سهام به شدت سقوط در وال استریت به عنوان سرمایه گذاران به نوبه خود وحشت زده و عصبی

توسط ALEX VEIGAسهام و اوراق قرضه را به شدت در وال استریت به عنوان خوش بینی است که بازگشایی کسب و کار خواهد درا

توسط NASERINEWS در 22 خرداد 1399

توسط ALEX VEIGA

سهام و اوراق قرضه را به شدت در وال استریت به عنوان خوش بینی است که بازگشایی کسب و کار خواهد درایو نسبتا سریع اقتصادی محو دلیل افزایش coronavirus موارد در بسیاری از ایالات آمریکا و کشورهای.

S&P 500 به پایین بود 3.3% در معاملات صبح پنج شنبه گسترش ضرر و زیان خود را به یک سوم راست بعد. معیار و شاخص است که در حال حاضر در مسیر خود را برای اولین افت هفتگی در چهار هفته. تکنولوژی های مالی و صنعتی و بهداشتی سهام اختصاص بخش عمده ای از بازار را گسترده اسلاید. انرژی سهام شد بزرگترین بازنده به عنوان قیمت نفت خام به شدت کاهش یافت. بازده اوراق قرضه کاهش یافت و قیمت طلا نیز به عنوان سرمایه گذاران نگران منتقل شده پول به سنتی مطمئن و امن دارایی.

اروپا و بازارهای آسیایی نیز کاهش یافت. بازارهای جهانی فروش یک روز پس از فدرال رزرو هشدار داد که این جاده به بازیابی از بدترین رکود در دهه خواهد بود ،

سهام شده اند تجمع بیش از دو ماه گذشته در زیر اورژانس نجات توسط فدرال رزرو و کنگره اما اخیرا در خوش بینی سرمایه گذاران که اقتصاد گزاف گویی خواهد شد تا پایان سال اگر نه زودتر از آن به عنوان کسب و کار بازگشایی و مردم را به بازگشت به کار. اما مقدار عدم قطعیت باقی مانده است بیش از چگونه به سرعت اقتصاد را بهبود می یابند از همه گیر داده که اعداد از عفونت و مرگ و میر هنوز در حال رشد در بسیاری از کشورها است.

در ایالات متحده آمریکا تگزاس و فلوریدا بودند در میان کشورهای گزارش جهش در تعداد coronavirus موارد پس از اقدامات احتیاطی شد آرام در ماه گذشته. تعداد کل ایالات متحده موارد در حال حاضر پیشی گرفتن 2 میلیون.

میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 1,049 امتیاز یا 3.9% به 25,941. شاخص Nasdaq composite که آینده تمام زمان بالا تضعیف 2.4%. کوچک سهام شرکت همچنان به تحمل فشار از فروش. راسل 2000 که شاخص پایین 4.7%.

بازده اوراق قرضه کاهش یافت. عملکرد 10 ساله خزانه داری عملکرد تضعیف به 0.67% از 0.74% اواخر روز چهارشنبه یک حرکت بزرگ است. جمعه گذشته آن را به طور خلاصه در بالا نقل مکان کرد 0.90%.

قیمت نفت به شدت کاهش یافت. معیار آمریکا نفت خام برای تحویل ژوئیه پایین بود 8.3% در $36.33 در هر بشکه رسید. نفت خام برنت برای تحویل در ماه آگوست بود 6.9% در $38.87 در هر بشکه رسید.

اما یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها در شاخص S&P 500 شد پایین. MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی خطوط هوایی دلتا و PVH صاحب کالوین کلاین و مارک تامی هیلفیگر در میان بزرگترین decliners. هر پایین بود بیش از 10٪.

بازار در اروپا بطور گسترده پایین تر است. شاخص CAC 40 در فرانسه بود پایین 3.1 درصد و آلمان داخ کاهش یافته است 2.8%. بریتانیا FTSE 100 کاهش 2.7%. بازارهای سهام در آسیا بسته پایین تر است.

وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که حدود 1.5 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته نشانه دیگری است که بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم از دست دادن شغل خود را حتی به عنوان اقتصاد به تدریج شروع به بازگشایی شده است. آخرین رقم مشخص شده 10th, مستقیم, هفتگی کاهش در برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک از آنجایی که آنها در اوج خود در اواسط ماه مارس زمانی که coronavirus ضربه سخت است. هنوز هم سرعت اخراج می ماند در طول تاریخ ،

مشاغل دیگر داده شده اند بیشتر دلگرم کننده است. یک گزارش در روز جمعه نشان داد که ایالات متحده بازار کار, شگفت آور تقویت ماه گذشته به عنوان کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون نفر از کارگران خود را افزایش دهد. اقتصاددانان تا به حال شده است در انتظار آنها به جای اسلش یکی دیگر از 8 میلیون شغل است.

این گزارش کمک کرده استوک سیتی خوش بینی در میان سرمایه گذاران است که اقتصاد می تواند صعود از آن زمان سوراخ سریع تر از پیش بینی است. اما بانک فدرال تخمین زده شنبه که اقتصاد را کوچک 6.5% در این سال, در خط با سایر پیش بینی های قبل از گسترش 5% در سال 2021. همچنین انتظار دارد که نرخ بیکاری در 9.3% در نزدیکی قله از آخرین رکود تا پایان این سال است. نرخ در حال حاضر 13.3%.

بانک مرکزی گفت: این امر در حفظ و حمایت از اقتصاد از طریق خرید اوراق قرضه به کم حفظ نرخ استقراض و هوا بدون افزایش نرخ بهره از طریق 2022 که می تواند آن را آسان تر برای مصرف کنندگان و کسب و کار به قرض گرفتن و صرف به اندازه کافی برای حفظ یک اقتصاد افسرده توسط کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و بیکاری بالا است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب