100 سال پیش در اسپوکن: برزیلی باعث می شود باران اما نه به اندازه کافی برای پرداخت - Tue, 27 May سال 2020 PST

Charles M. هتفیلد, استخدام rainmaker در Ephrata, واشنگتن آمد از طریق با یک سیل. "آب می ایستد در افراتا خیابان"

توسط NASERINEWS در 7 خرداد 1399

Charles M. هتفیلد, استخدام rainmaker در Ephrata, واشنگتن آمد از طریق با یک سیل.

"آب می ایستد در افراتا خیابان" اسپوکن دیلی کرونیکل تیتر گفت.

جزئیات دقیق میزان بارش هنوز ناقص اما یک خبرنگار گزارش داد که "افراتا تا به حال بسیار در باران شب گذشته که آب بود و هنوز هم در خیابان ایستاده بود،"

یک روز پیش هتفیلد پیش بینی کرده بود یک اینچ از باران یک شب.

"مردم در اینجا به هتفیلد اعتبار برای ایجاد این باران اما او باید از تولید دو اینچ بیشتر قبل از او دریافت اولین $3,000 پرداخت تحت قرارداد با کشاورزان" خبرنگار گفت. "پول مطرح شده است و در حال برگزار شد در این بانک در اینجا برای او. اگر او تولید سه اینچ باران او را دریافت خواهد کرد $6,000."

از پارک تفریحی ضرب و شتم: چگونه بسیاری از مردم انتظار می رود به فرود در Natatorium پارک بیش از آینده یادبود روز آخر هفته ؟

به طوری که بسیاری از واشنگتن آب Power Co. برنامه ریزی شده بود اتوبوسی خدمات هر نیم دقیقه.

پارک بزرگ "سقوط" – استخر شنا – مجموعه ای بود برای باز کردن فصل با تعداد زیادی از ارتقاء. آن را در حال حاضر 20 جدید تغییر اتاق ها و پمپ های جدید را به منظور جلب آب شیرین تا از زیرزمینی چاه.

از ممنوعیت ضرب و شتم: دو فدرال ممنوعیت عوامل و کشتی شهرستان کلانتر دستگیر شدند و به طور رسمی متهم به قتل ارنست امیلی یک مشکوک به فروشنده مشروب قاچاق در کلر واشنگتن. آنها گفت: آنها آتش گشودند و پس از او خودداری کرد و دستور به توقف در هنگام مواجه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de