دوقلوها گزارش: انتخاب کردن تصمیم گیری در مورد بیش از فقط سلامتی برای بازیکنان

شش-زمان غول های All-Star شکن Posey عناوین ساخته شده در صبح روز جمعه زمانی که او تصمیم گرفت به انتخاب کردن از 2

توسط NASERINEWS در 21 تیر 1399

شش-زمان غول های All-Star شکن Posey عناوین ساخته شده در صبح روز جمعه زمانی که او تصمیم گرفت به انتخاب کردن از 2020 فصل پس از به تازگی اتخاذ نوزاد دوقلو که تا به حال متولد شده در موعد مقرر.

ساعت بعد جوراب سفید اعلام کرد که rookie مایکل Kopech ساخته شده بود همان تصمیم گیری است.

Posey تصمیم در پی چه صورت بوده است و یک روند در سراسر لیگ: اکثریت 12 بازیکن را انتخاب کرده اند که به نشستن در این فصل شده اند به خوبی تثبیت جانبازان.

دوقلوها هنوز کسی انتخاب کردن و مدیر Rocco Baldelli گفت که او شنیده نشده است که کسی به طور جدی به آن توجه اما او هشدار داد که همه چیز می تواند تغییر کند.

بازیکنان به وزن سلامت خود و سلامت خانواده خود را, اما همچنین وزن ملاحظات دیگر زمانی که تصمیم گیری که آیا برای نشستن یا نه.

"ممکن است وجود دارد بسیاری از بچه ها با نگرانی که در واقع برخی از این نگرانی ها کاهش یافته و آنها در واقع احساس اعتماد به نفس بیشتری به اردوگاه می رود و این احتمال وجود دارد که از آن می رود در جهت مخالف هم و ما فقط باید به آماده برای کمک به هر یک از کسانی که بچه ها آن را به عنوان اتفاق می افتد" Baldelli گفت.

گیر میچ Garver گفت: در اوایل این هفته که زمان سرویس شد یک نظر در تصمیم خود را به بازی. اگر او نبود تعلق یک سال دیگر از خدمات او می خواهم بازی 2021 تحت لیگ حداقل و او را از رفتن به سن 30 فصل است.

"من فکر می کنم اگر خدمات در وقت و پول نیست مسئله شما می خواهم بیشتر بچه ها انتخاب کردن" Garver گفت. "اما بچه ها می خواهید برای دریافت آن سال از زمان سرویس. من می دانم که اکثر این لیگ در تلاش است برای به دست آوردن راه خود را از طریق زندگی و حقوق و دستمزد خود را تنها راه شما می توانید انتخاب کردن است که با در نظر گرفتن دور است که خدمات در وقت و پول زیادی وجود دارد از افرادی که در این قایق به عنوان به خوبی."

از بازیکنان که تصمیم گرفتند فقط دو تن از آنان زیر 30. Kopech یک چشم انداز است که تن به تن فقط در چهار بازی در حرفه خود یک ناهنجاری تا کنون در حالی که بازیکنان جوان را ساخته اند که کمتر پول در حرفه خود وزن این وضعیت است.

"من صحبت با بچه ها که اگر آنها در موقعیت های مختلف به طور بالقوه ممکن است که تغییر خواهد کرد و من شنیده ام که بچه ها می گویند که من با آنها موافق," Baldelli گفت. "من کاملا احترام هر تصمیم گیری است که هر بازیکن است که ساخت و از هر جهت آنها را در ما قصد داریم به حمایت از آنها."

بازیابی بعد

دوقلوها به حال کوتاه روز از اردوگاه جمعه پس از داشتن یک تیم گسترده پزشکی جلسه اجازه خود را به طور منظم بهبود می یابند و در آوردن یک گروه از بازیکنان از CHS زمینه است که شامل چشم انداز الکس Kirilloff, Trevor Larnach و برنت Rooker به صورت خود کوزه.

Kenta Maeda و دوین Smeltzer هر رو در مورد چهار نوبت از زندگی تمرین پنبه حلاجی شده در هر پرتاب حدود 60 رزین.

"در گذشته زندگی می کنند BP آن را یکی از اولین بار در در حالی که من تا به حال در واقع پرتاب کردن یک تپه در برابر hitters بنابراین من خاموش بود باز خیلی زود اما من فکر می کنم من قادر به ایجاد تنظیمات امروز" Maeda گفت. "همه چیز احساس خوبی مکانیک-حکیم است."

تایلر Villalpando زاک Bieber, Cody Stashak و خورخه الکلا همه کار کردم در برابر hitters بیش از حد در طول زندگی تمرین پنبه حلاجی شده.

دوقلوها را یکی دیگر از intrasquad بازی شنبه.

دوقلوها شده اند انجام خود scrimmages دوچرخه سواری از طریق گروه سه مورد تا زمانی که آنها دریافت یک عدد مناسب را در خفاش.

به عنوان فصل تساوی نزدیک Baldelli گفت: آنها ممکن است بیشتر بازیکنان در از سنت پل به تلاش برای زمینه کامل دو تیم به بازی در برابر یکدیگر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن