منچستر سیتی در افغانستان دو سال محرومیت از لیگ قهرمانان

ژنو—منچستر سیتی با موفقیت در لغو دو سال محرومیت از لیگ قهرمانان اروپا در روز دوشنبه در یک تعجب آور حقوقی پیروز

توسط NASERINEWS در 24 تیر 1399

ژنو—منچستر سیتی با موفقیت در لغو دو سال محرومیت از لیگ قهرمانان اروپا در روز دوشنبه در یک تعجب آور حقوقی پیروزی.

دادگاه داوری ورزشی شهرستان را تایید کرد درخواست تجدید نظر در برابر یک هشتم بان اما تحمیل یک 10 میلیون یورو ($15.4 میلیون دلار) جریمه در باشگاه برای عدم همکاری با محققان مستقل.

برخی از یوفا اتهامات متهم شهرستان مالیه نقض قوانین قدمت چندین سال ثابت نشده و دیگران بودند "زمان ممنوع" دادگاه گفت.

CAS قصد دارد به انتشار جزئیات نوشته شده حکم در روز. که می تواند کمک به توضیح دهد که چرا لیگ را مورد منطبق نیست خود را با قوانین داخلی و شواهد دیگر نشان می دهد که چگونه وزن شد.

منچستر سیتی می پیوندد پاریس سنت ژرمن آث میلان و گالاتاسرای در ضرب و شتم یک هشتم در دادگاه تجدید نظر و موارد مرتبط با امور مالی نظارت بر قوانین در دو سال گذشته.

این تصمیم توسط سه CAS قضات پاک تیم مربی پپ گواردیولا برای بازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل آینده است. مورد تاثیر نمی گذارد شهرستان محل در این فصل رقابت ها که رزومه ماه آینده.

شهر پیروزی تضمین ده ها میلیون دلار در یوفا جایزه پول فصل آینده است. همچنین محافظت در برابر بازیکنان ترک به دنبال نهایی لیگ قهرمانان اروپا با یک باشگاه دیگر.

رونالدو تا به حال متعهد به ماندن در منچستر "بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد" در دادگاه.

"باشگاه استقبال پیامدهای امروز حاکم به عنوان یک اعتبار باشگاه و موقعیت و بدن از شواهد وجود دارد که آن را قادر به ارائه" شهر در بیانیه ای گفت.

یوفا مجازات مرد شهرستان در ماه فوریه برای "نقض جدی" مالیه نظارت بر قوانین و عدم همکاری با محققان. این اتهامات شامل است که شهر متعلق به ابوظبی, خانواده سلطنتی, گمراه, UEFA بیش از چندین سال برای دیدار با مالی یکپارچگی قوانین شناخته شده به عنوان بازی جوانمردانه مالی مورد نیاز برای ورود به اروپا مسابقات باشگاه.

شهر را تکذیب کرد تخلف و گفته است: "شواهد انکار ناپذیر" این ادعا درست نیست.

"CAS جایزه تاکید کرد که بسیاری از اتهام نقض گزارش Adjudicatory مجلسی از (یوفا باشگاه سرمایه گذاری, پنل) بودند یا نه تاسیس و یا زمان ممنوع" دادگاه گفت.

شهر را برنده خواهد شد بالا بردن شک و تردید در مورد آینده لیگ Financial Fair Play, برنامه ایجاد شده در سال 2009 پس از بحران مالی جهانی.

سیستم مورد استفاده قرار گرفت به ممنوعیت چندین باشگاه از جمله گالاتاسرای در سال 2016 از یک فصل از لیگ مسابقات. شهر اولین باشگاه ممنوع برای دو سال.

در بیانیه یوفا با اشاره سرزنش در خود باشگاه سرمایه گذاری محققان و قضات برای "ناکافی شواهد قطعی به حمایت همه (پانل) نتیجه گیری" است و نه جلسه پنج سال اساسنامه محدودیت ها.

یوفا می توانید انتخاب کنید برای به چالش کشیدن CAS حکم در سوئیس دیوان عالی کشور است. تجدید نظر فدرال در CAS موارد به ندرت موفق می شوند و تنها در نظر گرفتن باریک اساس روش قانونی است.

فوری حاکم آمد و یک ماه پس از سه روز جلسه برگزار تصویری پیوند بین سوئیس و انگلستان است. کامل حکم جزئیات شواهد متخصص شهادت شهود و قضات' دلایل است که به علت در روز.

UEFA-منصوب محققان باز یک مورد بعد از باشگاه به بیرون درز ایمیل ها و اسناد از مسئولان شهرستان منتشر شده توسط مجله آلمانی اشپیگل در ماه نوامبر سال 2018 است. آنها به احتمال زیاد به دست آمده توسط یک هکر از پرتغال.

منتشر شده شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن شهر فریب یوفا توسط اغراق معاملات حمایت مالی از 2012-16 و مخفی منبع درآمد مربوط به دولت مورد حمایت شرکت ها در ابوظبی.

شهر هرگز مورد مناقشه اسناد معتبر اما استدلال شواهد و مدارک به سرقت رفته بود و گزارش از متن. معلوم بود روز شنبه چه بخشی به بیرون درز اسناد و مدارک در نهایت بازی در مورد.

یوفا قبلا امضا شده در شهرستان را ارائه حساب های پس از 2014. که در سال یوفا جریمه شهرستان 20 میلیون یورو از آن لیگ قهرمانان پول جایزه در موج اول ارزیابی باشگاه های اروپا' امور مالی. فرانسوی پاری سن ژرمن قهرمان کردم همان خوب در یک مورد مشابه.

یوفا تصمیم به ایجاد FFP سیستم 11 سال پیش برای ایجاد ثبات در فوتبال اقتصاد با نظارت بر امور مالی 200-plus باشگاه است که واجد شرایط هر سال برای آن مسابقات است. باشگاه ها باید با رویکرد شکستن حتی در تجاری درآمد و هزینه های نقل و انتقال و حقوق. حامی معاملات مربوط به صاحبان ثروتمند باید در نمایشگاه از نرخ بازار است.

منتقدان از FFP استدلال می کنند از آن محافظت طبقه باشگاه با پایه فن از اینکه به چالش کشیده بلند پروازانه رقبا با حمایت دولت مانند منچستر سیتی و قطر متعلق به پاری سن ژرمن.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

یوفا روز دوشنبه گفت: این باشگاه اروپا انجمن "باقی می ماند متعهد به اصول آن."

یوفا قوانین به چالش کشیده خواهد شد دوباره در CAS این هفته است. ترکی عنوان مدعی Trabzonspor برابر جذاب یک سال محرومیت برای عدم رعایت زودتر حل و فصل کرد.

خوب پرداخت می شود به یوفا به نفع باشگاه های دیگر از جمله شهرستان رقبای لیورپول و منچستر یونایتد. یوفا قوانین نیاز است که بازی جوانمردانه مالی جریمه — در بسیاری از موارد پول جایزه کسر — باید از توزیع در میان باشگاه های دیگر که بازی در لیگ قهرمانان و یا لیگ اروپا که فصل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن