Chuba هوبارد و OSU مربی بحث آن را پس از طوفان در یک تی شرت

شهر اوکلاهما—کانادا در حال اجرا پشت Chuba هوبارد و Oklahoma State football مربی مایک Gundy نظر می رسد که اتو ک

توسط NASERINEWS در 27 خرداد 1399

شهر اوکلاهما—کانادا در حال اجرا پشت Chuba هوبارد و Oklahoma State football مربی مایک Gundy نظر می رسد که اتو کردن تفاوت های خود را در حال حاضر.

هوبارد پیشنهاد دوشنبه او ممکن است تحریم این برنامه پس از Gundy عکس پوشیدن یک تی شرت ترویج یک امریکا اخبار شبکه یک راست کانال خبری است که ستایش شده است توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بعد از دیدن این عکس آنلاین, هوبارد در توئیتر خود نوشت: "من نه برای این است. این است که به طور کامل نسبت به همه چیز که در جامعه و این غیر قابل قبول است. من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا همه چیز تغییر کند."

Gundy نظرات رهبری مدرسه جمهور و مدیر ورزشی به صدور بیانیه نگرانی و پشتیبانی.

هوبارد که سیاه شده است و بیشتر فعال در رسانه های اجتماعی پس از جورج فلوید, گزارشی مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن برای چند دقیقه. هوبارد شده است حمایت از تظاهرات که فوران در سراسر جهان است.

بعد از آن دوشنبه Gundy و هوبارد به نظر می رسد با هم در یک فیلم کوتاه است. Gundy گفت: "در دیداری با این تیم و ایجاد تنظیمات.

"در نور از امروز, صدای جیر جیر, با تی شرت پوشیده بود آشنا شدم و با برخی از بازیکنان و متوجه شدم این یک موضوع بسیار حساس با آنچه که در جامعه امروز است," او گفت:. "بنابراین ما تا به حال یک جلسه بزرگ و (من) آگاه ساخته شده از برخی از چیزهایی که برخی از بازیکنان احساس ... می تواند سازمان ما و فرهنگ ما و حتی بهتر از آن است که در اینجا در ایالتی اوکلاهما. من به دنبال به جلو به ساخت برخی از تغییرات و آن را در بالا شروع می شود با من و ما روزهای خوب در پیش است."

هوبارد عذرخواهی کرد برای استفاده از رسانه های اجتماعی به هوا نگرانی خود را به جای رفتن به طور مستقیم به Gundy.

"من شروع کردن اول گفت من رفتم در مورد آن راه اشتباه با به tweeting" هوبارد گفت. "من نه کسی که به صدای جیر جیر چیزی را تغییر دهید. من باید رفت و به او به عنوان یک مرد. من بیشتر در مورد عمل به طوری که بد بود از طرف من. اما از هم اکنون ما در حال رفتن به تمرکز بیشتر در آوردن تغییر و این مهم ترین چیز است."

هوبارد, صدای جیر جیر, اما نشان داد برخی از مسائل که حباب در زیر سطح. چندین فعلی و سابق ایالتی اوکلاهما بازیکنان او را پشتیبانی می کند. زمان linebacker آمین Ogbongbemiga اعلام کرد: "موضع من با او!" سابق و کابوی ها در حال اجرا بازگشت عدالت هیل در حال حاضر با بالتیمور ریونز در توئیتر خود نوشت: "OSU دو و میدانی و دانشگاه نیاز به تغییر عمده. 100 ٪ پشتیبانی brotha."

هوبارد نظرات ارسال امواج تمام راه را به بالا از دانشگاه.

"من می شنوم و احترام به نگرانی های ابراز شده توسط سیاه و سفید ما دانشجو-ورزشکاران" Oklahoma State جمهور سوختگی Hargis در بیانیه ای گفت. "این یک زمان برای وحدت هدف برای مقابله با نابرابری نژادی و بی عدالتی است. ما نمی خواهد تحمل حساس رفتار با هر کسی در Oklahoma State."

این بحث نیز مورد توجه مدیر ورزشی مایک دارنده.

"این بعد از ظهر شده است بسیار نگران کننده" دارنده در بیانیه ای گفت. "توییت از فعلی و سابق بازیکنان از نگرانی."

یک OAN, مفسر لیز ویلر به تازگی توصیف Black Lives Matter جنبش به عنوان یک "کمدی" صحبت می کند که برای "سرکوب" و "انتقام است."

Gundy صحبت در مورد علاقه خود را برای OAN در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در مارس که عمدتا متمرکز بر بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"من کوه در می رم از طریق ایستگاه" او گفت:. "من در بر داشت یک — من حتی نمی دانم اگر کسی در این مورد می داند. آن را به نام OAN. آن را به نام یکی از امریکا ، و پس از آن طراوت بود. آنها فقط گزارش اخبار. هیچ تفسیر وجود ندارد نظرات خود را در مورد این. هیچ سمت چپ وجود دارد ، آنها فقط گزارش اخبار است."

ستایش خود را برای OAN و پس از چند دقیقه و توضیح داد که چگونه او احساس "رسانه" شده بود بیش از حد منفی در پوشش خود را از آنچه او به نام "چینی virus." او عذرخواهی کرد و چند روز بعد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن