در داخل حباب, NBA بازیکنان باید مقدار زیادی از گزینه ها - Tue, 15 Jul 2020 PST

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — هر تیم در NBA حباب به بازی گلف. بیشتر باید به حال حداقل چند بازیکن رفتن به ماهیگیری

توسط NASERINEWS در 26 تیر 1399

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — هر تیم در NBA حباب به بازی گلف. بیشتر باید به حال حداقل چند بازیکن رفتن به ماهیگیری است. بعضی از آنها گرفته قایق ، بولینگ در دسترس است برای چند ساعت بیشتر شب. آرایشگران می رسند و برای اولین بار در اواخر این هفته. و پیاده روی دنباله دار است که تقریبا همیشه اشغال شده توسط مربیان یا بازیکنان.

در مواردی در والت دیزنی جهانی بسکتبال حتی می شود ایفا کرده است.

این است که NBA خانه دور از خانه برای آینده قابل پیش بینی و تلاشهایی انجام شده را هم در اینجا سرگرم کننده است. به اصطلاح حباب در مرکزی فلوریدا است که در آن 22 تیم را حل و فصل برای حدود یک هفته در حال حاضر که در آن همه آنها باقی خواهد ماند و برای یک ماه دیگر و در جایی که تیم را به پلی آف خواهد بود به طور قابل ملاحظه ای طولانی تر است.

"ما در حال تلاش به زندگی می کنند زندگی ما" لس آنجلس کلیپرز مربی Doc Rivers گفت. "ما بهترین دیزنی زندگی است."

تابستان امسال دور از خانه نیست ایده آل به دلایل آشکار است. بازیکنان و مربیان به دور از خانواده های خود بسیاری از تیم ها در حال از دست رفته بازیکنان یا سایر پرسنل به دلیل coronavirus و یادآوری روزانه وجود دارد که حتی این خوبی جدا شده جهان ایجاد شد و در طول یک بیماری همه گیر. پرسنل پزشکی – پوشیدن گان و ماسک و دستکش و پلاستیک پشت بام ها – در حال ورود به محل گرد و خاک در دهان و دو در معابر بینی برای آینده COVID-19 تست.

اما این لیگ در تلاش است تا این روز در دیزنی کمی سریع تر با فعالیت های موجود تقریبا در سراسر ساعت. و بازیکنان در حال ساخت بهترین چیزهایی; دنور و حتی تبدیل به یک روز خاموش به زمان برای کامل-تیم استخر تمرین این هفته است.

"من فکر نمی کنم شما همیشه می توانید به اندازه کافی ایجاد 'ما' به اندازه کافی با هم," قطعات مربی مایکل مالون گفت.

گلف شده است رایگان-زمان آمار تا کنون; جدید خصوصی رانندگی محدوده فقط برای بازیکن NBA با استفاده از برنامه ریزی شده است برای باز کردن شنبه فقط به نگه دارید تا با تقاضا است. چند بازیکن از جمله برخی که حتی نمی بازی گلف به طور منظم مانند میامی Goran Dragic – که آنها نیز ممکن است سعی کنید برای یادگیری بازی.

"این خواهید بود برای من خوب ذهنی به چیز دیگری فکر می کنم در طول خرابی" گفت: Dragic که همسر و فرزندانش به خانه بازگشت به خانواده مادری اسلوونی در روز چهارشنبه. "بنابراین من تا به حال من گلف فرستاده شده در اینجا فقط به سعی کنید چیزی جدید است."

و, البته, وجود دارد, مواد غذایی است.

Panned توسط برخی از بازیکنان به محض ورود کرایه در قرنطینه نیست کاملا سطح است که NBA انواع به دیدن استفاده می شود اما به طور کلی بدست شایسته بررسی است. کسانی که هنوز در قرنطینه در دیزنی دریافت سه وعده غذا کاهش یافته در خارج از درب خود را هر روز با آرایه ای از آیتم را انتخاب کنید در این کیسه.

تیم وعده غذایی اتاق با منوها که طراحی و توسعه در همکاری با کارکنان و متخصصین تغذیه. و وقتی که همه چیز وجود دارد گزینه های تحویل اتاق و خدمات ارائه همه چیز را از bisques به استیک به flourless کیک شکلاتی.

"اگر شما در حال صحبت کردن در مورد این که یک رستوران پنج ستاره, هیچ, اما اگر شما در مورد آن صحبت بودن مواد غذایی خوب است که شما می توانید غذا خوردن و لذت بردن از, من فکر می کنم آن است" نیواورلئان مربی آلوین Gentry گفت. "ما در حال غذا خوردن نیست از چین خوب, اما ما همچنین خوردن از زیست تخریب پذیر ظروف که من فکر می کنم بسیار هوشمند است به انجام. بدیهی است که ما در حال غذا خوردن با نقره چرا که تهدید تا آنجا که گسترش این ویروس نیز می باشد."

NBA حتی توسعه یک برنامه برای دیزنی زندگی است.

هر تیم اختصاص داده بود یک رابط به کمک کتاب گردش و رسیدگی نیاز دارد و این برنامه شامل همه چیز از نحوه دریافت مواد غذایی با تحویل به چگونه به کتاب های اضافی زمان تمرین. وجود دارد یک صفحه در داخل نرم افزار است که اجازه می دهد تا بازیکن برای گزارش موارد نقض پروتکل های بهداشت مانند کسی که با پوشیدن یک ماسک و همچنین به عنوان لینک به سلامت روان منابع و حتی جزئیات بیشتر در مورد چگونه بازیکنان می توانند برای رأی دادن ثبت نام اگر آنها در حال حاضر نمی.

در کوتاه مدت وجود دارد راه های بسیاری برای مشغول نگه داشتن در حباب.

"من به ارمغان آورد دوچرخه من – آن را هنوز به اتاق را ترک کنند اما فکر کردم خوب است امیدوارم روزی من در آن" رودخانه گفت. "ما مقدار زیادی به انجام. آن را هنوز هم طبیعی نیست اما خوب است با ما. دوباره, ما قصد داریم به زندگی می کنند بهترین دیزنی زندگی است که ما می توانیم."

یادداشت: بروکلین به تازگی امضا جمال کرافورد خواهد شد که قدیمی ترین بازیکن در راه اندازی مجدد در 40 – کمی جلوتر از شخص 40 ساله udonis haslem Haslem از Miami – تمرین با این شبکه برای اولین بار روز شنبه. ... ایندیانا ویکتور Oladipo که قبلا گفته او نمی خواهد بازی در راه اندازی مجدد نشان داد جمعه است که ذهن خود را ممکن است در حال تغییر است. "پایین آمدن در اینجا و گرفتن برخی از شیوه های زیر سر من بیرون رفتن وجود دارد و بازی با بچه ها این امکان وجود دارد که من می توانم بازی" Oladipo گفت. ... NBA کمی اصلاح برخی از پروتکل های برای رسیدگی به نگرانی های برخی از تیم های مورد مثبت کاذب آزمون برای coronavirus اضافه کردن نقد و بررسی یک تست آنتی بادی به عنوان بخشی از بازگشت-به-بازی مسیر. لیگ ساخته شده است که اعلام در یک یادداشت به دست آمده توسط آسوشیتدپرس و رسانه های دیگر. ... سن آنتونیو اعلام کرد که Trey Lyles تا به حال اورژانس آپاندکتومی شنبه و دست های باقی مانده از این فصل است. ... ساکرامنتو را د'Aaron Fox را از دست ندهید 7-10 روز با یک رگ به رگ سمت چپ مچ پا. او صدمه دیده است در تمرین روز شنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب