آخرین: فلوید پسر عموی صحبت می کند و در لی بنای تاریخی در ویرجینیا

توسط آسوشیتد پرسبالای ساعت: — تجمع اعتراضی در لی بنای تاریخی در ویرجینیا سرمایه است. — مقامات تحقیق در مورد مر

توسط NASERINEWS در 25 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

بالای ساعت:

— تجمع اعتراضی در لی بنای تاریخی در ویرجینیا سرمایه است.

— مقامات تحقیق در مورد مرگ مرد سیاه پوست آويزان از درخت در کالیفرنیا است.

— دادگاه می گوید تظاهرات نمی تواند ممنوع شود بیش ویروس نگرانی.

— پلیس در پاریس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت; تجمع هزاران برابر نیروی بیش از حد.

___

RICHMOND, Va. — هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در ویرجینیا پایتخت در روز شنبه برای تظاهرات علیه نژادپرستی شناخته شده به عنوان "5,000 مرد مارس است."

اعتراض در ریچموند شامل یک سخنرانی توسط یک پسر عموی جورج فلوید, سیاه مرد که مرگ در دست پلیس باعث شده است تا هفته تظاهرات در سراسر جهان است.

تظاهرکنندگان جمع شده در این شهر مشهور بنای تاریخی متفق ژنرال رابرت E. Lee قبل از ساخت یک حلقه در اطراف مرکز شهر. بازگشت آنها به این بنای تاریخی حدود دو ساعت بعد به شنیدن سخنرانان از جمله نسبی فلوید, مردی که فوت کرد در ماه گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه به او التماس کرد برای هوا.

توارث فلوید جورج فلوید پسر عموی پا بر روی لی بنای تاریخی شد و مورد استقبال و تشویق تماشاگران از اطراف جمعیت تظاهرکنندگان در پایتخت سابق کنفدراسیون.

WRIC-تلویزیون گزارش می دهد که فلوید صحبت در مورد بسیاری از نابرابری های نژادی مختلف است که جامعه سیاه چهره در ویرجینیا و در سراسر کشور.

لی مجسمه بنا در سال 1890 تبدیل به یک نقطه کانونی از تظاهرات در ریچموند فلوید پس از مرگ است. پس از سال ها از تماس با فعالان برای حذف مؤتلفه مجسمه در ویرجینیا به لیبریا رالف نرتهم متعهد شده است به نگاهی به پایین لی مجسمه در حالی که شهردار ریچموند Levar سنگی نیز یک دموکرات است که به حذف دیگر مؤتلفه مجسمه در همان خیابان.

___

PALMDALE, کالیفرنیا. — مقامات در جنوب کالیفرنیا شهر گراش در حال بررسی مرگ یک دختر 24 ساله با مرد سیاه یافت می شود حلق آویز از یک درخت در نزدیکی شهرستان سالن که آنها در اصل به عنوان یک خودکشی ظاهری باعث خشم در جامعه است.

صدها نفر از معترضان به خیابان ها ریختند بالا کویر شهر 150,000 روز شنبه با راهپیمایی از پارک که در آن رابرت فولر بدن داشت به لس آنجلس کلانتر ایستگاه خواستار تحقیق کامل را به مرگ او. اعضای جامعه مواجه مسئولان شهرستان در ستیز اخبار جلسه جمعه پرسیدن چرا آنها سریع به برچسب مرگ او خودکشی و خواستار مستقل کالبد شکافی.

کلانتر سروان. ران شیفر گفت: قتل کارآگاهان با بررسی شرایطی که منجر به فولر مرگ برای تعیین اگر ناپاک بازی درگیر شد. محققان شده اند در تماس با فولر خانواده پالم دیل مقامات گفت.

___

پاریس — فرانسه بالاترین دادگاه اداری حکومت شنبه شب که ویروس نگرانی دیگر توجیه ممنوعیت تظاهرات عمومی.

در یک کشور که می بیند هزاران نفر از تظاهرات سالانه این تصمیم توسط شورای دولت اجازه می دهد تا برای از سر گیری تظاهرات و راهپیمایی به عنوان طولانی به عنوان سلامت حمایت و مورد احترام هستند و حوادث اعلام شده در پیشبرد به مقامات محلی و نه تلقی خطر ابتلا به نظم عمومی است.

شورای حکومت است که "بان کی مون در اعتراض توجیه نیست توسط جریان وضعیت سلامت." آن گفت حق اعتراض اساسی "آزادی."

حاکم آمد فقط به عنوان غیر مجاز در اعتراض به خشونت های پلیس و نژادی و بی عدالتی زخم در پاریس. پلیس متوقف شده بود حداقل 15,000 معترضان از یک راهپیمایی برنامه ریزی شده از طریق شهرستان روز شنبه با استناد به این ویروس مربوط به محدودیت در هر تجمع بیش از 10 نفر. فرانسه دیده است چندین تظاهرات غیر مجاز در پی جورج فلوید مرگ در ایالات متحده آمریکا

___

پاریس — پلیس شلیک گاز اشک آور و مسدود تظاهرکنندگان از راهپیمایی پاریس در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

گاز اشک آور شروع فقط به عنوان یک گروه افراطی راست مقابله با تظاهرکنندگان جدا از سقف یک ساختمان مشرف به اعتراض.

معترضان تنظیم کردن ترقه و فریاد زد در پلیس شد اما در غیر این صورت صلح آمیز است. خانواده و دیگران در حال تلاش برای ترک در اعتراض به تلاش برای خارج شدن از آنجا که پلیس مسدود شده بود خاموش ترین مسیرهای خروج. باقی مانده جمعیت در زمان زانو.

پلیس تصمیم به نوار جمعیت از راهپیمایی از محل de la Republique در شرق پاریس به سمت شهر اصلی خانه اپرا. یک مقام پلیس گفت: آسوشیتد پرس این تصمیم به دلیل ممنوعیت در سراسر کشور در تجمع بیش از 10 نفر برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

مقابله با تظاهرکنندگان قبلا افراشتند یک بنر در مورد "ضد نژاد پرستی سفید" و روشن شراره در آبی-سفید-قرمز رنگ پرچم فرانسه.

ساکنان رسیده ویندوز خود را به پاره کردن بنر. فعالان بعدا مواجه راست فعالان در سقف پرتاب کیسه های خود را و طناب به پیاده رو زیر است.

___

پراگ — صدها نفر بسیج در پراگ برای دومین راست شنبه در حمایت از, تظاهرات در آمریکا علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

در پر سر و صدا اما تظاهرات مسالمت آمیز میان گاه به گاه دوش معترضان راهپیمایی طریق کمی چهارم منطقه از پایتخت چک شعار "Black Lives Matter," "بدون عدالت بدون صلح" و "هیچ تهمت بدون KKK هیچ فاشیستی U. S. A."

بسیاری از معترضان را محکوم کرد تمام اشکال نژادپرستی در آمریکا و جمهوری چک و جاهای دیگر.

آنها نمایش آگهی ها که به عنوان خوانده شده "با هم علیه نژادپرستی" "توقف خشونت پلیس" و "تمام زندگی مهم نیست تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

این تجمع سازماندهی شده بود توسط یک گروه غیر رسمی از آمریکایی ها زندگی در پراگ همراه با چند چک شدند. در پایان مشاهده کردند یک دقیقه سکوت در مقابل سفارت آمریکا.

___

پاریس — هزاران نفر با تجمع در پاریس برای محکوم کردن خشونت پلیس و تبعیض است.

فریاد از سیاه تا حد زیادی جمعیت به عنوان یک گروه از سفید افراطی راست فعالان صعود یک ساختمان و افراشتند یک بنر بزرگ افشاگری "ضد نژاد پرستی سفید." دیگران سعی کردم به پاره کردن آن.

پلیس محاصره منطقه فرح بخش به صورت بالقوه خشونت است. شده است وجود دارد درگیری های پراکنده در صلح آمیز تظاهرات در سراسر فرانسه الهام گرفته شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند ماده و تظاهرات جهانی در پی جورج فلوید مرگ است.

ماه مارس در پاریس منجر شد توسط حامیان آدما ترائوره 24 ساله فرانسوی درگذشت مردی که در سال 2016. ترائوره ندارد هویت خود کارت بر او زد و گزارش به پلیس نزدیک شد.

یک پرتره نشان داد یک چهره از نیم کرد نیمی فلوید. ترائوره خواهر Assa به جمعیت گفت: "همه ما خواستار همان چیزی که عادلانه عدالت برای همه است." او می گوید: برادر او نیز دست به دستبند و برگزار کردن توسط پلیس قبل از او درگذشت.

گزارش نهایی منتشر شده در ماه گذشته پاک سه افسران تخلف تحریک تمدید شد. این هفته دولت ممنوع chokeholds در فرانسه.

___

پاریس — پلیس دستور داده اند که بسته شدن از تازه بازگشایی رستوران ها و مغازه ها در امتداد مسیر راهپیمایی در پاریس علیه خشونت پلیس و نژادپرستی ترس ممکن است با خشونت.

ماه مارس بین Place de la Republique در شرق پاریس و شهر های اصلی خانه اپرا است که انتظار می رود به بزرگترین چندین تظاهرات روز شنبه با الهام از Black Lives Matter جنبش در آمریکا

پاریس رئیس پلیس دستور داد بازرگانان و مسئولان شهرستان برای روشن شدن پیاده رو در امتداد مسیر از هر چیزی است که می تواند بر روی آتش و یا استفاده شده توسط مشکل در برابر پلیس. هر تجمع بیش از 10 نفر باقی می ماند ممنوع در فرانسه به دلیل ویروس مهار اقدامات است.

پاریس مارس برگزار شد, حامیان آدما ترائوره فرانسوی, سیاه, مردی که در بازداشت پلیس در سال 2016 در شرایطی که باقی می ماند و معلوم نیست با وجود چهار سال از عقب و جلو کالبد شکافی. آنها خواستار "عدالت برای آدما و همه قربانیان پلیس."

فرانسه دیده می شود مشابه چند تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ در ایالات متحده آمریکا بوده و اکثریت مسالمت آمیز هر چند برخی از آنها دیده می شود درگیری های پراکنده بین پلیس و معترضان.

تظاهرات همچنین انتظار می رود روز شنبه در مارسی لیون و دیگر شهرهای فرانسه.

___

لندن — پلیس بریتانیا تحمیل کرده اند سخت محدودیت در گروه برنامه ریزی برای تظاهرات در لندن روز شنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از درگیری های خشونت آمیز.

معترضان از زندگی مهم جنبش و همچنین راست گروه باید گفت که آنها برنامه ریزی برای جمع آوری برای تظاهرات در مرکز لندن.

شهردار صادق خان هشدار داد که مجسمه در پایتخت — به ویژه در یک مجسمه وینستون چرچیل در میدان پارلمان — می تواند تبدیل به فلش امتیاز برای خشونت است. او گفت مقامات اطلاعاتی که افراطی راست فعالان می خواهید به جمع آوری در لندن "ظاهرا آنها می گویند برای محافظت از مجسمه."

فرمانده بس جاوید خواست مردم برای جمع آوری در گروه های بزرگ در همه به دلیل coronavirus. اما اگر آنها باید گفت: فعالان سیاسی باید به چوب به برنامه ریزی مسیر و خارج از خیابان ها توسط 5 p. m.

او گفت که در حالی که معترضان در آخر هفته گذشته عمدتا صلح آمیز اقلیت بود "قصد اختلال" که منجر به ضرب و جرح پلیس و رفتار خشونت آمیز.

ده ها تن بازداشت شدند و آخر هفته گذشته و یک پلیس اسب در تصویر درها گذشته جمعیت در میان هرج و مرج است.

___

هالاندیل بیچ فلوریدا. — ده نفر از جنوب فلوریدا اداره پلیس SWAT تیم استعفا از این تیم با استناد به نگرانی های ایمنی و مقامات محلی' "تحقیر" برای واحد.

هشت افسر و دو sergeants استعفا از این تیم ندارد و استعفا از هالاندیل بیچ اداره پلیس.

رئیس پلیس سونیا Quinones دریافت یک یادداشت از تیم SWAT صبح جمعه, شهرستان, مدیر, گرگ Chavarria در بیانیه ای گفت: با توجه به اخبار رسانه ها است.

ماموران گفتند: "حداقل مجهز" بوده و "بی احترامی" توسط مقامات شهر که حاضر به آدرس تجهیزات و آموزش و نگرانی است.

"خطر انجام وظایف ما در این ظرفیت است و دیگر قابل قبول به ما و خانواده های ما" افسران نوشت: در یادداشت مورخ 9 ژوئن. "از غم و اندوه و استرس از دانستن اینکه چه چیزی ممکن است ما قانونی به نام پس از به انجام امروز در فضای سیاسی همراه با این تیم را از وضعیت فعلی و چندین اخیر رویدادهای محلی ما را در یک موقعیت است که غیرقابل دفاع است."

ماموران همچنین گفت: آنها به خشم آمده بودند که فرماندهی ستاد به تازگی پیوست معترضان و دیگر مقامات در نظر گرفتن یک زانو را به عنوان تظاهر کنندگان خواهان مورد Howard Bowe به بازگشایی شد.

"این عدم پشتیبانی توسط اعضای کارکنان فرماندهی فلج کننده است به این سازمان و آن رتبه و فایل" یادداشت گفت.

Bowe 34 ساله سیاه پوست کشته شده در سال 2014 توسط هالاندیل بیچ را با مگس کش زدن تیم آن را به عنوان انجام یک جستجو در حکم و حمله کردند ، افسران نوشت که محققان هرگز یافت می شود که هر گونه سوء رفتار شده بود که توسط ماموران درگیر در Bowe مرگ است. مورد بعد منجر به $425,000 حل و فصل بین Bowe خانواده و شهر.

DALLAS — Dallas مقامات به توافق 90 روز ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور و دیگر کمتر-مرگبار پلیس جمعیت-کنترل سلاح در برابر تظاهر کنندگان.

ایالات متحده منطقه قاضی سام لیندسی تایید اواخر روز پنجشنبه یک رضایت فرمان است که در آن پلیس دالاس توافق می کنید به استفاده از در برابر تظاهرات مسالمت آمیز بمب های دود flashbangs, pepperballs گرز و یا دیگر مواد شیمیایی. آنها همچنین توافق به آتش چنین تاثیر پرتابه به عنوان گلوله های لاستیکی, کیف های باقلا یا اسفنج.

این دستور مقدماتی باقی خواهد ماند تا سپتامبر. 9 مگر اینکه تمدید شده یا محلول توسط قاضی.

دوست دختر شخص ساده ویلیامز و وینسنت دویل شکایت شهرستان و پلیس پس از گلوله های لاستیکی مجروح آنها در طول دو جداگانه Black Lives Matter راهپیمایی در دالاس.

این تظاهرات در واکنش به قتل جورج فلوید توسط مینه سوتا یک افسر پلیس است.

سیاتل — یک قاضی فدرال دستور داده است تا سیاتل به طور موقت متوقف کردن با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و فلش بنگ دستگاه برای شکستن تظاهرات صلح آمیز است.

14-بعد حکم یک پیروزی برای گروه های که می گویند مقامات overreacted به تظاهرات در این شهر پس از مرگ جورج فلوید. یک زندگی گروه ماده شکایت اداره پلیس سیاتل در این هفته به توقف خشونت تاکتیک های پلیس استفاده می شود برای شکستن صلح آمیز اعتراضات در روزهای اخیر.

ماموران با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و دیگر کمتر-سلاح های مرگبار علیه جمعیت است که نشان داده اند در برابر نژادپرستی و خشونت پلیس پس از قتل فلوید در مینیاپولیس.

سیاتل شهردار جنی Durkan و رئیس پلیس کارمن بهترین عذرخواهی به معترضان مسالمت آمیز بودند که در معرض سلاح های شیمیایی. اما بهترین است گفت: برخی از تظاهرکنندگان به حال خشونت هدفمند پلیس پرتاب پرتابه و نادیده گرفتن سفارشات برای پراکنده کردن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب