خانم رفتار: پسر بالغ خانه دوباره با افتضاح رفتار جدول - Mon, 01 Jun 2020 PST

توسط جودیت مارتین نیکلاس Ivor مارتین و جکبینا مارتین اندروز McMeel پیوند عزیز از دست رفتار: این COVID-19 همه

توسط NASERINEWS در 12 خرداد 1399

توسط جودیت مارتین نیکلاس Ivor مارتین و جکبینا مارتین اندروز McMeel پیوند

عزیز از دست رفتار: این COVID-19 همه گیر آورده ما 34 سال به عقب در زیر سقف ما – به طور موقت همه ما شور و شوق و امید. در حال حاضر ما در حال بازگشت به خانواده شام مثل ما استفاده می شود به سال پیش است.

در برخی از راه های است که یک پوشش نقره ای. من لذت بردن از شرکت خود و او به ما می دهد برخی از پشتیبانی.

اما او رفتار جدول به نظر می رسد از دست داده اند چیزی بیش از زمان. او wolfs مواد غذایی خود را در گزش و گاهی آنقدر بزرگ آنها در حال سقوط از دهان او و او به نظر می رسد عملا در بلع مواد غذایی خود را در کل gulping noisily.

زمانی که او dined با ما به عنوان یک مهمان من متوجه نشدم این بسیار است و در هر شب. تا آنجا که من می دانم که او هرگز تغذیه نحیف بخش – من همیشه مطمئن شوید که وجود دارد بیش از اندازه کافی برای رفتن به اطراف – و هیچ یک تهدید برای گرفتن مواد غذایی خود را ورق اگر او نمی خوردن به اندازه کافی سریع.

او به طور معمول فقط نشسته با یک صفحه خالی در حالی که دیگران به پایان برسد و او به ندرت می رود برای چند ثانیه. من تمایل به فکر می کنم این فقط یک عادت بد از زندگی خود را, اما من نمی دانم.

آن را به خوبی گذشته زمان برای من به اصلاح خود عادات غذا خوردن اما این باعث ناراحتی من در صرف غذا و مؤثر خود من اشتها. به نظر می رسد مانند یک فقیر تعریف به من پخت و پز برای او به صدای بوقلمون در اوردن یکسره اگر آن را به عنوان غذای سگ. چه بیشتر او خواهد شد (من اعتماد) رزومه کار حرفه ای خود را زمانی که همه چیز بهتر است و او خطرات ساخت بسیار ضعیف تصور زمانی که همکاران یا کارفرمایان آینده نگر او را دعوت به ناهار.

من نمی دانم که چگونه به صحبت کردن با او در این مورد بدون اینکه او را احساس می کنم مثل یک تنبیه کودک. آن را سخت به اندازه کافی در حال سقوط را به یک مادر نقش با این مرد بزرگ که در حال حاضر در اتاق های قدیمی. من نمی خواهم به شما معرفی خشم یا نزاع. اما من شروع به ترس mealtimes با او به طور غیر منتظره وحشیانه رفتار است. من او را که در راه است. چه چیزی شما را نشان می دهد ؟

آرام خواننده: خوش آمدید به خانواده شام. اگر شما به یاد کسانی که این مناسبت که در آن شما آموخته نه تنها رفتار جدول, اما, گفتگو, تغذیه تظاهر علاقه چگونه دیگران صرف روز دیگر از جمله مهارت های اساسی تمدن است.

زمان برای یک دوره بازآموزی.

رفتار خانم می داند که رویکرد درمانی باید تا حدودی متفاوت است. شاید نه "به خاطر من مادر شما و من می گویند تا" یا حتی "شما نمی خواهید به ایجاد یک بد تصور دیگران" – چون پسر شما احتمالا شده است همراه شدن برای برخی از زمان (یا بدون ناهار کسب و کار و یا در میان دیگر gobblers). اگر چه شاید به همین دلیل است که او زندگی خود را.

اما سلامت استدلال که هیچ تاثیری بر روی کودکان کار با grownups. اگر شما می ترسند که او را در خفه کردن آن واقعا unchewed گزش شما باید باشد. لطفا اصرار دارند که او آهسته به طوری که شما نه در ترور نیاز به انجام یک مانور Heimlich.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب