فیلیس جورج زن sportscasting پیشگام می میرد و در 70

توسط بروس SCHREINER و جان بابا فیلیس جورج سابق امریکا از دست شد که یک زن sportscasting پیشگام در CBS "NFL امرو

توسط NASERINEWS در 28 اردیبهشت 1399

توسط بروس SCHREINER و جان بابا

فیلیس جورج سابق امریکا از دست شد که یک زن sportscasting پیشگام در CBS "NFL امروز" و به عنوان بانوی اول کنتاکی درگذشت. او 70.

یک سخنگوی خانواده گفت: جورج درگذشت پنج شنبه در یک Lexington, Kentucky در بیمارستان پس از یک مبارزه طولانی با یک اختلال خونی.

فرزندان او لینکلن تایلر جورج براون و سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار پاملا اشلی براون منتشر شد بیانیه مشترک گفته:

"برای بسیاری از مامان شناخته شده بود توسط او باور نکردنی دستاوردهای به عنوان پیشگام زن گوینده برنامه ورزشی, 50th دست آمریکا و بانوی اول. اما این همه قبل از ما به دنیا آمد و هرگز ما چگونه بازدید ، ما به او باور نکردنی ترین مادر ما همیشه می تواند برای درخواست و این همه تعریف ویژگی های عمومی هرگز نمی دیدم به خصوص در برابر بادهای سختی که نماد چگونه فوق العاده او بیش از هر چیز دیگری است. زیبایی بسیاری به رسمیت شناخته شده در خارج شد صرف کسری از داخلی زیبایی تنها به outdone توسط تزلزل روح است که اجازه داده او را به استقامت در برابر همه شانس."

دست امریکا در سال 1971 جورج پیوست برنت Musburger و از Irv صلیب در سال 1975 در "NFL امروز." جیمی "یونانی" اسنایدر بعد اضافه شد بازیگران.

"فیلیس جورج خاص بود. لبخند او روشن میلیون ها نفر از خانه برای NFL امروز" Musburger توییتی. "فیلیس نمی دریافت نزدیک به اعتباری به اندازه کافی برای باز کردن ورزش پخش درب برای ده ها تن از زنان با استعداد است که در زمان او منجر شود و افزایش یافت."

جورج صرف سه فصل در زندگی pregame نشان می دهد بازگشت و در سال 1980 و در سمت چپ در سال 1983 برنده ستایش دیگران برای او گرما از مصاحبه های او با ستاره ورزشکاران است. او نیز تحت پوشش اسب مسابقه به میزبانی سرگرمی نشان می دهد "مردم" و co-لنگر "CBS اخبار صبح."

جورج بود به طور خلاصه به هالیوود تولید رابرت ایوانز در اواسط دهه 1970 و به جان Y. براون جونیور از 1979-98. قهوه ای متعلق به کنتاکی مرغ سرخ شده و NBA بوستون سلتیکز و خدمت به عنوان فرماندار کنتاکی.

"فیلیس بود یک دارایی بزرگ برای کنتاکی" براون گفت: لویی پیک مجله. "ما تا به حال یک همکاری بزرگ است. من فکر می کنم ما لذت می برد هر روز."

از Denton, تگزاس, جورج با حضور در دانشگاه شمال تگزاس برای سه سال رفت و سپس به دانشگاه تگزاس مسیحی پس از به دست آوردن یک بورس تحصیلی به عنوان از دست ندهید تگزاس در سال 1970.

در سال 2002 خاطرات جورج نوشت که یک مرد به او گفت sportscasting نمی خواهد کار به خاطر آن بود که یک مرد ، جورج حتی اذعان دانستن هیچ چیزی در مورد صنعت و داشتن هیچ تجربه و نه دیگر زن مربی به دنبال.

هیچ یک از آن او را متوقف کرد.

جورج اچ وزیر Norman Vincent Peale و مؤمن مؤمن خود را در پرفروش فلسفه و تفکر مثبت جورج اعتبارات است که رویکرد برای راه اندازی یک تعریف حرفه ای او انتظار نیست — که او را دیدم به محدوده شگفت آور انواع سرمایه گذاری ها و نقش, در رسانه ها, صنعت فیلم, مواد غذایی و محصولات زیبایی و به عنوان پر زرق و برق بانوی اول بلوگرس دولت است.

"گفت: بله به خودتان باز می شود تا فرصت های است که می تواند شما را در هر نقطه" جورج نوشت. "داشتن یک مربی در زندگی خود را که می گوید بله به شما هم کلیدی است. قدردانی از مربیان خود را هنگامی که شما در حال شروع کردن. و بعد از آن همیشه در دادن اعتبار به افرادی که آنجا بودند با شما در آغاز راه است."

گوینده برنامه ورزشی ESPN هانا طوفان به یاد جورج به عنوان "نهایی پیشگامی" که الهام گرفته از زنان دیگر نشان میدهد که مشاغل در sportscasting می تواند درون خود را درک.

"بسیاری از اوقات هنگامی که شما در خواب چیزی به عنوان یک گزینه شغلی شما باید برای دیدن آن به آن اعتقاد دارند" او گفت:. "و کسی که برای اولین بار بود که Phyllis."

نیل Pilson جمهور سابق CBS Sports, به نام جورج استخدام به عنوان بخشی از "NFL امروز" تیم "پیشگامانه تصمیم" که "تغییر چهره ورزشی تلویزیون است."

"او تا به حال یک باز بودن و شور و شوق ساخته شده است که او ارزشمند نویسندگان" Pilson گفت. "او نمی ادعا می کنند که بدانید مقدار بسیار زیادی درباره ورزش, اما او می دانست که در مورد مردم به همین دلیل است که مصاحبه های او طنین انداز. او می تواند بهترین مصاحبه با ورزشکاران و اعضای خانواده. او یک فرد گرم و آمد که از طریق این مجموعه و در مصاحبه ها."

جورج انجام یک مصاحبه با ستاره ورزشکاران مانند NFL نوابغ جو Namath و راجر Staubach.

"مردم ناراحت کننده با ایده از دیدن یک زن در تلویزیون صحبت کردن در مورد ورزش در یک نقش برجسته," طوفان گفت. "اما کسی که برای اولین بار. من به او احترام زیادی برای او واقعا شجاعت. او تا به حال برای قرار دادن خودش در خارج وجود دارد. فیلیس جورج چیزی خارج از عرف. و من برای همیشه سپاسگزار او پیشرو در راه است."

جورج اولین بار نیست اما او ساخته شده ورودی در اطراف این زمان است که دیگر بودند خود را شروع می شود گزارش ورزش بیش از حد.

جین Chastain استخدام شد در CBS در سال 1974 شد و اولین زن گوینده در یک NFL برنامه تلویزیونی که قرار می گیرند.

Lesley Visser شد اولین زن NFL ضرب و شتم نویسنده در طول 14 سال فعالیت حرفه ای در بوستون گلوب آغاز شده است که در سال 1974. او بعد از کار در "فوتبال امروز" به عنوان به خوبی به عنوان ABC و ESPN تبدیل شدن به اولین زن اختصاص داده شده به "فوتبال دوشنبه شب" در سال 1998 است.

Visser گفت: "جورج "همیشه به شما احساس می کنید مهم است و گرم. من شنیده ام هرگز به صحبت های او در مورد هر کسی که در راه منفی. او ساخته شده همه چیز خیلی آسان است. او تا به حال یک شخصیت مغناطیسی است."

صنعت کشف جورج پس از او میزبانی شرکت در "دوربین مخفی" و Miss America pageant. او دریافت 13-هفته گزینه از CBS در سال 1974 بدون نقش تعریف شده. اما محبوب در مصاحبه با تمایلی بوستون سلتیکز ستاره دیو dubai daily uae دبي به زودی به دست آورده او سه سال مقابله و راه را برای دستیابی به موفقیت خود را نقش سال آینده در "NFL امروز."

جورج نقل مکان کرد به شرکت میزبان "فردا صبح اخبار" در سال 1985 اما ترک پس از کمتر از هشت ماه. در میان مردم او مصاحبه شد بانوی اول سابق نانسی ریگان. او بعد از مصاحبه با رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 1994 به عنوان بخشی از خود را در زمان نخست بحث نشان می دهد.

به عنوان یک بازرگان جورج تاسیس "مرغ توسط جورج" هشت مورد خط, تازه, سینه مرغ مزه دار شده entrees و فروش آن را دو سال بعد به نق. A. هورمل & Co. او ایجاد "فیلیس جورج زیبایی" در سال 2003 است. لوازم آرایشی و بهداشتی و محصولات مراقبت از پوست خط تولید به فروش می رسد از طریق یک تلویزیون صفحه اصلی خرید شبکه.

او همچنین نوشت: چندین کتاب دیگر و تا به حال نقش یک جفت هالیوود فیلم های کمدی.

"فیلیس پیشگام. محدوده او است آنچه مرا تحت تاثیر قرار ترین" سابق کنتاکی و لویی مربی ریک Pitino در حال حاضر در آیونا نوشت: در آمدن به او خاطرات, "Never Say Never: ده درس به نوبه خود شما نمی تواند به من بله می توانید."

"او وارد رقابتی بسیار مجلل و ظهور به عنوان دوشیزه امریکا" Pitino نوشت. "او اولین ملی زن گوینده ورزشی. او شکوفا در محل موردتوجه وتماشای عموم به عنوان بانوی اول در ایالت کنتاکی. او شده است در کسب و کار موفق. و او یک احترام انسانی. هر قدم در طول راه او را در آغوش ماموریت در دست است."

___

Schreiner گزارش از لوئیزویل, کنتاکی و بابا از چارلستون. AP نویسندگان ورزشی جان نیکلسون جو Reedy و گری گور نیز به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب