نبراسکا انتقال JD Spielman میدارد TCU و جری کشتن بیش از Gophers

JD Spielman به Gophers فوتبال طرفداران یک مورد از "چه-اگر."هنگامی که دشت بهشت بومی و standout گیرنده اعلام کرد

توسط NASERINEWS در 30 تیر 1399

JD Spielman به Gophers فوتبال طرفداران یک مورد از "چه-اگر."

هنگامی که دشت بهشت بومی و standout گیرنده اعلام کرد او انتقال از نبراسکا در ماه ژوئن سوال شد: اگر مینه سوتا می تواند پلاگین Spielman برای رفتگان ارشد تایلر جانسون و جفت Spielman با ده گیرنده از سال Rashod Bateman?

در حالی که Gophers سعی کردم که حدس و گمان بود scuttled شنبه شب هنگامی که 247sports.com گزارش Spielman است که انتظار می رود برای انتقال به تگزاس مسیحی است. Spielman پسر وایکینگ ها مدیر کل ریک Spielman خواهد پیوستن سابق Gophers سر مربی جری کشتن, دستیار ویژه TCU مربی گری پترسون. زمانی که در U, کشتن در ابتدا درگیر در اقدام به استخدام Spielman به مینه سوتا در سال 2015.

Spielman سمت چپ Cornhuskers برنامه در ماه مارس برای مقابله با یک شخصی سلامت مهم اما او نمی بازگشت به لینکلن. با TCU او به دنبال صادر شده است چشم پوشی به بازی بلافاصله برای شاخدار قورباغه ها در برنامه ریزی 2020 فصل 247sports.com گزارش شده است.

Spielman دارای 170 حرفه ای پذیرایی برای 2,546 متری و 15 touchdowns از 2017-19; او در سرعت برای شکستن چندین نبراسکا سوابق. در سه بازی برابر Gophers او دارای 20 برای جلب 277 متری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب