اخراج نسکار ستاره Kyle Larson برنده جهان از قانون شکنان مسابقه

اخراج نسکار ستاره Kyle Larson برنده جهان از قانون شکنان نژاد شنبه شب در Pevley Mo. یک روز پس از پایان دوم پشت

توسط NASERINEWS در 5 خرداد 1399

اخراج نسکار ستاره Kyle Larson برنده جهان از قانون شکنان نژاد شنبه شب در Pevley Mo. یک روز پس از پایان دوم پشت برادر در قانون براد شیرین در با حداکثر سرعت دویدن جام رویداد با طرفداران در خاک سری' بازگشت از یک بیماری همه گیر کوروناویروس تعلیق.

با حضور محدود و دیگر اقدامات ایمنی در محل در يکپارچه قطعات خودرو من-55 Raceway لارسون لبه برنت علائم 0.794 ثانیه — با شیرین سوم در 40-lap ویژگی در یک سوم مایل بیضی شکل است.

لارسون بازگشت به خاک مسابقه پس از از دست دادن خود را در جام نسکار با Chip Ganassi مسابقه برای استفاده از نژادی لکه دار کردن در طول یک مسابقه آنلاین.

"این پیروزی به معنای بسیار شخصی است. من حتی نمی توانم توصیف آن" لارسون گفت.

لارسون به دست آورده $20,000 (ایالات متحده) برای نهمین حرفه ای سری پیروزی به عنوان بخشی از دولت Drydene دو پایین دعوتی با ریکی Thornton جونیور همچنین گرفتن $20,000 برای مدل اواخر پیروزی در جکسون Motorplex در مینه سوتا در یک مسابقه اجرا بدون طرفداران در مسیر.

با حداکثر سرعت دویدن ماشین سری بازگشته هفته گذشته در ناکسویل Raceway در آیوا برای یک مسابقه اجرا بدون فن. این مجموعه همچنین برنامه ای برای محدود کردن حضور و غیاب در هفته آینده برای یک جمعه-شنبه doubleheader در Lake Ozark جاده سریع السیر در Eldon, Mo.

در Pevley, درب بازکن, شیرین لبه لارسون توسط 0.189 ثانیه در 30-lap از ویژگی های. در مرحله مقدماتی چهار شنبه, لارسون شد اولین با حداکثر سرعت دویدن راننده خودرو برای فرار از 10 ثانیه در مسیر تبدیل دامان در 9.995.

روز جمعه در جکسون, کانادا ریکی ویس برنده در سریال " بازگشت از این بیماری همه گیر ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de