سیاهگوش را Cheryl Reeve می بیند گمنام در WNBA را راه اندازی مجدد — و هیجان

Cheryl Reeve اظهار داشت: عمده مثبت آمده از WNBA اعلام روز شنبه که در لیگ بازی خواهد کرد تمامیت آن سال 2020 در

توسط NASERINEWS در 30 خرداد 1399

Cheryl Reeve اظهار داشت: عمده مثبت آمده از WNBA اعلام روز شنبه که در لیگ بازی خواهد کرد تمامیت آن سال 2020 در فصل IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا.

"ما در حال رفتن به بازی بسکتبال" Lynx سر مربی و مدیر کل گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز پنج شنبه. "من فکر می کنم از یک بازیکن نظر شده است که واقعا بزرگ است. ... هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها."

برخی از کسانی که می تواند کشف شده توسط Lynx کارکنان به زودی. دستیار مدیر کل کلر Duwelis و سر مربی ورزشی چاک بارتا در برادنتون در سایت پنج شنبه, اجازه می دهد که تیم برای دریافت یک تصویر واضح تر از چگونه همه چیز را نگاه کنید در فلوریدا.

که خواهد شد وجود دارد ؟ خوب است که هنوز کمی ناشناخته است.

سابق سیاهگوش گارد رنه مونتگمری در حال حاضر با آتلانتا نشسته است و از این فصل به ادامه تمرکز بر عدالت اجتماعی اصلاحات سابقه تنظیم یک فصل پیش توسط مایا مور. ریو فکر می کند که بازیکنان خواهد شد که "احترام زیادی" برای مونتگمری تصمیم.

مینه سوتا چهارشنبه اعلام کرد که به جلو Ceci Zandalasini نمی خواهد بازی این فصل که به تیرانداز ماهر اشاره به عدم قطعیت در جهان به Reeve به عنوان یک انگیزه اولیه برای نشستن از تابستان است. Reeve فکر اخیرا در هفته گذشته که Zandalisini خواهد بود در فهرست زمانی که تیم مخفیگاه آنان در ماه جولای. او فکر می کند بقیه تیم را در این سفر اما نمی شود در صورتی که تغییر کرده است.

"من فکر می کنم در نهایت این که گام بزرگ بعدی رزرو بلیط خود را و در واقع گفت:" در حال حاضر من شروع به بسته بندی و آماده است که نیروهای شما را به شاید به درک شاید شما با داشتن برخی از نگرانی در مورد آن" Reeve گفت. "این واقعا مهم است که هیچ یک از ما شگفت زده می شود هر گونه تصمیم گیری است که ممکن است از این به عنوان شما شروع به واقعا نزدیک به داشتن برای پیوستن به تیم خود را و رفتن از این. خانواده خود را درگیر است. من شگفت زده می شود اگر ما ممکن است بیشتر (که ندارد)? هیچ. و هیچ یک از ما باید تعجب کنند."

Reeve را می گویند WNBA ساخت است همه تصمیمات آن با ایمنی بالا از ذهن است.

"وجود دارد هیچ راه ما می خواهیم به انجام این کار مگر ما می توانید با قرار دادن بهترین پای ما رو به جلو" Reeve گفت.

با که در ذهن Reeve گفت: آن را در همه بازیکنان و مربیان شامل — برای کمک به نگه داشتن بر روی سایت حباب امن است. هیچ کس می تواند بی اعتنا و یا سهل انگاری وقتی که می آید به این پروتکل در محل. Reeve گفت: او را تشویق WNBA کمیسر کتی Engelbert به یک "سیاست تحمل صفر" در برادنتون. هر گونه تخطی از پروتکل و "شما از حباب است."

"این تنها راه برای اطمینان حاصل شود ما بهترین شانس را برای ایمنی بیشتر برای هر کسی که رفتن به آنجا" Reeve گفت.

به طور کلی Reeve گفت: بازیکنان هیجان زده بودند به پشت بر روی زمین با یکدیگر است. او گفت که بازیکنان را به خانه خود را در بازار برای physicals و مانند قبل از رفتن به برادنتون. اردوگاه های آموزشی خواهد بود کوتاه تر از حد معمول است که مسائل با توجه به فصل به طور منظم کوتاه خواهد شد به 22 بازی نمی دادن تیم هم به لغزش از شروع بلوک. در حالی که وجود دارد نمی تواند طرفداران — که قطعا ارائه یک فضای متفاوت از آنچه در تیم های مانند Lynx توسعه یافته از لحاظ صفحه اصلی-دادگاه محیط زیست — ریو فکر می کند که رقابتی آب میوه آغاز خواهد شد جریان از یک بار توپ نوک و همه چیز را از خود مراقبت.

Reeve پیشنهاد نجومی ساختار ارائه خواهد شد یک حس فوریت و برخی از سرگرم کننده تلویزیون است.

"من بسیار هیجان زده هستم برای طرفداران ما قادر به دیدن است که" او گفت:.

و شاید تجربه آن را از تمام زاویه. او اشاره کرد بازیکنان در ادامه به اتصال با طرفداران در سطوح مختلف قرار دادن شخصیت خود را و استعدادهای روی صفحه نمایش از طریق راههای مختلف. Reeve گفت: این ایده از یک بازیکن محور واقعیت نشان می دهد از برادنتون شده است لگد در اطراف.

همانطور که برای بازی ها Reeve امید کسانی که به راحتی در دسترس هستند برای تمام امید آنها را مشاهده کنند.

"من واقعا امیدوارم که ESPN, CBS Sports, رسانه های بسیاری است که ما می تواند در (Fox Sports شمالی) اینجا محلی آن را یک فرصت فوق العاده ای برای پر کردن امواج رادیو و تلویزیون با WNBA و اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد," او گفت:. "من فکر می کنم که می تواند واقعا یک راه جالب برای احتمالا رشد کسب و کار ما است که ما بیشتر در دسترس و (مردم) که قادر به دیدن ما. ... چون من فکر می کنم آن را مصرف خواهد شد."

به طور خلاصه

با استناد به "مالی قابل توجهی تاثیر" coronavirus تا به حال در سازمان تیمبرولوز و سیاهگوش گذاشته شدن 18 نفر از کارکنان و اجرا "موقت محکم پرداخت طرح کاهش" برای کارمندان با حقوق و دستمزد سالانه بیش از 70.000 دلار.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب