با بازیابی از گذشته مورد نیوزیلند ریشه کن شده ویروس - Mon, 08 Jun 2020 PST

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند به نظر می رسد به طور کامل ریشه کن coronavirus – حداقل در حال حاضر – پس از مقامات

توسط NASERINEWS در 20 خرداد 1399

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند به نظر می رسد به طور کامل ریشه کن coronavirus – حداقل در حال حاضر – پس از مقامات بهداشت گفت: دوشنبه گذشته شناخته شده آلوده به فرد بهبود بود.

اعلام شد با شادی در سراسر کشور و استفاده این کشور از 5 میلیون نفر خواهد بود در میان اولین به استقبال جمعیت کثیری از هواداران به استادیوم ورزشی در آغوش شلوغ کنسرت و حذف صندلی محدودیت از پرواز.

از آن شده است 17 روز پس از آخرین مورد جدید گزارش شده است که در طی آن زمان اضافی 40,000 نفر آزمایش شده اند آوردن مجموع تعداد تست شده به حدود 300,000. دوشنبه نخستین بار از اواخر ماه فوریه شده اند وجود دارد هیچ فعال موارد است.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت که او با اعتماد به نفس نیوزیلند تا به حال متوقف گسترش ویروس اما هنوز هم باید آماده برای اطلاعات بیشتر.

"ما با اعتماد به نفس ما را حذف کرده اند انتقال این ویروس در نیوزیلند در حال حاضر, اما حذف نه یک نقطه در زمان آن است که تلاش پیگیر او گفت:" در یک کنفرانس خبری. "ما تقریبا قطعا دیدن موارد در اینجا دوباره و من می خواهم بگویم که ما تقریبا قطعا دیدن موارد در اینجا دوباره و این نشانه ای است که ما شکست خورده است و واقعیت این ویروس است. اما اگر زمانی رخ می دهد که ما باید مطمئن شوید – و ما – که ما آماده ایم."

بیشتر موارد به احتمال زیاد وارد شده به مردم این کشور را وارد کنید. در حال حاضر مرز باقی می ماند بسته به همه اما شهروندان و ساکنان با برخی از محدود استثنا. هر کسی که می کند را وارد کنید برای رفتن به قرنطینه.

Protocol wine studio اعلام کرد که دولت موافقت کرده بود برای حذف تقریبا تمام باقی مانده ویروس محدودیت از نیمه شب به غیر از مرز تنگی.

"ما می توانیم نگه داشتن وقایع عمومی و بدون محدودیت. وقایع خصوصی مانند عروسی توابع و مجالس ترحیم و بدون محدودیت" protocol wine studio گفت. "خرده فروشی است که بدون محدودیت. مهمان نوازی است بدون محدودیت. حمل و نقل عمومی و سفر در سراسر کشور به طور کامل باز شود."

کارشناسان می گویند تعدادی از عوامل کمک کرده اند نیوزیلند از بین بردن این بیماری است. آن جدا شده محل در جنوب اقیانوس آرام به آن زمان حیاتی برای دیدن ویرانگر گسترش این ویروس در کشورهای دیگر. Protocol wine studio نیز عمل کرده و قاطعانه با تحمیل یک سخت مستند در اوایل شیوع.

او گفت: دولت تمرکز خود را در مرزهای این کشور که در آن جداسازی و قرنطینه را ادامه خواهد داد.

فقط بیش از 1500 نفر قرارداد این ویروس در نیوزیلند از جمله 22 که درگذشت.

از بین بردن ویروس نمی end اقتصادی درد برای کشور است. هزاران نفر از مردم شغل خود را از دست. صنعت گردشگری است که در حدود 10 درصد از اقتصاد شده است به خصوص ضربه.

اما جمعه بود و زمان جشن برای بسیاری از. Protocol wine studio گفت که زمانی که او شنیده بودند فعال تر موارد او کمی رقص در اتاق نشیمن خود را در مقابل او دختر Neve که نوبت 2 این ماه است. Protocol wine studio گفت: این کودک تا به حال هیچ ایده چه می گذرد اما خوشحال بود به او بپیوندند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن