شیر سرخ شکایت فلوریدا سرمایه برای 12 میلیون دلار در میان حقوقی چمن جنگ با رادیسون - Fri, 01 May 2020 PST

مداوم چمن جنگ بین دو هتل بزرگ زنجیره ای در حال پخش است در شرق واشنگتن دادگاه فدرال با سابق Spokane-بر اساس شرک

توسط NASERINEWS در 13 اردیبهشت 1399

مداوم چمن جنگ بین دو هتل بزرگ زنجیره ای در حال پخش است در شرق واشنگتن دادگاه فدرال با سابق Spokane-بر اساس شرکت شیر سرخ تحت پیگرد فلوریدا سرمایه برای 12 میلیون دلار برای پوشش هزینه های قانونی در آن اختلاف با رادیسون هتل ها.

رادیسون در اصل شکایت شیر سرخ در ماه سپتامبر 2018 ادعا زنجیره ای تا به حال به دنبال امتیاز و بهبود موافقت نامه با نه هتل ها در سراسر کشور به انجام کسب و کار در زیر شیر سرخ نام در حالی که آنها هنوز تحت قرارداد با رادیسون.

یک سال قبل شیر سرخ - شکل گرفته است که به عنوان یک مهمان نوازی شرکت ارائه مسکن پس از راش در گردشگری ناشی از نمایشگاه '74 - اعلام کرده بود آن را در حال حرکت بود از کنتون به دنور کلرادو بخشی از استراتژی خود برای گسترش امتیاز مکان در سراسر کشور است.

رادیسون ادعا شده در آن طرح دعوی در دادگاه است که در حال حاضر در میانجیگری که شیر سرخ شروع به معاشرت توافق با هتل ها در کانکتیکات, مریلند, Missouri, مونتانا, New York, کارولینای شمالی, ویسکانسین و میشیگان برای بهبود و جدید امتیاز. این هتل که متعلق به شخص ثالث شرکت های عملیاتی شدند تحت رادیسون نام.

نزدیک ترین هتل به Spokane درگیر در دادخواهی یک 316 اتاق هتل, در, Billings, بسته به طور ناگهانی در ماه نوامبر با توجه به Billings Gazette. این هتل به عنوان یک عمل رادیسون از 2015 تا ژانویه 2018 که در آن شرکت فسخ آن قرارداد حق رای دادن با هتل و بازگشایی آن به عنوان یک شیر سرخ.

اثر این حرکت توسط شیر سرخ به عنوان متهم توسط رادیسون بود به "مسدود کردن" آن مینه سوتا مبتنی بر رقیب از نه بازارهای سراسر ایالات متحده گفت: یوسف گود شریک مدیریت از Laffey, لایتنر & گود, LLC یک میلواکی-شرکت مبتنی بر نمایندگی رادیسون.

"این مکان نمی خواهید به حمایت از یکی دیگر از هتل به اندازه آنچه رادیسون از دست داد به شیر سرخ," گود گفت.

شیر سرخ استدلال می کند در آخرین پرونده ای که جوزف G. Gillespie, بنیانگذار و مدیر اجرایی یک شرکت به نام دایره درونی شخصا تضمین وام و موافقت نامه های مالی با شرکت های بزرگ در حال اجرا نه هتل ها و موافقت به پرداخت هر گونه هزینه های قانونی باعث شده اقدامات خود را.

تلاش برای رسیدن به Gillespie ناموفق بود جمعه. یک ایمیل به دایره درونی درخواست اظهار نظر در مورد اتهامات بود فورا بازگشت و جمعه.

اسناد دادگاه نشان می دهد که طرح دعوی در دادگاه بدوی در گیلیسپی در خانه اش در اورموند بیچ بیچ فلوریدا در روز دوشنبه. او نیست که یک نام به عنوان وکیل از جمعه.

شش نفر از نه شرکت داشتن هتل های پس زمینه برای فصل 11 ورشکستگی در کشورهای منطقه از فلوریدا که در آن دایره درونی مستقر است. رادیسون نیز در زمینه اقدام قانونی علیه گیلیسپی در دادگاه های ایالتی در ایالت مینه سوتا.

این دعوای حقوقی بین رادیسون و شیر سرخ شده را در خود نگه دارد در شرق واشنگتن به عنوان میانجیگری و حل و فصل مذاکرات ادامه با توجه به دادگاه براده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن