مهاجرت UFC 249 می تواند 'را حس عادی برای مردم'

جکسونویل فلوریدا.—UFC رئیس دانا سفید هنوز هم می خواهد "مبارزه با جزیره است."او را به طور موقت حل و فصل برای یک

توسط NASERINEWS در 20 اردیبهشت 1399

جکسونویل فلوریدا.—UFC رئیس دانا سفید هنوز هم می خواهد "مبارزه با جزیره است."

او را به طور موقت حل و فصل برای یک شبه و تا به حال به تماس یک جلسه بعد از یک جنگنده آزمایش مثبت برای coronavirus.

UFC 249 خدمت خواهد کرد به عنوان اولین رویداد بزرگ ورزشی را پس از همه گیر تعطیل بسیاری از نقاط جهان نزدیک به دو ماه پیش است. حملات شنبه شب در جکسون — رویداد اصلی تنظیم شده است برای pay-per-view — در حال انتظار برای قرعه کشی بزرگ مشاهده مخاطبان با توجه به ورزشی-گاهی ملت به ظاهر رشد خسته از تکرار و تصویری وقایع بازی.

وجود دارد هیچ چیز مجازی در مورد واقعیت گرفتن پانچ در صورت.

"در حال حاضر وجود ندارد و بازی های المپیک است. هیچ ویمبلدون. هیچ NBA پیش نویس. هیچ پیش نویس NFL گفت:" بسیار سبک وزن و مدعی تونی فرگوسن. "وجود ندارد (expletive) تنیس. وجود ندارد, فوتبال, هاکی. هیچ بیس بال. این چیزی که ما را به جدول و ما در حال بیرون رفتن وجود دارد و انجام بهترین های ما و ما در حال رفتن به نگه داشتن ورزش زنده است."

بیشتر شبیه به ارمغان بیاورد ورزشی, بازگشت به زندگی است.

فرگوسن (25-3) و همکار بسیار سبک وزن و مدعی جاستین Gaethje (21-2) را تیتر مخلوط هنرهای رزمی کارت در پشت درهای بسته در یادبود سربازان عرصه است.

"این است برای رفتن به یک حس عادی به مردم" Gaethje گفت. "افتخار به بخشی از آن, شما می دانید که این فرصت را برای الهام بخشیدن به. مردم نیاز به الهام گرفته شود در حال حاضر. آنها نیاز به اجازه نمی دهد خود را افسرده و عاطفی از آنجا که آنها نمی توانند کنترل آنچه در جریان است در حال حاضر.

"ما باید به آن سوار را از طریق و آنها نیاز به الهام در راه است و ما می توانید انجام دهید که. ما باید از این فرصت است."

جکر Souza, آزمایش مثبت جمعه. خود را در میان کشمکش در برابر Uriah سالن نامیده می شد ، سوزا دو cornermen همچنین آزمایش به عنوان مثبت UFC در بیانیه ای گفت.

"تمام مردان باید در سمت چپ هتل میزبان خواهد بود و خود-جدا کردن محل که در آن UFC پزشکی تیم نظارت بر شرایط خود را از راه دور و ارائه کمک با هر گونه درمان لازم," UFC گفت.

UFC بازگشت است پس از یک غیر ارادی هشت هفته استراحت که طرح میتوانست سفید تمایل به ادامه جنگ میان COVID-19 بحران بهداشتی. این سری است که برگزاری سه را نشان می دهد در هشت روز در یک فن-رایگان آرنا در فلوریدا که در آن مقامات دولتی تلقی ورزش حرفه ای با مخاطبان ملی معاف از اقامت در خانه سفارش به عنوان طولانی به عنوان "محل بسته است به عموم مردم است."

UFC آمد تا با یک 25-صفحه سند به آدرس بهداشت و پروتکل های ایمنی. UFC مدیران و پزشکان مشورت نظارتی مقامات و کارشناسان خارجی به منظور توسعه روش های خود را که شامل تست هر رویداد.

کسانی که در حضور, شاید حتی داوران را مجبور به پوشیدن ماسک و دستکش. قفس طبقه به ناچار پاشیده با عرق و خون را ضد عفونی به طور منظم.

"آن است که رفتن به بسیار صمیمی وضعیت به عنوان عجیب و غریب به عنوان آن برای تلفن های موبایل" Gaethje گفت. "طرفداران در حال رفتن برای رسیدن به شنیدن این عکس زمانی که ما زمین ما عکس. آنها در حال رفتن به شنیدن تنفس. آنها در حال رفتن به شنیدن صحبت از مربیان. ... من نمی توانم صبر کنید برای تماشای این مبارزه زمانی است که از آنجا که من می دانم که نمی توان آن را نا امید نیست."

این undercard پخش خواهد شد در ESPN که تازه ترین زندگی ورزشی شده اند کاهش می یابد به بیس بال کره ای و cornhole.

دیگر دعوا بر روی کارت عبارتند از:

  • هنری gabriel gomez rojo (15-2) خود دفاع خواهد کرد UFC قهرمان خروس وزن برابر سابق titleholder Dominick کروز (22-2).

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام
  • فرانسیس Ngannou (14-3) دعوا شکست نخورده Jairzinho Rozenstruik (10-0) در یک جلسه سنگین وزن.
  • جرمی Stephens (28-17) و کالوین Kattar (20-4) در یک matchup از ورزشکار پروزن مدعی است.
  • سابق NFL پایان دفاعی Greg Hardy (6-2) در برابر شکست نخورده Yorgan د کاسترو (5-0) در یکی دیگر از جلسه سنگین وزن.
  • و Donald Cerrone (36-14) طول می کشد در Anthony Tia (22-10) در سبک مبارزه است.

UFC 249 در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18 در بروکلین n. y.

دو بعدی رویدادهای مهم — UFC 250 در سائو پائولو, برزیل و UFC 251 در پرت استرالیا — در حال حاضر شده است به تعویق افتاد به دلیل جهانی و همه گیر.

سفید, در ضمن همچنان به کار به سعی کنید به مرحله بین المللی حملات در یک جزیره خصوصی.

شکست نخورده سبک وزن قهرمان Khabib Nurmagomedov در ابتدا قرار بود برای مبارزه با فرگوسن برای عنوان سبک وزن اما محدودیت های مسافرتی مجبور Nurmagomedov به جای Gaethje.

فرگوسن و Gaethje خواهد شد با یکدیگر رقابت برای عنوان "موقت بسیار سبک وزن و قهرمان است."

"شما خواهد بود به رسمیت شناخته شده به عنوان شماره 2 مرد در جهان" فرگوسن گفت. "Khabib نمی تواند مبارزه در حال حاضر, بنابراین این دو baddest مردان در این سیاره در این کلاس وزن مبارزه آخر این هفته برای راست به تماس خود را بهترین و سپس در نهایت چالش Khabib.

"من فکر می کنم ما در حال مبارزه برای فرصت به نمایندگی از امریکا در برابر Khabib و این چیزی است که من برای مبارزه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن