آبی جیز خواهد تماس بوفالو یا Dunedin, خانه پس از راجرز مرکز زمین اعتصاب

آبی جیز بازی خواهد کرد بازی های خانگی خود را در Buffalo, n. y. یا Dunedin, Fla. در این فصل پس از اینکه دولت فد

توسط NASERINEWS در 29 تیر 1399

آبی جیز بازی خواهد کرد بازی های خانگی خود را در Buffalo, n. y. یا Dunedin, Fla. در این فصل پس از اینکه دولت فدرال را رد کرد یک برنامه است که اجازه داده اند آنها را به استفاده از Rogers Centre.

خانه خود را بازکن است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 29 در برابر جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن.

جیز ارائه کرده بود یک 176-صفحه بازگشت-به-بازی, پیشنهاد برای تمام سطوح دولت شامل یک اصلاح قرنطینه در راجرز مرکز و مجاور هتل امید معافیت از 14 روز در قرنطینه است که شامل عموم مردم هنگام عبور به کانادا.

در بیانیه ای که بعد از ظهر شنبه جیز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مارک شاپیرو گفت: "از شروع بحث با لیگ و مقامات دولتی امنیت جامعه گسترده تر — ما طرفداران و تیم باقی مانده در اولویت همه درگیر و با آن باشگاه به طور کامل احترام دولت فدرال تصمیم.

"هر چند تیم ما نمی خواهد بازی خانه بازی در راجرز مرکز این تابستان بازیکنان ما را در این زمینه برای سال 2020 فصل را با همان غرور و شور و شوق نماینده کل ملت است. ما نمی توانیم صبر کنید تا زمانی که روز می آید که ما می توانیم در مقابل طرفداران ما دوباره در خاک کانادا."

این باشگاه اضافه شده است که آن هنوز در مرحله نهایی یک محل خانه.

خانه خود را سه گانه-A وابسته به بوفالو Bisons به برخی از اشکالاتی. باشگاه ورزشگاه Sahlen زمینه باز در سال 1988 و پایین تر از روشنایی است که در میان کاستی.

جیز بهار پایه در Dunedin, اگر چه, این است که در یک وضعیت که در آن میزان موارد جدید COVID-19 شده است هدف قرار دادن رکورد روزانه.

آنها در حال برنامه ریزی برای باز کردن فصل به طور منظم در روز جمعه در تمپا, فلوریدا.

Laura Armstrong

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما را از فکر می کنم این تصمیم توسط دولت فدرال? از کجا باید جیز بازی بازی های خانگی خود را در حال حاضر ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب