مایا مور تلاش در آزادی از زندان نشان می دهد ورزشکاران زن نیاز به شنیده می شود

هنوز هم در او نخست مایا مور خود را قربانی حرفه ای, پله به عنوان یکی از نوابغ در بسکتبال برای یک شات پیشنهاد بر

توسط NASERINEWS در 14 تیر 1399

هنوز هم در او نخست مایا مور خود را قربانی حرفه ای, پله به عنوان یکی از نوابغ در بسکتبال برای یک شات پیشنهاد برای کمک به آزادی یک زندانی او متقاعد شده بود و به ناحق محکوم کرد.

خواهد بود وجود دارد هیچ پنجم WNBA قهرمانی هیچ پیشنهاد دیگری برای مدال طلای المپیک بدون فن نفس نفس زدن در کامل پرش میکنه.

در یک شوک به ورزش او در سمت چپ بازی — به طور موقت به او گفت: — در اوایل سال 2019 به رایگان Jonathan Irons, میسوری که به طور مداوم مدعی بی گناهی او به عنوان خدمت و 50 سال حکم زندان برای سرقت و حمله با تفنگ.

روز چهارشنبه او قربانی پرداخت نهایی سود سهام.

آهن 40 راه می رفت از یک میسوری زندان آزاد مرد پس از گذراندن 23 سال پشت میله های زندان. پس از درخواست تجدید نظر در مور بخشی از بودجه و علنا حمایت آهن' حکم شده بود لغو شد. در یک صحنه گریان جشن در خارج از درب جلو از شهر جفرسون مرکز تادیبی مور و خانواده اش در استقبال آنها آمده اند به نظر یکی از خود را.

"من پمپ که مردم به درک که در آن تغییر واقعی نهفته است تا آنجا که دادن چیزی," مور گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه. "که همه از ما به چیزی اگر شما هر گونه قدرت است."

ورزشکاران در سراسر ورزشی پیوسته اند تماس های اجتماعی و نژادی و عدالت به خصوص در تازه ترین موج تحریک مرگ و میر مردم سیاه در دست پلیس است.

و ورزشکاران مانند مور اغلب در صف مقدم بوده است اما در خارج از محل موردتوجه وتماشای عموم به عنوان مردان شاغل در لیگ عالي رتبه های تلویزیون تمایل به دریافت سهم از پوشش.

"NBA و NFL متوجه و تمجید اما WNBA و زنان در ورزش اغلب تمایل به جلوتر از هر کس دیگری گفت:" Victoria Jackson, ورزشی مورخ در دانشگاه ایالتی آریزونا. "نگاه در مایا; او اساسا داد تا حرفه ای خود را در اوج لحظه ای به او قرار داده و قلب و روح به این است."

بازیکنان مانند LeBron James دست آورد سریع عناوین خود را با حمایت از هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2016 خود را افتتاح یک مدرسه منشور در اکرون اوهایو; و تمایل خود را به کمینگاه در برابر محافظه کار کارشناسان رسانه ای که می گویند او باید چوب به ورزش است.

Khezri و زانو را در طول سرود ملی ساخته شده است یک تصویر ماندگار به عنوان او باقی مانده است, قدرتمند, پشت صحنه زور برای تغییر در حالی که هنوز قادر به دریافت یک شغل در NFL پس از سال 2016.

در عین حال نقش ورزشکاران زن در این جنبش از جمله مور تصمیم به بازگشت آهن و مبارزه برای عدالت اصلاحات به نظر می رسد به چرخه در داخل و خارج از آگاهی عمومی و به حداقل رسیده است. دلایل دروغ در یک منیفولد مخلوط که شامل نژاد, وضعیت زنان در جامعه ما و راه است که ورزش زنان هنوز در تلاش برای جلب توجه در ورزش چشم انداز است.

"بخشی از دلیل ورزشکاران زن که صحبت کردن هستند که به راحتی نادیده گرفته شود چرا که ما نمی بینیم و یا شنیدن آنچه که آنها انجام می دهند این است که آنها به سختی باید یک میکروفون برای شروع گفت:" امیره رز دیویس استادیار در پن استیت که متخصص در مسابقه, ورزش و جنسیت.

"این سخت است به اندازه کافی به ورزش زنان در تلویزیون" و یا دیگر قدرتمند رسانه دیویس اضافه شده است. "بنابراین آن است که واقعا تعجب آور در لحظه ای که ورزشکاران زن پیشرو در مبارزه برای عدالت, بنابراین اغلب نادیده گرفته شده است. و این شرم آور است زیرا این ورزشکاران به ویژه زنان سیاه ورزشکاران همواره برخی از مردم مصرف ترین اقدام قاطع حاضر به قربانی ترین دادن تا چه خرده آنها در حال حاضر در دستیابی به برابری و عدالت است."

را Ariyana اسمیت. او بازیکن بسکتبال در کالج ناکس در ایلینوی که در سال 2014 در مدت کوتاهی پس از یک افسر پلیس به ضرب گلوله و به قتل مایکل براون در فرگوسن میسوری راه می رفت به دادگاه قبل از بازی با او دست مطرح شده در اعتراض های پس از آن کاهش یافت و به طبقه 4 1/2 دقیقه به نماد 4 1/2 ساعت قهوه ای باقی مانده در خیابان پس از او کشته شد. او نمایش از مخالفت و عزاداری برای قهوه ای پیش بینی چنین تظاهرات در ورزش دانشگاهی.

آنا Cockrell یک آمریکایی hurdler در دانشگاه جنوب کالیفرنیا به تازگی اعلام کرد که تشکیل یک دانش آموز-ورزشکار ارتباط است و با فشار دادن سنت محدود دانشگاه خصوصی برای تغییر. Jay bee (jb) Carr یک ایالت کانزاس بسکتبال زنان, بازیکن کمک کرده است تا منجر سیاه ورزشکاران را تهدید به تحریم بازی تا دانشگاه در دانشگاه نژادپرستی جدی تر.

در ملی, فوتبال زنان, لیگ استارت از پورتلند خار و کارولینای شمالی شجاعت در زمان زانو طول سرود ملی قبل از باز کردن بازی و خواستار تغییر دهید. باشگاه های دیگر به دنبال کت و شلوار.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

کل تیم همه زن قراضه حیاط سریع زمین سافتبال تیم ترک در سرپیچی از یک مدیر کل که تا به حال bragged به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر که این تیم ایستاده بود و در طول ملی, ascribing سیاسی هدف در پشت این عمل است.

در یک سال 2017 پوشش داستان مصور مور در حال حاضر 31 نامیده می شد بزرگترین برنده در تاریخ بسکتبال زنان. آن را اشاره به مجموعه گسترده ای از عنوان قهرمانی در بازی های المپیک و مزایا و قبل از آن در UConn و در مدرسه بالا است. اما او هنوز هم در مواجهه مداوم در تلاش برای شنیده می شود.

مدت کوتاهی قبل از او دانشجوی سال اول فصل در دانشگاه کانکتیکات در سال 2007 مور ملاقات آهن از طریق اعضای خانواده که تبدیل شده بود به او نزدیک از طریق وزارت زندان. او و آهن تشکیل یک siblinglike اوراق قرضه و به او یاد گرفته بیشتر در مورد جزئیات خود را در مورد او قول داد برای کمک به او را اثبات بی گناهی خود.

او برای اولین بار رفت و با او تصمیم به ترک بسکتبال به منظور کمک به آهن در یک مقاله کوتاه در بازیکنان تریبون. از آن زمان این ماه برای او تصمیم به ایجاد یک تصور عمیق با رسانه های ورزشی و طرفداران. هنگامی که او راه می رفت خیابان آتلانتا او به تصویب رسید زادگاه چند او به رسمیت شناخته شده.

داستان او نمی گارنر در هر نقطه در نزدیکی به توجه است که رفته اند به یک نر بازیکن با سطح قد در ورزش است.

دیویس استاد پن استیت گفت: "زمانی که مردم در حال گزارش LeBron یا بازیکنان NBA انجام کاری برای جامعه و آنها می دانند که آنها نیاز به اشاره به آنها خواهد شد مانند" آه و همچنین مایا کار مور.' به طور کلی بدون عمیقا با توجه به آنچه در آن است که او در حال انجام است و قربانی که مورد نیاز است."

مور است که به سختی fazed. مانند بسیاری از ورزشکاران زن او استفاده می شود به مبارزه با بودن نادیده گرفته شده است.

چهار سال پیش در افغانستان از Philando کاستیا در یک حومه شهر مینیاپولیس و آلتون استرلینگ در باتون روژ همراه با قتل پنج افسر پلیس در دالاس توسط یک فرد مسلح نشان دادن نشانه هایی از مشکلات روحی و روانی مور و او مینه سوتا سیاهگوش هم تیمی های درگیر در یک قوی کردند. در قبل از بازی گرم یو پی اس آنها عینک تی شرت با نام کاستیا و استرلینگ به پلیس دالاس سپر و عبارات "عدالت و پاسخگویی" و "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

این حرکت ثابت کرد بحث برانگیز — نقشه کشی خشم از WNBA و باعث چهار خاموش وظیفه مینیاپولیس افسران پلیس که مشغول به کار امنیت در Lynx بازی به راه رفتن کردن کار — اما آن را به زودی باعث مقلدان و حمایت از بازیکنان در سراسر لیگ.

هفته بعد Kaepernick زانو طول سرود ملی.

مور و هم تیمی های او بودند جلوتر از منحنی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de