جسیکا Kopp: ما می توانیم اذعان کرد که این سخت است برای همه

در ساعت چهار صبح در مارس 13, برای اولین بار, معلم, اعتصاب در سنت پل در بیش از 70 سال به پایان رسید. با کمی است

توسط NASERINEWS در 9 مرداد 1399

در ساعت چهار صبح در مارس 13, برای اولین بار, معلم, اعتصاب در سنت پل در بیش از 70 سال به پایان رسید. با کمی استراحت منطقه مذاکرات تیم که در حال صرف روز در شدید, بسته شده, مذاکرات, پس از گذراندن هفته ها و ماه ها در مذاکرات و رفت و حق بازگشت به کار ادامه به برنامه ریزی برای پیش بینی بسته شدن در مینه سوتا مدارس با توجه به COVID 19. این برنامه ریزی آغاز شده بود هفته قبل از در حال اجرا به طور همزمان با هر دو مذاکرات و عملیات روزانه دولت را دومین منطقه مدرسه. هنگامی که مدارس تعطیل شد هفته بعد ما شنیده عبارت "بی سابقه تایمز" زیادی است. ما می دانستیم که همه چیز را هرگز همان خواهد بود ما فقط نمی مختلف چگونه آنها خواهد بود.

هنگامی که مدارس تعطیل شد, هر کسی که کار نمی کند در داخل و اطراف عمومی آموزش و پرورش آموخته است که چه کسانی از ما که فراموش همواره شناخته شده است: مدارس عمیقا متصل به جوامع آنها خدمت می کنند. با توجه به رهبری قوی و استعداد بسیار زیاد و ظرفیت عملیاتی سنت پل مدارس دولتی به خوبی می چرخاند بلافاصله به پاسخ به نیاز جامعه و بنابراین توسط repurposing کارکنان وظایف و ساختار آن تغذیه خدمات توزیع و تحویل به روز, بیش از 6 میلیون وعده های غذایی برای, St. Paul خانواده. ما همچنین تحویل دستگاه های با تکنولوژی ها و نقاط مهم و فعالیت های غنی سازی. ما ارائه مراقبت از کودکان به اولین پاسخ دهندگان و اساسی کارگران است. مربیان از اوایل کودکی از طریق آموزش بزرگسالان منتقل کلاس های خود را آنلاین. ما توسعه مجازی همکاری مبتنی بر برنامه Saint Paul تابستان اتصال به نگه داشتن جامعه ما نزدیک در حالی که ما تا به حال به ماندن از هم جدا.

همه این فعال و مهربان برنامه ریزی آغاز شد و در اواخر فوریه و زد همزمان با احساسی و ستیز معلم اعتصاب. چه ما نمی دانیم که در آن زمان است که این برنامه ریزی نیز اتفاق می افتد در کنار جامعه ما را عمیق و پایدار نژادی حساب پس از کشتن جورج فلوید و ویرانگر بیماری و مرگ از هیئت مدیره آموزش و پرورش صندلی Marny منتظر. این برنامه ریزی شده بود, و حسابداری برای عمیقا شخصی طبیعت از آموزش و پرورش و بسیاری از خانواده های ما زندگی و کار در جامعه ما است. انعکاس و تنظیم مجدد شده اند در حال حاضر از ابتدا به ارزیابی پیاده سازی و در زمان واقعی تغییر برای پاسخگویی به نیازهای غیر قابل پیش بینی محیط زیست است.

در حالی که با توجه به احساسات متصل به مدرسه بسته شدن این تیم نیز با تکیه بر داده های, بهترین شیوه و تجربه و تخصص از تمام گوشه و آموزش و پرورش و جامعه را به اطمینان حاصل شود نه تنها یک شروع خوب برای سال 2020 سال تحصیلی اما معنی تغییر و تحول در سیستم ما از آموزش و پرورش در آینده است.

من خوش شانس هستم که می دانم این تیم و تماشای آنها را از کار و اتصال به سنت پل مدارس اجرا می شود عمیق میان دولت منطقه کارکنان. بسیاری از زمان, St. Paul ساکنان پدر و مادر بچه و همسایه که بیش از یک حرفه ای سهام در چگونه این کار انجام می شود – آنها شخصی پاسخگویی به جوامع و خانواده ها است. هیچ کس در داخل SPPS است فکر کردن در مورد انجام به اندازه کافی به توسط آنها در حال فکر کردن در مورد چگونه به آن را بهتر – حتی بهترین چیزی است که ممکن است در غیر زمان و هر چه نهفته است فراتر از آن. Saint Paul مدارس دولتی نشان داد باور نکردنی رهبری در اوایل روز از ایالت مدرسه بسته و نشان داده است توانایی قابل توجهی برای انطباق و آن را دقیقا به خاطر این سابقه من با اعتماد به نفس به عنوان یک SPPS پدر و مادر و مدرسه سنت پل عضو هیئت مدیره است که ما در دیدار با چالش های پیش رو.

به عنوان منطقه برنامه های رول لطفا به یاد داشته باشید: بسیاری از افراد علاقه مند به ساخت یک بیانیه سیاسی با پشت خود را به مدرسه ترجیح بلکه آنها در حال فکر کردن در مورد چگونه به بهترین مراقبت از خانواده خود را.

پدر و مادر که می گوید من نیاز به یک فرد در مدرسه گزینه چون من باید در محل کار به پرداخت صورتحساب و نمی تواند حمایت فرزند من در خانه در طول آموزش از راه دور و یا است که در مورد یادگیری از دست دادن نیست یک تبه کار است و نه پدر و مادر است که ترس است که فرد در یادگیری در معرض اعضای خانواده خود را به خطر بیماری و نه مربی و یا تغذیه-کارگر خدمات در مورد نگه داشتن خود و خانواده خود را امن است. همه اینها درست است.

و چون آنها درست است ما می توانید انتخاب کنید برای نشان دادن عشق و محبت برای همه همسایگان ما که در حال زندگی از طریق همه گیر عدالت بی عدالتی شخصی غم و اندوه و زیان و هر ترکیبی از ادامه نگرانی های بهداشتی و اقتصادی اضطراب.

ما می توانیم اذعان کرد که این سخت است برای همه.

ما می توانیم تشخیص و عمل ما ارتباط عمیق و مسئولیت به یکدیگر و تصمیم به انجام همه ما می توانیم به سهولت بار است که ممکن است بوجود می آیند با چه خواهد بود ناقص و در حال تحول بازگشت به مدرسه برنامه.

رسانه های اجتماعی پیروزی دور و یا اشاره به یک سیاسی scoreboard هرگز تدریس یک کودک چگونه به عنوان خوانده شده و یا ارائه شده به خانواده های قابل اعتماد دسترسی به wi-fi بنابراین آنچه که ما را انتخاب کنید برای انجام بعدی و چگونه ما را انتخاب کنید به یکی دیگر از درمان مهم یک معامله بزرگ.

در Saint Paul, من به دنبال به جلو به سابقه همکاری و فوق العاده عمل می کند از عشق و محبت در هفته ها و ماه های آینده برای حمایت از مدارس ما. اگر شما بر این باورند آموزش و پرورش مهم است ایستادن و شمارش. آن زمان برای رفتن به کار می کنند.

جسیکا Kopp سنت پل است که یک عضو از سنت پل مدارس هیئت مدیره. او نوشت: این ستون از دیدگاه خود و نه از طرف هیئت مدیره مدرسه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب