مغلوب ساختن پیشی جستن دولت rescinds حکومت در دانشجویان خارجی

توسط COLLIN BINKLEYبوستون (AP) — رو به هشت فدرال پرونده های حقوقی و مخالفان از صدها نفر از دانشگاه مغلوب ساختن

توسط NASERINEWS در 25 تیر 1399

توسط COLLIN BINKLEY

بوستون (AP) — رو به هشت فدرال پرونده های حقوقی و مخالفان از صدها نفر از دانشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه لغو یک قانون است که باید مورد نیاز دانشجویان برای انتقال و یا کشور را ترک کنند اگر خود مدارس برگزار می شود کلاس های کاملا آنلاین و به دلیل همه گیر.

این تصمیم اعلام شد در شروع جلسه در طرح دعوی در دادگاه فدرال در بوستون آورده شده توسط دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست. ایالات متحده منطقه قاضی آلیسون Burroughs گفت: مقامات اداره مهاجرت فدرال به توافق کشیدن جولای 6 بخشنامه و "بازگشت به وضعیت موجود است."

یک وکیل به نمایندگی از وزارت امنیت داخلی ایالات متحده مهاجرت و گمرک فقط گفت که این قاضی خصوصیات درست بود.

اعلام به ارمغان می آورد کمک به هزاران نفر از دانشجویان خارجی که در خطر اخراج از این کشور همراه با صدها نفر از دانشگاه ها که در تقلا بودند به ارزیابی مجدد برنامه های خود را برای کاهش نور از سیاست.

تحت سیاست دانشجویان بین المللی در ایالات متحده شده اند ممنوع از در نظر گرفتن تمام دوره های خود را آنلاین در این پاییز. جدید ویزا نمی خواهد صادر شده است به دانش آموزان در مدارس برنامه ریزی برای ارائه تمام کلاس های آنلاین که شامل دانشگاه هاروارد. دانش آموزان در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا مواجه شده اند اخراج اگر آنها انتقال نیست, مدارس و یا ترک این کشور به طور داوطلبانه.

مقامات مهاجرت صادر سیاست در هفته گذشته معکوس زودتر راهنمایی از مارس 13 گفتن کالج که محدودیت در اطراف آنلاین آموزش و پرورش خواهد بود به حالت تعلیق در طول بیماری همه گیر. دانشگاه اعتقاد رهبران حکومت بخشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای فشار به ملت مدارس و کالج ها برای بازگشایی این سقوط و حتی به عنوان ویروس جدید موارد افزایش است.

سیاست جلب تیز واکنش از موسسات آموزش عالی با بیش از 200 امضای دادگاه دادخواستها حمایت از این چالش توسط دانشگاه هاروارد و MIT. کالج ها گفت: سیاست را از ایمنی دانش آموزان در معرض خطر و صدمه مدارس از نظر مالی. بسیاری از مدارس با تکیه بر شهریه از دانشجویان بین المللی و برخی ایستاده به از دست دادن میلیون ها دلار درآمد اگر حکومت گرفته بود نگه دارید.

هاروارد و MIT بودند اولین مسابقه این سیاست اما حداقل هفت فدرال دیگر مناسب بوده ظ توسط دانشگاه ها و کشورهای مخالف این قانون است.

هاروارد و MIT استدلال کرد که مقامات مهاجرت نقض قوانین رویه با صدور ارشاد بدون توجیه و بدون اجازه می دهد به پاسخ می دهند. آنها همچنین استدلال کرد که سیاست در تضاد ICE مارس 13 بخشنامه مدارس گفتن که محدودیت های موجود در آموزش آنلاین خواهد بود معلق "برای مدت زمان اضطراری است."

کت و شلوار اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراری ملی اعلام شده است لغو و ویروس موارد خونتان در برخی از مناطق.

مقامات مهاجرت, اما استدلال کرد که آنها به کالج ها در تمام طول که هر ارشاد باعث همه گیر شد و موضوع را تغییر دهید. گفتند این قانون مطابق با قانون موجود محرومیت دانشجویان بین المللی از در نظر گرفتن کلاس به طور کامل آنلاین. مقامات فدرال و گفت: آنها ارائه نرمی اجازه می دهد دانش آموزان خود را به نگه دارید ویزا حتی اگر آنها را مطالعه حاضر از خارج از کشور.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب