کمتر از 1 ٪ از MLB کارکنان تست مثبت برای ویروس آنتی بادی

نیویورک—فقط 0.7 درصد از لیگ اصلی بیس بال کارکنان آزمایش مثبت آنتی بادی به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس ج

توسط NASERINEWS در 22 اردیبهشت 1399

نیویورک—فقط 0.7 درصد از لیگ اصلی بیس بال کارکنان آزمایش مثبت آنتی بادی به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

محققان دریافت 6,237 تکمیل نظرسنجی از کارکنان از 26 باشگاه است. که منجر به 5,754 نمونه های به دست آمده در ایالات متحده در آوریل 14 و 15 و 5,603 پرونده که مورد استفاده قرار گرفت. بررسی کیت بود و 0.5 درصد مثبت کاذب هستند.

دکتر جی باتاچاریا از دانشگاه استنفورد یک مطالعه رهبران گفت: شيوع آنتی بادی در میان MLB کارکنان کمتر از جمعیت عمومی در طول آزمایش در نیویورک و لس آنجلس و سان فرانسیسکو منطقه و میامی است.

"من انتظار داشتم که کمی بالاتر شماره" باتاچاریا گفت: در طول یک تلفن کنفرانس خبری در روز یکشنبه ، "مجموعه ای از مردم در MLB کارکنان جمعیت است که ما آزمایش در برخی از حس شده اند و کمتر تحت تاثیر COVID بیماری همه گیر از خود و جوامع اطراف است."

داده ها را برای بازیکنان بود و نه جدا شده در این مطالعه و برخی از MLB اعضای خانواده بودند.

آموزش بهار متوقف شد مارس 12 و باز روز عقب رانده شد از مارس 26 به دلیل بیماری همه گیر. MLB در نظر دارد به بازیکنان می دهد' انجمن نمایش این هفته ممکن است برای شروع فصل و گفته مکرر تست های لازم خواهد بود.

آنتی بادی های تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن یک فرد اگر آنها آلوده شده توسط virus. این آزمون های مختلف از polymerise chain reaction (PCR) و آزمون های مورد استفاده برای تشخیص عفونت فعال.

"با استفاده از دو فن آوری های مختلف هر دو روش PCR به کاهش فعال ویروس و همچنین به عنوان آنتی بادی های سرولوژی تستهای است که به شما اطلاعات بهتر و حتی ممکن است قادر به کاهش برخی از نگرانی با مثبت کاذب" گفت: Daniel Eichner گفت: پزشکی ورزشی تحقیقات و تست های آزمایشگاهی در سالت لیک سیتی. یکی دیگر از رهبران مطالعه.

"بنابراین من قطعا مدافع اگر کسی قرار بود برای قرار دادن یک برنامه با هم به ورزش خود کار خود را به عقب است به استفاده از هر دو فن آوری های مختلف," او گفت:.

دانشگاه کالیفرنیای جنوبی همچنین در مطالعه شرکت کردند.

باتاچاریا گفت: MLB کارکنان جوانتر از کلی جمعیت و در زمان اقدامات حفاظتی مانند شستن مکرر دست ها زمانی که آنها گزارش بهار آموزش در اوایل فوریه زودتر از اکثر مردم است.

هیچ MLB کارکنان شناخته شده اند و از COVID-19.

در حالی که درصد لس آنجلس فرشتگان کارکنان با تست مثبت بود که بالاترین در میان تیم های خطا حاشیه بیش از حد بالا است به منظور جلب نتیجه چون فقط 123 آزمایش قرار گرفتند از این تیم است.

باتاچاریا به نام نتایج "هر دو خوب و بد اخبار" چرا که آنها نشان داد که این ویروس گسترش است به طور گسترده ای در MLB اما هنوز بسیاری از baseballers چپ به هدف. Eichner گفت: نتایج می تواند به معنای MLB کارکنان شده بود سخت کوش در استفاده از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک.

"اگر این جمعیت اجتماعی منزوی و تمرین خوب PPE و سپس آن را نشان می دهد که که کار می کرد و آن را نمی توانید در آن وجود دارد" Eichner گفت. "و سپس در سمت تلنگر است که به معنی آن را به خوبی کار می کرد و سپس آنها در حفظ و انجام آن است."

شصت نفر تست مثبت در داده های خام و نمیفهمد تنظیم شد و به حدود 42 به حساب مثبت کاذب و منفی کاذب.

بیش از 95 درصد از شرکت کنندگان به ترتيب 65 و چند گزارش بیماریهای همراه با توجه به استنفورد دانشجوی پزشکی بیانکا Mulaney که نویسنده مطالعه است.

توله شیکاگو سینسیناتی ایالت کلرادو و میامی نیست شرکت باتاچاریا گفت. قبل از چاپ و سرور را منتشر خواهد کرد مطالعه این هفته و از آن خواهد شد به یک مجله برای بررسی دقیق.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

کیت های آزمایش ارائه شد توسط مشارکت برای پاک کردن رقابت که بودجه مبارزه با دوپینگ پژوهش و پژوهشگران مشغول به کار به صورت رایگان.

Mulaney گفت: شيوع مثبت تست برای آنتی بادی بالاتر بود در مناطقی شده اند که سخت تر ضربه توسط ویروس مانند نیویورک و پایین در کمتر نهفته مناطق مانند اوهایو.

"این جمعیت است. این نه آن است و نه نماینده از جمعیت آمریکا در بزرگ" باتاچاریا گفت. "اما این مهم جمعیت به دلیل آن اجازه می دهد تا ما را به زیرچشمی نگاه کردن در سراسر کشور شیوع."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب