و ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوخت اضافه شده به نژادی آتش سوزی جمعه به عنوان او را تهدید به اقدام برای آوردن شهر مینیاپولیس "تحت کنترل" تماس های خشونت آمیز معترضان خشمگین به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس "اراذل و اوباش" و احیای مدنی-حقوق دوران عبارت مملو از نژادپرستانه لایههای.

"W)مرغ غارت شروع به تیراندازی شروع می شود," مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر که به سرعت پرچم توییتر به عنوان نقض قوانین برابر "ستایش خشونت است." کاخ سفید گفت که رئیس جمهور "را ترویج خشونت. او به وضوح محکوم است."

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات پس از معترضان را به آتش کشیدند یک مینیاپولیس ایستگاه پلیس در روز پنج شنبه شب دربندی سه روز سوزاننده تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید که دستگیر شد در تصویری شفاعت هوا به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

رئیس جمهور واکنش — یک روز پس از او تقبیح فلوید درمان و قول داد عدالت برای خود و خانواده تأکید کرد تهمت پیچیده رابطه با مسابقه به عنوان او تلاش می کند برای حفظ قانون و نظم" گوشته در حالی که همچنین تلاش برای ساخت درخواست تجدید نظر خود را در میان سیاه و سفید رای دهندگان در انتخابات سال است. و آن را برجسته امتناع خود را برای جلوگیری از جنجال و یا صرفنظر کردن از انظار حتی به کتک ملت در تلاش برای ایجاد حس از دیگری به قتل و قرقره بیش از نصب COVID-19 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توییت خود قرض عبارت یک بار استفاده شده توسط سابق میامی رئیس پلیس والتر Headley در سال 1967 سخنرانی ترسیم گروه خود را تلاش برای "مبارزه با جوان اوباش را که گرفته اند با استفاده از حقوق مدنی کمپین." در سخنرانی Headley گفت: بخش موفق بوده است "از آنجا که من اجازه دهید کلمه فیلتر پایین که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود."

"ما مهم نیست که متهم به خشونت پلیس" او گفت: در همان سخنرانی با توجه به گزارش های خبری از زمان.

کاخ سفید نیست پاسخ به سوالات در مورد که در آن تهمت شنیده بود عبارت و آنچه که او به معنای آن جز به می گویند او محکوم کردن خشونت است.

اما انتقاد سریع بود.

"این مفید نیست" گفت: مینه سوتا را به لیبریا تیم Walz طی یک خبر در جلسه جمعه. "هر چیزی که ما را به اضافه کردن سوخت به آتش که واقعا به چالش کشیدن."

کنتاکی را به لیبریا اندی Beshear صحبت در سی ان ان به نام مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب آن است.

"در طول این زمان ما می توانیم در محکوم کردن خشونت در حالی که همچنین تلاش برای گوش دادن به درک به دانستن است که در اعماق نا امیدی و حق به طوری که در کشور ما — که شده است وجود دارد به اندازه کافی عمل در ایجاد برابری فرصت و در مراقبت های بهداشتی و در یک زمان از این COVID-19 اپیدمی آن را گذاشته سر همه که" او گفت:.

و جفری رابینسون مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را, Trone مرکز برای عدالت و برابری و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پیام بود "ریاکارانه غیر اخلاقی و غیر قانونی است."

توییتر را به اقدام صبح روز جمعه مشخص دومین بار در این هفته است که رسانه های اجتماعی غول پرچم رئیس جمهور محتوای این بار با اضافه کردن یک برچسب هشدار دهنده است که مانع از آن از مشترک بودن یا دوست. کاخ سفید در تلاش برای دامن انسداد اعلان مجدد پیام خود را در آن حساب رسمی توییتر صبح جمعه. توییتر به سرعت پرچم که صدای جیر جیر بیش از حد در نتیجه متهم کاخ سفید از ترویج خشونت.

فلوید مرگ و خشم آن را برانگیخته است تا مجموعه ای در برابر پس زمینه از یک گرم انتخابات ریاست جمهوری و رقابت سیاسی اولویت های رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است متهم به تحریک تنش های نژادی و بهره برداری بخش برای منافع شخصی پس از مدتها قبل از او برای رئيس جمهور شروع با صفحه تبلیغات او در سال 1989 خواستار مجازات مرگ برای پارک مرکزی پنج, پنج مرد جوان از رنگ بودند که به اشتباه به جرم آزار یک هل دهنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن — که به ندرت دارای زبان خود — شده است سکوت در چهره یک لیست طولانی از مشخصات بالا پلیس-درگیر قتل مردان سیاه و سفید از جمله اریک گارنر که پس از فوت قرار داده شده در یک سبد توسط پلیس و که مرگ عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" شد rallying cry برای زندگی مهم جنبش است. (مغلوب ساختن پیشی جستن است به جای استناد این واژه در موارد متعدد به مسخره رقبای سیاسی حتی آوردن دست خود را به گردن خود برای اثر دراماتیک است.)

پس حتی قبل از اینکه کمپین 2016 تهمت به تصویر کشیده است خود را به عنوان یک مدافع سرسخت قانون و نظم است. او اغلب صحبت در مقابل قانون اجرای گروه و در یک سخنرانی به ظاهر مدافع خشن تری درمان افراد در بازداشت صحبت زیرکی پلیس تمرین از محافظ سر دستبند مظنون به عنوان آنها در حال قرار داده شده در اتومبیل های گشت.

در همان زمان, تهمت و مبارزات انتخاباتی خود سعی کرده اند به تاخت و تاز با آمریکایی ها به خصوص پس از presumptive دموکراتیک حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پیشنهاد هفته گذشته که رای دهندگان که حمایت از تهمت "نیست،" یک بستر دموکراتیک پایه سیاه و سفید آمریکایی ها بعید است که به آغوش تهمت یکهو اما مبارزات انتخاباتی خود معتقد است حتی یک حاشیه تغییر می تواند یک تفاوت — و ارسال پیام به سفید رای دهندگان مضطرب در مورد رئیس جمهور متهم شد.

در ضمن ناآرامی های پیچیده تهمت کمپین قصد دارد برای مینه سوتا یکی از کلیدی نوسان متحده او امیدوار به پیروزی در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب و جلو با توییتر می آید یک روز پس از او امضا فرمان اجرایی به چالش کشیدن این سایت را حمایت در برابر دعاوی او به عنوان متهم در آن خفقان محافظه کار صدای.

این شرکت در گفت و گو با پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین صدای جیر جیر "در راستای جلوگیری از دیگران از بودن الهام به ارتکاب اعمال خشونت آمیز" اما آن را نگه داشته در دسترس کاربران است زیرا آنها احساس می کرد که "مهم است که هنوز هم قادر به دیدن توییت داده شده و ارتباط آن در حال انجام امور عمومی اهمیت است."

حامیان رئیس جمهور خودداری کردند در حال حرکت است.

"به نظر می رسد مانند آنها در حال انجام یک انتقام گیری در مقابل رئیس جمهور" جمهوری خواه در کنگره استیو Scalise های شماره 2 ایران خانه رهبر گفت: عصر روز جمعه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن