احساسات مخلوط در اطراف هاکی در مورد برگزاری NHL پیش نویس اولیه

NFL موفق مجازی پیش نویس و عدم قطعیت در اطراف سرگیری هاکی در این فصل مطرح شده اند امکان NHL پیش نویس برگزار شد

توسط NASERINEWS در 21 اردیبهشت 1399

NFL موفق مجازی پیش نویس و عدم قطعیت در اطراف سرگیری هاکی در این فصل مطرح شده اند امکان NHL پیش نویس برگزار شد قبل از جام استنلی نهایی.

پس از به تعویق انداختن آن پیش نویس برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 26-27 در نور از coronavirus همه گیر NHL است که با توجه به آن پیش از آن در ماه ژوئن با فصل نامحدود تعلیق. وجود دارد مخلوط احساسات در میان مدیران در مورد این ایده اعم از نا امیدی به begrudging پذیرش.

"ما فقط در حال رفتن به سعی کنید برای آماده سازی به عنوان هر چند آن را به اتفاق می افتد" تورنتو افرا برگها مدیر کل Kyle Dubas گفت. "آن را نمی توان عادی بدون در نظر گرفتن آنچه در آن است, بنابراین ما در حال خوب با هر تصمیم است."

بر خلاف NFL برگزار شد که پیش نویس آن به طور معمول در وسط آن خارج از فصل NHL را چند چین و چروک رفتن به جلو با یک پیش نویس برگزار شد قبل از فصل کامل است: تیم نمی خواهد بود قادر به تجارت بازیکنان وجود دارد خواهد بود یک عدم شفافیت بیش از سال آینده در حقوق و دستمزد کلاه و پیش نویس می تواند تعیین می شود قبل از همه بازی ها ایفا کرده است.

آن را قرار داده هاکی در کانون توجه برای یک زن و شوهر از روز. آن را نیز ایجاد مقدار زیادی از سردرد برای کسانی که درگیر.

"من به صحبت یکی GM که آن را دوست دارد و من صحبت کردن تقریبا همه آنها را" عامل Allan والش میگوید.

یک هفته بعد از لیگ با ارسال یادداشتی به تیم ترسیم آن پیشنهاد معاون NHL کمیسر لایحه دالی در روز جمعه گفت: یک تصمیم گیری نشده است ساخته شده در زمان از پیش نویس. GMs خواسته اند برای یک ماه متوجه قبل از برگزاری یک پیش نویس است.

"فکر من این است: چرا شما می خواهم که? چرا شما نیاز به انجام این کار؟" قرمز بال GM استیو Yzerman گفت: Fox Sports Detroit. "من شنیده ام یک دلیل خوب چرا ما باید آن را قبل از پایان فصل اگر ما نتیجه گیری فصل بیش از این دوره از تابستان است."

Yzerman قرمز بال در واقع می تواند به نفع از تنظیم پیش نویس قرعه کشی است که به او شانس بهتر در بالا انتخاب کنید به احتمال زیاد الکسیس Lafreniere. اما Yzerman با اشاره به مناجات گمنام از جمله کسانی که در داخل و خارج از برگشتی و چگونه به منظور پیش نویس تعیین می شود.

همچنین این موضوع از 2020-21 حقوق و دستمزد کلاه بود که در ابتدا پیش بینی شده در مبلغ 84 میلیون دلار است اما در حال حاضر انتظار می رود در زمان $81.5 میلیون یا کمتر است.

"این پیش نویس در خدمت بسیاری از مقاصد مختلف در دادن GMs ابزار برای ایجاد فهرست خود را برای سال آینده به غیر از تهیه پیش نویس هفت دور از بازیکنان" والش گفت. "کلاه تیم — این Torontos این Tampas — در حال رفتن به حرکت می کند حداقل یک قرارداد آن را به کار. و زمان برای انجام آن است در پیش نویس است. اما شما نمی توانید آن را تحت یک هفته اول یا هفته دوم ماه ژوئن سناریو زمانی که شما نمی دانید که اگر فصل لغو شده است و یا اینکه آیا واقعا ما در حال رفتن به آمده به عقب و بازی."

دالی گفت: NHL هنوز تصمیم گرفته نشده که به اجازه می دهد بازیکن برای بازگشت به تیم امکانات آموزشی برای گروه های کوچک تمرینات خواهد بود که اولین گام به سوی بازگشت. لیگ همچنان به کار داخلی و با بازیکنان NHL' Association در حالات مختلف از جمله از سرگیری در سه یا چهار خالی NHL عرصه و هل دادن شروع فصل آینده بازگشت به ماه دسامبر است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

با که در ذهن لس آنجلس GM Rob Blake گفت: پادشاهان هستند "کاملا راحت با هر دو سناریو" از پیش نویس این اتفاق در ماه ژوئن و یا بعد. بسیاری از همکاران او در همان قایق است.

"ما باید به کار با آن بدیهی است که" بلیک گفت. "چیزی که ما با اطمینان می دانیم این است که هیچ چیز نمی خواهد وضعیت موجود, بنابراین آیا آن را قبل از در ماه ژوئن و یا بعد از آن شما در حال رفتن به مجبور به ایجاد تنظیمات لازم است."

تاریخ گفتگو

س:

آیا شما فکر می کنم اوایل NHL پیش نویس است یک ایده خوب است ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب