مینیاپولیس غرق دوباره با تظاهرات بیش از فلوید مرگ - شنبه, 30 آوریل سال 2020 PST

مینیاپولیس – آتش سوزی سوخته بدون کنترل و هزاران معترض با پلیس از قتل جورج فلوید نادیده گرفته و یک حکومت نظامی

توسط NASERINEWS در 10 خرداد 1399

مینیاپولیس – آتش سوزی سوخته بدون کنترل و هزاران معترض با پلیس از قتل جورج فلوید نادیده گرفته و یک حکومت نظامی به عنوان ناآرامی غرق مقامات برای یک شب دیگر در مینیاپولیس و فرماندار اذعان شنبه که در او نیست به اندازه کافی نیروی انسانی برای جلوگیری از هرج و مرج است.

جدید دور از جنجال و هیاهو – که همچنین گسترش به شهرهای دیگر – آمد و با وجود مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تعهد جمعه برای نشان دادن یک قوی تر پاسخ از رهبران شهر بود و روز قبل از. اما در اوایل صبح روز شنبه Walz گفت که او نمی باید به اندازه کافی نیروهای نظامی حتی با برخی از 500 ملی Guardsmen.

"ما نمی باید اعداد" Walz گفت. "ما نمی توانیم دستگیری افراد هنگامی که ما در حال تلاش برای نگه داشتن زمین."

Walz گفت که او در حال حرکت به سرعت به بسیج بیش از 1000 بیشتر اعضای گارد مجموع 1,700 و با توجه به پتانسیل ارائه فدرال پلیس نظامی. اما او هشدار داد که حتی ممکن است به اندازه کافی گفته او انتظار می رود یکی دیگر از مشکل شب شنبه.

پنتاگون روز شنبه دستور داد که ارتش برای قرار دادن نظامی واحدهای پلیس در حالت آماده باش به سر به شهرستان در اطلاع کوتاه در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست با توجه به سه نفر با دانش مستقیم از دستورات است که نمی خواهم نام خود را استفاده می شود چرا که آنها مجاز به بحث در مورد آماده سازی. نادر قدم آمد به عنوان خشونت گسترش به شهرهای دیگر: یک مرد به ضرب گلوله در دیترویت, ماشین پلیس به ضرب و شتم در آتلانتا و درگیری با پلیس در شهر نیویورک است.

اتهامات جنایی ظ روز جمعه در برابر افسر سفید برگزار شد که زانو خود را برای نزدیک به نه دقیقه بر گردن فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که پلیس در آن زمان هیچ چیز برای جلوگیری از خشم. درک چوین, 44, بود اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

مینیاپولیس پلیس گفت: عکس شده بود از کار اخراج مأموران اجرای قانون در جریان تظاهرات اما هیچ کس مجروح شد.

به عنوان شب کشیده شده در آتش سوزی, فوران در سراسر شهر به سمت جنوب از جمله در یک رستوران ژاپنی و یک بانک ولز فارگو و یک دفتر و انبار. بسیاری از سوخته برای ساعت با آتش نشان ها دوباره به تاخیر در رسیدن آنها به دلیل مناطق نبودند امن.

مدت کوتاهی قبل از نیمه شب, نمرات از افسران در پا و در وسایل نقلیه منتقل شده در برای جلوگیری از خشونت یک روز پس از شهرستان و رهبران دولت در مواجهه مقاومت خود را برای دست زدن به بحران است. در روز پنج شنبه معترضان را به آتش کشیدند تا به حال یک ایستگاه پلیس به زودی پس از آن رها شده بود توسط پلیس و در ادامه به سوختگی و یا خرابگری ده ها تن از کسب و کار.

مینه سوتا پلیس و افسران صلح انجمن خواست رژیم صهیونیستی است. Walz به قبول هر گونه کمک.

"شما نیاز به منابع بیشتری" این گروه گفت: در یک صدای جیر جیر. "اجرای قانون نیاز به رهبری است."

نه همه تظاهرات خشونت آمیز بود. مرکز شهر هزاران نفر از تظاهر کنندگان محاصره شده در یک سنگر ایستگاه پلیس پس از 8 p. m. روز شنبه مقررات منع رفت و آمد. "تعقیب پلیس!" برخی شعار می دادند و "می گویند نام خود را: جورج فلوید!" برخی از معترضان اسپری گرافیتی در ساختمان.

خشم پر از خیابان مینیاپولیس.

بن Hubert, 26 ساله ساکن محلی گفت که او تعجب نیست مردم بودند شکستن حکومت نظامی و برقراری آتش سوزی.

"من خشم او گفت:" از فلوید مورد. "اما من نیز غم انگیز است. بی عدالتی در جریان بوده است برای مدت طولانی. آن بوده است که تورم را برای سال."

چوین نیز متهم به نادیده گرفتن یک افسر دیگر که ابراز نگرانی در مورد فلوید به او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد در حالی که چوین فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه. فلوید دستگیر شده بود به ظن استفاده از تقلبی $20 bill در یک فروشگاه.

چوین که اخراج شد به همراه سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه چهره بیش از 12 سال در زندان اگر محکوم به قتل است.

یک وکیل برای Floyd خانواده استقبال بازداشت اما گفت که او انتظار می رود جدی تر اتهام قتل و دیگر افسران بازداشت بیش از حد.

دادستان Mike Freeman گفت: بیشتر اتهامات ممکن است اما مقامات "احساس می شود آن را مناسب برای تمرکز بر روی خطرناک ترین مجرم است."

تظاهرات در سراسر کشور شده اند سوخت خشم بیش فلوید مرگ و خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. معترضان شکست ویندوز در سی ان ان ستاد در آتلانتا و تنظیم یک ماشین پلیس را به آتش زده و ماموران با بطری. بزرگ تظاهرات در نیویورک, هوستون, Washington, d. C., و ده ها تن از شهرستانها در محدوده از مردم مسالمت آمیز مسدود کردن جاده ها به تکرار درگیری با پلیس.

"شما disgracing شهر ما" آتلانتا شهردار Keisha لنس کف گفته معترضان. "شما disgracing زندگی جورج فلوید و هر فرد دیگری که کشته شده در این کشور است."

پلیس در تلاش بودند برای قرار دادن فلوید در یک تیم ماشین دوشنبه هنگامی که او سفت و به زمین افتاد و گفت او از ترس یک شکایت کیفری گفت. چوین و افسر Tou Thoa وارد شده و چندین بار تلاش به مبارزه Floyd به ماشین.

چوین در نهایت کشیده فلوید از ماشین و دستبند فلوید رفت و به زمین رو به پایین. افسر J. K. Kueng برگزار شد فلوید را به عقب و افسر توماس لین برگزار می شود پاهای خود را در حالی که چوین قرار داده و زانو خود را در Floyd سر و گردن شکایت گفت.

زمانی که خط پرسید: اگر فلوید باید نورد بر روی سمت خود چوین گفت: "هیچ اقامت قرار داده است که در آن ما به او کردم." لین گفت که او "نگران هذیان هیجان زده و یا هر چیز دیگری."

کالبد شکافی گفت: ترکیب اثر بودن مهار پتانسیل باده در Floyd را از سیستم خود در زمینه مسائل مربوط به سلامت از جمله بیماری های قلبی به احتمال زیاد منجر به مرگ او. آن را نشان داد هیچ چیز به حمایت از اختناق به عنوان علت مرگ است.

هیچ جزئیات دیگری در مورد مسکرات و سم شناسی نتایج هفته طول می کشد. در 911 تماس کشید که پلیس تماس گیرنده توصیف مرد مظنون به پرداخت با پول تقلبی به عنوان "بدجور مست و او را در کنترل خود را."

پس از فلوید ظاهرا متوقف تنفس لین دوباره گفت: او می خواست به رول فلوید بر روی سمت خود را. Kueng برای بررسی نبض و گفت که او نمی تواند پیدا کردن یک, با توجه به شکایت.

چوین وکیل تا به حال هیچ نظر زمانی که رسیده توسط آسوشیتد پرس.

دادستان برجسته "سرعت فوق العاده" در شارژ مورد چهار روز پس از فلوید مرگ و دفاع از خود در برابر سوال در مورد اینکه چرا این اتفاق هر چه زودتر. فریمن گفت: دفتر کار خود نیاز به زمان برای جمع آوری شواهد از جمله آنچه که او به نام "وحشتناک" ویدیو ضبط شده توسط یک تماشاچی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او می خواهم به صحبت فلوید خانواده و "ابراز غم و غصه ام."

او به نام تصویری از دستگیری "فقط یک چیز وحشتناک به شاهد و به تماشای. قطعا آن را مانند نگاه وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است."

وکیل بنیامین Crump که به نمایندگی فلوید خانواده خواست به بازداشت فلوید بدن به صورت مستقل کالبد شکافی.

دکتر که کالبد شکافی مایکل بادن سابق رئیس پزشکی قانونی شهر نیویورک. او را استخدام کرد تا به انجام کالبد شکافی برای اریک گارنر سیاه و سفید مردی که در سال 2014 بعد از پلیس نیویورک قرار داده و او را در یک سبد و او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

مقامات ایالتی و فدرال نیز در حال بررسی فلوید مرگ است.

آسوشیتد پرس نویسندگان امی Forliti استیو Karnowski و داگ شیشه ای در مینیاپولیس, Gretchen Ehlke در میلواکی برنارد Condon در نیویورک و جیمز لاپورتا در دلری بیچ فلوریدا., کمک به این گزارش.

به روز رسانی: با AP, عکس AP تصویری. ویرایش: ویرایش عنوان.

AP-WF-05-30-20 1556GMTtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن