برخی از Gophers ورزشی می تواند شروع داوطلبانه تمرینات در ماه ژوئن گزارش می گوید

NCAA Division من شورا رای جمعه به تصویب داوطلبانه تمرینات برای فوتبال و مردان و زنان تیم بسکتبال از ژوئن 1 تا

توسط NASERINEWS در 31 اردیبهشت 1399

NCAA Division من شورا رای جمعه به تصویب داوطلبانه تمرینات برای فوتبال و مردان و زنان تیم بسکتبال از ژوئن 1 تا 30 ژوئن با توجه به یاهو ورزشی.

NCAA تا به حال یک مهلت قانونی برای در پردیس تمرینات از طریق مه 31 در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. NCAA قرار داده و دانشگاهی ورزش در وقفه در مارس 12.

اقدام دیگر دانشگاهی ورزشی به شمار می رود گرفته شده در تاریخ بعد یاهو گزارش شده است. بهار تمام مسابقات ورزشی لغو شد در اواسط ماه مارس.

Gophers در حال انتظار برای به اشتراک گذاشتن برنامه های خود را برای بازگشت به زودی. ایالت اوهایو گفت که قصد دارد برای ورزشکاران خود را برای بازگشت به دانشگاه ژوئن 8.

در حالی که Minn. رژیم صهیونیستی. تیم Walz برداشته اقامت در خانه سفارش برای دولت شروع دوشنبه, محدودیت باقی می ماند در گروه 10 یا بیشتر مردم است. Walz را در زمان صلح و اضطراری تمدید شد از طریق حداقل 12 ژوئن و او انتظار می رود به اعلام بیشتر دهانه بعد از ظهر چهارشنبه.

مینه سوتا, ایالات انجام شده است فردی داوطلبانه تمرینات برای بیش از یک هفته است. تیمبرولوز اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی در روز چهارشنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن